Utorak, 11.07.2017.

23:10

Rijeka sigurna, "petarda" Karabaga

Ekipa Rijeke pobedila je sa 2:0 TNS u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, dok je Karbag sa velikih 5:0 savladao Samtrediju.

Izvor: PT

Autor: PT

Rijeka sigurna,
Getty images

Ubedljiv trijumf ostvarila je ekipa Salcburga koja je kao gost sa 3:0 trijumfovala protiv Hiberniansa.

Rijeka je postigla po jedan gol u prvom i drugom, što im je bilo dovoljno za pobedu protiv Velšana. Golove su postigli Mišić u petom minutu i Florin Matei u 69.

Kada je reč o Azerbejdžanicima, oni su veoma ubedljivo savladali Gruzine i tako ih već sada otpisali. Karabag je u prvom poluvremenu postigao tri gola, a dvostruki strelac bio je Ndlovu.

U nastavku meča u 83. i 90+2 minutu golove su postigli Gereiro i Mičel za ubedljivih 5:0.

Salcburg je na gostovanju u Malti pitanje pobednika rešio za samo tri minuta. Prvo je Beriša u 32. minutu pogodio sa bele tačke, da bi u 35. Hi Čan povisio na 2:0. Konačnih 3:0 postavio je u 54. minutu Minamino.

Revanš mečevi na programu su za nedelju dana.