Perry/Rubio 2016
pre 11 godina
Pobedi smo domace, sad cemo i strane komuniste da posaljemo na djubriste istorije.
Sreda, 05.11.2014.
01:40
Republikanski kandidati preuzeli su potpunu kontrolu nad Kongresom posle velikog uspeha na izborima za Senat i Predstavnički dom.
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
Pobedi smo domace, sad cemo i strane komuniste da posaljemo na djubriste istorije.
pre 11 godina
A da li to nešto menja stvar za nas u Srbiji? Ako ni u čemu ne menja (a lično mislim da ne menja), šta se to onda nas tiče? To je interna stvar Amerike i Amerikanaca.
pre 11 godina
Kao Amerikanac dao bih svoj glas demokratama ali Srbin u meni mi ne dozvoljava da glasam ni za jedne ni za druge.
Suviše loših stvari su uradili Srbima i Srbiji da bih mogao osećati bilo kakvu ushićenost dajući im svoj glas.
Uvek se može glasati na lokalnom nivou gde nema strančarenja i krupne politike.
Ali dati glas senatoru koji će sutra možda glasati da ti bombarduju otadžbinu,kao što i jesu glasali,
NE HVALA!!
Bar toliko mogu da učinim.
pre 11 godina
Ne razumem ko je pobedio, Savez Komunista SAD ili Socijalistički Savez Radnog Naroda SAD?
pre 11 godina
SAD imaju preko 300 miliona stanovnika i 2 stranke/partije, a Srbija sa jedva 7 miliona ima oko 100 stranaka/partija. Sta to govori?
pre 11 godina
za obamine vlast se komunisti u sssr-u povratili, prete atomskom bombom. formirna islamska drzava uz pomoc kgb-a. recesija.
pre 11 godina
Pobedili američki radikali!
pre 11 godina
Smesni ovi izbori, decenijama (vekovima?) se zna da ce pobediti ... nasi ili nasi. A ovamo im smeta sto se nasao pametan i vredan covek u Rusiji pa vlada nekoliko termina kao "autokrata", "diktator", ovo, ono! On ce se jednog dana ipak skloniti, zbog prirodnih zakona, ali u SAD ce i dalje pobedjivati nasi ili nasi.
pre 11 godina
Samo Balkanac moze kad emigrira u Ameriku i naprasno postane Amerikanac veci i od Dzordza Busa,da glasa za republikance koji se protive sve vecem dolasku stranaca.
pre 11 godina
Ovi kauboji su malo ratoborniji od ovih "demoktata-ta-ta-ta" sto znaci uskoro ide gazenje neke male drzave, jasno je da ruse ne bi napadali ni dok sanjaju. Ako im se slucajno i desi takva greska kad se probude sebi izudaraju jedno 200 samara i odlaze kod njihovog glavesine na ispoved pa na konzilijum psihijatra da vide sta mu je i ima li mu spasa.
rat u najavi.
pre 11 godina
Ipak demokrate imaju aduta Hilari Klinton za predsednicu SAD , tako da mislim da republikanci nemaju sansu uskoro da dobiju predsednika na izborima.
pre 11 godina
U Illinois Rauner od 94 % glasova 50 % ima prema 47 % demokrackih
pre 11 godina
Da se ovo desilo u Srbiji, republikanci bi Obami poručili da raspiše prevremene izbore,jer su ovi izbori pokazali da je izgubio poverenje naroda i a samim tim više nema legitimitet da vlada.
pre 11 godina
Фарса, лакрдија... Кормилар је увек исти, само се не зна ко седи до њега и виче ,,хоп'', у овом тужном квази-демократском двојцу.
pre 11 godina
"toooooo !!! Dosta nam je vise ovog mlakonje! Videcete rusofili sad sta je pravda kad Jeb Bush dodje na vlast!
