Sreda, 18.09.2013.

23:38

Grupa G: Sigurni Atletiko i Porto

Fudbaleri Atletika iz Madrida i Porta zabeležili su pobede u prvim utakmicama Grupe G Lige šampiona.

Porto je u gostima pobedio bečku Austriju sa 1:0, a pobednički gol postigao je Lučo Gonsales u 55. minutu.

Atletiko Madrid je kod kuće pobedio Zenit iz Sankt Peterburga sa 3:1. Miranda je doveo domaće u vođstvo u 40. minutu, a izjednačio je Hulk u 58. Samo šest minuta kasnije Arda Turan je doneo novo vođstvo "Jorgandžijama", da bi Leo Baptistao u 80. postavio konačnih 3:1.

Sledeće utakmice igraju se 1. oktobra, a sastaju se Zenit-Austrija i Porto-Atletiko.