LE: Rad - Tre Pene, Voša - Vaduz

Fudbaleri Rada igraće u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope sa Tre Peneom iz San Marina, dok će Vojvodina u drugom kolu igrati sa Vaduzom.

Izvor: B92 Srbija
Podeli

Rad prvu utakmicu igra 30. juna u Beogradu, a revanš je 7. jula u San Marinu. Novosađani gostuju u prvoj utakmici 14. jula, dok se revanš igra 21. jula na "Karađorđu".

Ukoliko prođu u drugo kolo kvalifikacija, protivnik "Građevinara" biće grčki Olimpijakos Volu.

Crvena zvezda sa takmičenjem kreće od treće runde, a žreb na kome će saznati ime svog rivala biće obavljen 15. jula.

Parovi prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope:

KR (Island) – IF (Farska Ostrva)
Daugava (Letonija) – Tromzo (Norveška)
Elfsborg (Švedska) – Fola (Luksemburg)
TNS (Vels) – Kliftonvil (Severna Irska)
Honka (Finska) – Kalju (Estonija)
Fulam (Engleska) – NSI (Farska ostrva)
IBV (Island) – St. Patriks (Irska)
Heken (Švedska) – Kerjeng (Luksemburg)
Alesund (Norveška) – Nit (Vels)
Renova (Makedonija) – Glentoran (Severna Irska)
Koper (Slovačka) – Karagandi (Kazahstan)
Banga (Litvanija) – Karabag (Azerbejdžan)
Paks (Mađarska) – UE Santa Koloma (Andora)
Rabotnički (Makedonija) – Trans Narva (Estonija)
Rad (Srbija) – Tre Pene (San Marino)
Budućnost Podgorica (C. Gora) – Fljamurtari (Albanija)
Ulises (Jermenija) – Verencvaroš (Mađarska)
Jagjelonia (Poljska) – Irtiš (Kazahstan)
Minsk (Belorusija) – Olimpik Suvalan (Azerbejdžan)
Dinamo Tbilisi (Gruzija) – Milsami (Andora)
Varaždin (Hrvatska) – Lusitans (Andora)
Banants (Jermenija) – Rustavi Metalurgist (Gruzija)
Birkirkara (Malta) – Vlaznia (Albanija)
Široki Brijeg (BIH) – Olimpija Ljubljana (Slovenija)
Spartak Trnava (Slovačka) - Zeta (Crna Gora)

Parovi drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope:

Banants/Rustavi – Jagelionia/Irtiš
Suduva (Litvanija) – Elfsborg/ Fola
Metalurg (Makedonija) - Lokomotiva Sofija (Bugarska)
Sant Julia (Andora) - Bnei Jehuda (Izrael)
Željezničar (BIH) – Šerif (Moldavija)
Kups (Finska) - Gaz Metan (Rumunija)
Minsk/Olimpik Suvalan - Gaziantepspor (Turska)
Iskra Stal (Moldavija) – Varaždin/Lusitans
Tauras (Litvanija) - Den Hag (Holandija)
Renova/Glentoran - Vorskla (Ukrajina)
Juvenes/Dogana – Rabotnički/Trans
Orebro (švedska) – Sarajevo (BIH)
Krusejder – Fulam/NSI
Laneli (Vels) – Dinamo Tbilisi/Milsami
Floriana (Malta) – AEK (Kipar)
Šahtjor (Belorusija) – Ventspils (Letonija)
Budućnost Podgorica/Fljamurtari – Jablonec (Češka)
KR/IF – Žilina (Slovačka)
Mika (Jermenija) – Valerenga (Norveška)
Široki Brijeg/Olimpija Ljubljana – Bohemians (Irska)
Domžale (Slovenija) – Split (Hrvatska)
Diferdanž (Holandija) – Levadija (Estonija)
Tirana (Albanija) – Spartak Trnava/Zeta
Ulises/Verencvaroš – Alesund/Nit
Liepajas Metalurgs (Letonija) – Salcburg (Austrija)
Rad/Tre Pene - Olimpijakos Volu (Grčka)
TNS/Kliftonvil – Mitjiland (Danska)
Kečkemet (Mađarska) – Aktobe (Kazahstan)
Heken/Kerjeng – Honka/Kalju
Gagra (Gruzija) – Anortozis (Kipar)
Vaduz (Lihtenštajn) – Vojvodina (Srbija)
Rudar Pljevlja (C. Gora) - Austrija Beč (Austrija)
Slask (Poljska) - Dandi junajted (Škotska)
Koper/Karagandi – Heken/Kerjeng
Strejmur (Farska ostrva) - Banga/Karabag
FH - Nacional (Portugal)
Paks/UE Santa Koloma – Daugava/Tromzo
TPS (Finska) – Vesterlo (Belgija)
Hazar Lankar (Azerbejdžan) - Makabi Tel Aviv (Izrael)
Birkirkara/Vlaznia– Tun (Švajcarska)

Fudbal