Politika 0

27.6.2026.

14:32

N1 i blokaderi vređaju većinsku Srbiju: Prostor ispred Skupštine za njih je tor, a ljudi koji dolaze stoka

Opozicioni mediji i blokaderi nastavljaju da vređaju većinsku Srbiju, pa se tako na N1 moglo čuti da je prostor ispred Skupštine tor, a da su ljudi koji dolaze na danaṣ̌nji skup su stoka, prenose mediji.

Izvor: Mediji

N1 i blokaderi vređaju većinsku Srbiju: Prostor ispred Skupštine za njih je tor, a ljudi koji dolaze stoka FOTO TANJUG/AMIR HAMZAGIĆ/ bs

Podeli:

0 Ostavite komentar

Karaktera:  0/1500