Subota, 27.01.2018.

15:48

Levante za pet minuta od 0:2 do boda

Fudbaleri Depotiva i Levantea remizirali su 2:2 na premijeri 21. kola španske La Lige u La Korunji.

Domaćin je propustio veliku šansu da pobedom nad direktnim konkurentom u borbi za opstanak izađe iz zone ispadanja.

Deportivo je vodio 2:0 posle prvog poluvremena, pogocima Adrijana u 19. i Andonea u 45. minutu, ali se ispostafvilo da je isključenje Borgesa zbog udaranja protivnika laktom bio ključni detalj meča.

Levante u drugom poluvremenu uspostavlja terensku dominaciju sa igračem više, a kapitalizuje je u poslednjih deset minuta pogocima Ivija u 80. i 84. minute.