Nedelja, 05.11.2017.

18:54

Pešić iz ofsajda kompletirao het-trik?

Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Pešić postigao je tri gola u pobedi svoje ekipe nad Radničkim u Nišu 4:0, ali Pešićev treći gol može biti predmet rasprave.

YTSS / AM Video 7S

Zvezda je bila mnogo bolji tim tokom 90 minuta, sudije su čelu sa Jovanom Šegrtom dobro obavljale posao, ali su njegovi pomoćnici možda napravili i jedan previd.

Pešić je u 74. minutu iskoristio dodavanje Kange, izašao sam ispred golmana Radničkog, Živkovića i postigao gol za 4:0.

U trenutku kada je Kanga poslao loptu, čini se da je Pešić bio u ofsajdu, što se može videti na usporenom snimku.

Radnički je tokom čitavog meča bio inferiorniji protivnik, pa Pešićev gol nije značajnije uticao na krajnji rezultat, jer je Zvezda upisala sigurnu pobedu i nova tri boda.

Crveno-beli drže prvo mesto sa 43 boda iz 16 utakmica.