Sreda, 29.11.2017.

22:59

PSŽ hara Ligom 1 – šampion već poznat?

Fudbaleri Pari Sen Žermena nastavili su da dominiraju u Ligi 1 i ostvarili trijumf u 15. kolu nacionalnog prvenstva.

‘Sveci’ su se dugo mučili sa ekipom Troa, ali su na kraju slavili rezultatom 2:0, zahvaljujući pogocima Nejmara i Edinsona Kavanija.

Oni su mreže tresli u drugom poluvremenu, pošto je Urugvajac u prvom promašio penal, prethodno pitavši Brazilca da li može da ga izvede.

Nekadašnji napadač Barselone je u 73. minutu precizno šutirao sa ivice kaznenog prostora, da bi nešto kasnije namestio pogodak Kavaniju za konačan rezultat.

PSŽ sada ima 10 bodova više u odnosu na Marsej, 12 u odnosu na Lion i Monako koji su tokom dana izgubili svoje mečeve, pa je ekipa Unaja Emerija veoma blizu da postane šampion, iako ima još 23 utakmice do kraja.