Subota, 30.11.2013.

20:30

Kasano u klubu 100, dva puta 1:1

Parma i Bolonja odigrali su nerešeno 1:1 u 14. kolu Serije A, a meč je obeležio veliki broj žutih kartona, šest za domaće, tri za goste. uz jedan crveni.

Izvor: SV

Autor: SV

Đenoa i Torino takođe su odigrali 1:1 u drugom subotnjem meču.

Bolonja je već u desetom minutu stigla do vođstva protiv Parme, Panajotis Kone je posle sjajnog dodavanja Roberta Bjankija poslao loptu u levi ugao gola.

Izjednačenje je stiglo u 23. minutu, Antonio Kasano je odlično reagovao na centaršut Nikole Sansonea i zatresao mrežu gostujuće ekipe. Kasano je postigao 100. gol u Seriji A.

Parma je devetoplasirani tim Serije A, dok Bolonja polako „beži“ iz opasne zone. Ceo meč sa klupe odgledao je defanzivac Bolonje Uroš Radaković.

Torino je poveo u Đenovi golom 23-godišnjeg Omara el Kadurija, koji je na asistenciju Farneruda zatresao mrežu već u sedmom minutu.

Malo je nedostajalo da Torinezi odnesu kući sva tri boda, propustili su nekoliko šansi, a u 69. minutu Bjondini je ipak doneo bod domaćima. Nikola Maksimović presedeo je meč na klupi Torina.