Subota, 21.09.2013.

16:30

JSL: Slavili Spartak, Radnički i NP

Fudbaleri Spartaka iz Subotice pobedili su ekipu kruševačkog Napretka 3:2(2:1) u šestom kolu Jelen Superlige.

Od 19 časova na programu su dueli Partizan - OFK Beograd i Čukarički - Jagodina, dok kolo u nedelju zatvaraju Voždovac i Crvena zvezda.

Pobedu je ostvario i Radnički 1923 protiv Donjeg Srema 2:0, koji i dalje ne zna za pobedu. Novi Pazar je golovima Kecapa i Mutavdžića bio bolji od Javora, dok su Rad i Sloboda odigrali bez golova na Banjici.

Promene rezultata pratite na našem sajtu.

Novi Pazar je savladao Javor sa 2:0 golovima Admira Kecapa u 45. i Miljana Mutavdžića u 80. minutu. Domaćinu je to treća pobeda i sada ima 10 bodova, dok su gosti ostali na sedam.

Spartak je bio bolji od Napretka sa 3:2. Subotičani su vodili golovima Aleksandra Noskovića u 13. i Vladimira Kovačevića u 35. minutu, ali su gosti preko Nenada Mirosavljevića iz penala u 40. i Mamea N'Dijaea u 54. izjednačili.

Ipak, Spatak je pobedio pogotkom Dina Šarca u 67. minutu.

Dve ekipe su se tako izjednačile na tabeli Super lige, pošto posle šest kola imaju po sedam bodova.

Radnički 1923 je u Kragujevcu pobedio Donji Srem sa 2:0. Golove za domaćina postigli su Darko Spalević u 28. i Bojan Beljić u 34. minutu, a 63. igrao je sa igračem manje zbog isključenja Petra Pavlovića.