Automobili

Petak, 22.05.2020.

11:30

Kad šlepovanje krene naopako: Iz jednog jarka u drugi VIDEO

Izvlačenje automobila iz jarka zahteva snažno vozilo koje će ga vući i barem malo logičkog razmišljanja aktera ovog poduhvata.

Kad šlepovanje krene naopako: Iz jednog jarka u drugi VIDEO
Screenshot YouTube

Ako šlepujete vozilo pomoću sajle, pa makar i samo nekoliko metara, pobrinite se da neko u njemu sedi za volanom. U suprotnom, možete prouzrokovati još veću štetu na automobilu koji vučete.

Nije snimljeno kako je ovaj Mustang starije generacije završio u jarku pored puta, ali pretpostavljamo da neke veze sa tim imaju vlažan kolovoz i previše "konja" čija se snaga prenosi na zadnje točkove.

Prvi deo operacije izvlačenja iz jarka protekao je bez problema, ali su svi napori na kraju poništeni. S obzirom da na mestu vozača nije bilo nikog ko bi njime upravljao ili pritisnuo kočnicu, automobil je nastavio da se kreće po inerciji, da bi ponovo završio u jarku ali sa suprotne starne puta.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 6

Pogledaj komentare

6 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Orban: To je objava rata

Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je danas da bi svaki pokušaj posezanja za zamrznutim ruskim sredstvima predstavljao "objavu rata".

19:57

13.12.2025.

2 d

Svet

Pristali su: Ovo je sve što bi trebalo da dobije Ukrajina

Ukrajina, Sjedinjene Američke Države i evropski partneri su se tokom pregovora koji se danas održavaju u Berlinu dogovorili o parametrima za postizanje mira u Ukrajini, prenosi ukrajinska agencija Ukrinform, pozivajući se na saopštenje evropskih lidera.

21:00

15.12.2025.

11 h

Podeli: