Ponedeljak, 30.10.2017.

22:52

Poraz 'Svraka', Mitrović ni na klupi

Fudbaleri Barnlija pobedili su na svom terenu ekipi Njukasla sa 1:0, u poslednjem meču desetog kola Primere – 1:0.

Domaćini su bolje započeli meč i već na startu zapretili gostima.

Džef Hendrik je u prvom minutu imao odličnu šansu da postigne pogodak, ali je lopta završila pored gola.

Nije bilo previše zanimljivo u nastavku meča pa su ekipe naodmor otišle bez postignutih golova.

U nastavku meča, Hendrik se u 76. minutu iskupio za promašaj s početka meča i na asistenciju Gudmundsona zatresao mrežu Eliota.

Isti igrač imao je priliku da u 90. minutu poveća prednost, ali je njegov udarac odbranio golman ’Svraka’.

Barnli se ovim trijumfom popeo na sedmo mesto na tabeli, dok je Njukasl deveti sa 14 bodova.

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović nije bio u sastavu 'Svraka' za ovaj meč.

1.Mančester Siti 10 9 1 0 35:6 28
2. Mančester Junajted10 7 2 1 23:4 23
3. Totenhem 10 6 2 2 19:7 20
4. Čelsi 10 6 1 3 18:10 19
5. Arsenal 10 6 1 3 19:13 19
6. Liverpul 10 4 4 2 17:16 16
7. Barnli 10 4 4 2 9:9 16
8. Votford 10 4 3 3 15:18 15