Utorak, 23.11.2010.

20:35

LŠ: Marsej ubedljiv u Moskvi

U prvoj utakmici četvrtog kola Lige šampiona Olimpik iz Marseja slavio je u Moskvi protiv Spartaka sa 3:0, a golove su postigli Valbuena, Remi i Brandao.

Ovom pobedom ekipa koju sa klupe vodi Didije Dešan obezbedila je prolaz u osminu finala Lige šampiona.

Francuzima je bila neophodna pobeda veća 1:0, pošto su Rusi tim rezultatom slavili u Marseju. Gosti su u vođstvo došli u 18. minutu atraktivnim golom Valbuene.

Početkom drugog poluvemrena Marsej je poveo sa 2:0, a gol je postigao Loik Remi. U 65. minutu Brazilac Veilton je dobio direktan crveni karton posle neopreznog faula nad golmanom Mandandom.

Konačan rezultat postavio je Brandao golom u 68. minutu. U drugom meču grupe F Čelsi na Stamford Bridžu dočekuje slovačku Žilinu.