Ponedeljak, 03.04.2017.

16:35

Alkaser zadovoljan "grejanjem klupe" na Nou Kampu

Napadač Barselone Pako Alkaser ne buni se što retko dobija šansu u timu Luisa Enrikea.

Alkaser zadovoljan

Alkaser ima 23 godine, letos je stigao na Nou Kamp iz Valensije za koju je postigao 15 golova u sezoni, a u tekućoj je dao tri za Barsu, uz tek 613 minuta na terenu.

"Drago mi je što mogu da pomognem timu na bilo koji način. Igrač mora da bude spreman za meč u svakom trenutku i na svakom terenu. Sinoć je teren bio veoma težak, ali smo mi pokazali da smo vrhunski profesionalci. Nadamo se nastavku ovakvih igara", rekao je Alkaser.

Barselona je u nedelju savladala Granadu 3:1, uz pogodak Alkasera, druga je u LaLigi sa dva boda iza Real Madrida, ali uz utakmicu više.

U sledećem kolu Katalonci dočekuju Sevilju, u sredu od 19:30 časova.