Nedelja, 18.12.2016.

16:38

PL: Sautempton ubedljiv protiv Bornmuta

Fudbaleri Sautemptona pobedili su u gostima Bornmut sa 3:1, u 17. kolu Premijer lige.

Izvor: SM

Autor: SM

Getty Images

Domaći tim poveo je već u šestom minutu Natana Akea, a gosti su izjednačili u 14. preko Rajana Bertranda. Pobedu Sautemptonu i konačan rezultat postavio je Džej Rodrigez sa dva gola u drugom poluvremenu, u 48. i 85. minutu.

Sautemton je sada sedmi, sa 24 boda, šest manje od Mančester junajteda i Totenhema. Bornmutu je ovo osmi poraz u sezoni i sada je 10. na tabeli sa 21 bodom.

Od 17.00 se igraju utakmice između Mančester Sitija i Arsenala, odnosno Totenhema i Barnlija.