Subota, 26.11.2005.

15:12

MSL: Pobeda Partizana, odlični Rad

U subotu je odigrano sedam utakmica 14. kola Meridian Super lige. U derbiju u Beogradu Partizan je pobedio Obilić 4:2,  dok je OFK Beograd na Karaburmi stigao samo do boda u duelu sa Borcem iz Čačka. Dva gola Nenada Milijaša donela su bod Zemunu u duelu sa raspoloženim Voždovcem, dok je u goleadi u Golubovcima Zeta slavila 5:3 protiv Hajduka iz Kule. U crnogorskom derbiju u Bijelom Polju, Budućnost je slavila nad Jedinstvom 1:0 golom Burzanovića u 18. minutu.

Partizan – Obilić 4:2
Najbolji strelac Partizana Srđan Radonjić golove je postigao u 10. i 86. minutu, Nenad Đorđević u 13. i Albert Nađ u 36. minutu. Golove za Obilić postigli su Zajić iz penala i Petrović. Od 40. minuta gosti su igrali sa igračem manje zbog isključenja golmana Đokića. Trener "crno-belih" Jirgen Reber izveo je ovaj sastav: Asprogenis, Đorđević, Saveljić, Bajić, Lomić, Smiljanić, Brnović, Babović, Nađ, Radonjić, Boya.

Jedinstvo - Budućnost 0:1
Smederevo - Rad 0:1, gol Tintora u 18. minutu rešio je pitanje pobednika u Smederevu

Habitfarm – Budućnost 4:2,
OFK Beograd – Borac 1:1,

Zemun - Voždovac 2:2,
Milijaš sa 11m u 26. minutu i 71. za Zemun i Jovanović u 28. i Đokić sa penala u 43. minutu za Voždovac

Zeta – Hajduk 5:3.

U nedelju u Novom Sadu od 13h igraju Vojvodina i Crvena zvezda.