Opozicioni mediji i blokaderi nastavljaju da vređaju većinsku Srbiju, pa se tako na N1 moglo čuti da je prostor ispred Skupštine tor, a da su ljudi koji dolaze na danaṣ̌nji skup su stoka, prenose mediji.
Izvor: Mediji
FOTO TANJUG/AMIR HAMZAGIĆ/ bs
Podeli:
Vaš komentar je uspešno snimljen i biće vidljiv nakon verifikacije administratora portala.
27.6.2026.
14:32
N1 i blokaderi vređaju većinsku Srbiju: Prostor ispred Skupštine za njih je tor, a ljudi koji dolaze stoka
Opozicioni mediji i blokaderi nastavljaju da vređaju većinsku Srbiju, pa se tako na N1 moglo čuti da je prostor ispred Skupštine tor, a da su ljudi koji dolaze na danaṣ̌nji skup su stoka, prenose mediji.
Izvor: Mediji
Podeli:
Vrati se na vest
0 Ostavite komentar