Subota, 30.07.2016.

19:35

Zlatanov debi u Junajtedu: Makazice u 4. minutu!

Novi napadač Mančester junajteda Zlatan Ibrahimović u prvom pravom napadu za ’Crvene đavole’ postigao je gol.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Ibrahimović je na fantastičan način počeo svoju karijeru u Junajtedu – već u 4. minutu debija postigao je pogodak u svom stilu, pošto je makazicama pogodio gornji desni ugao gola Galatasaraja.

Šveđanin je praktično iz prvog kontakta sa loptom pokazao da će biti veliko pojačanje za ekipu Žozea Murinja, a očigledno je i da atraktivnih golova neće faliti.

Na prijateljskoj utakmici u Geteborgu, po desnom boku odlično je prošao Antonio Valensija i centrirao na peterac. Lopta je prošla Runija, ali je sačekao Zlatan i oduševio navijače.

Ibrahimović je na terenu proveo prvih 45 minuta, a engleski klub je slavio sa 5:2, uprkos tome što je gubio na poluvremenu.