Subota, 25.02.2017.

20:10

Atalanta šokirala San Paolo, Kaldara srušio Napoli

Fudbaleri Napolija nisu uspeli da savladaju na svom terenu ''San Paolo'' ekipu Atalante i izgubili su sa 2:0, u utakmici 26. kola Serije A.

Izvor: SM

Autor: SM

Dvostruki strelac za domaću ekipu bio je Matija Kaldara koji je prvi gol postigao u 28. minutu, da bi dvadeset minuta pre kraja meča postavio konačan rezultat.

Tri minuta pre drugog gola Kaldare, gosti iz Bergama imali su igrača manje pošto je Kesi zbog drugog žutog kartona morao da napusti teren.

Atalanta je vezala četvrtu pobedu i ostala je na četvrtom mestu sa 51 bodom, tri manje od trećeplasiranog Napolija.

Napolitanci su sve dalje od lidera Juventusa koji u slučaju pobede protiv Empolija mogu steći dvocifrenu prednost.

Tim Mauricija Sarija zaostaje dva boda za drugoplasiranom Romom koja ima meč manje, a kojoj gostuje sledeće nedelje.