(vracar, 5. novembar 2014 03:10) "
Da, mozda i on srusi neke zgrade, pobije 20K ljudi i okrivi Asada za to da bi zapoceo rat u Siriji, ili mozda u Ukrajini ili Rusiji. Bushevi su pravi mirotvorci, kao i uostalom cela zatucana GOP. Sad ce da zabrane abortuse, da se zaduze jos 2 triliona dolara i predaju kontrolu drzave vojsci, ponovo. Jedini razlog Obaminog neuspeha eje potpuna blokada senata koju je GOP izazvao. I sad se raduju sto su svojoj zemlji pucali u kolena samo da komsiji crkne krava. Sad cemo da vidimo kako ce ta zemlja da stane na noge sa stucanim kolenima. Ne zaboravimo tu i cuveni objektivni Fox news koji podrzava GOP. Ah taj Fox, bolji je i od Onion News Network-a. Ako nista drugo, The Daily Show ce postati mnogo bolji.
pre 11 godina
Sjaši kurta, uzjaši murta!
pre 11 godina
Pazi sad kad uhapse Obamu. Putin da mu da azil. Valja se.
pre 11 godina
Žestoka borba, ma hajde. 2 stranke u tolikoj državi?! I koja god dođe na vlast, mi mali se kao pitamo hoće li se politika prema nama promeniti. A američka spoljna politika se NIKAD ne menja. Izbori su nešto nalik na lutkarsku priredbu. A zna se dobro i ko vuče konce.
pre 11 godina
Ajmoo jos malo do pobede!! 2016 Jeb Bush!
pre 11 godina
Ja zivim ovde preko 20 godina i nikada nisam isao na glasanje jer nemam za koga.Nema skoro nikakve razlike medju njima a sistem im je takav strogo kontrolisan tako da nijedna druga stranka osim njih nema sanse da se kandiduje.Uostalom spoljna politika ostaje ista tako da sve je to isto s...e.
pre 11 godina
Najzad!
pre 11 godina
sjasi kurta da uzjasi murta...i tako poslednjih 50-tak godina.
a progresivna i superinteligentna americka nacija nikako da sabere 1+1 I DA SHVATI DA JE KRAJNJI REZULTAT...2.
pre 11 godina
hm kao demokrati ovo je porazavajuce....potpuno disfunkcionalan GOp da uzme, to nisam ocekivao.
pre 11 godina
Ja glasao za pobednicku opciju!
Sledeca je Bela Kuca 2016 i predsednik Rend Pol!!!
pre 11 godina
Bruce Rauner vodi u Illinois! 50% glasova od 90 % ukupnih listica :-)
pre 11 godina
Razbise ih Republikanci!
pre 11 godina
toooooo !!! Dosta nam je vise ovog mlakonje! Videcete rusofili sad sta je pravda kad Jeb Bush dodje na vlast!
pre 11 godina
Kako pisete imena drzava pa i ljudi je zaista smejurija. Roud Ajlend :) hahaha. Mogli ste i cirilicom,zasto bi neko i razumeo ono sto pisete
pre 11 godina
Sad mi krivo sto nisam glasao
pre 11 godina
Žestoka borba, ma hajde. 2 stranke u tolikoj državi?! I koja god dođe na vlast, mi mali se kao pitamo hoće li se politika prema nama promeniti. A američka spoljna politika se NIKAD ne menja. Izbori su nešto nalik na lutkarsku priredbu. A zna se dobro i ko vuče konce.
pre 11 godina
Ja zivim ovde preko 20 godina i nikada nisam isao na glasanje jer nemam za koga.Nema skoro nikakve razlike medju njima a sistem im je takav strogo kontrolisan tako da nijedna druga stranka osim njih nema sanse da se kandiduje.Uostalom spoljna politika ostaje ista tako da sve je to isto s...e.
pre 11 godina
Sjaši kurta, uzjaši murta!
pre 11 godina
Pazi sad kad uhapse Obamu. Putin da mu da azil. Valja se.
pre 11 godina
sjasi kurta da uzjasi murta...i tako poslednjih 50-tak godina.
a progresivna i superinteligentna americka nacija nikako da sabere 1+1 I DA SHVATI DA JE KRAJNJI REZULTAT...2.
pre 11 godina
Kako pisete imena drzava pa i ljudi je zaista smejurija. Roud Ajlend :) hahaha. Mogli ste i cirilicom,zasto bi neko i razumeo ono sto pisete
pre 11 godina
Razbise ih Republikanci!
pre 11 godina
toooooo !!! Dosta nam je vise ovog mlakonje! Videcete rusofili sad sta je pravda kad Jeb Bush dodje na vlast!
pre 11 godina
Ja glasao za pobednicku opciju!
Sledeca je Bela Kuca 2016 i predsednik Rend Pol!!!
pre 11 godina
Bruce Rauner vodi u Illinois! 50% glasova od 90 % ukupnih listica :-)
pre 11 godina
Najzad!
pre 11 godina
hm kao demokrati ovo je porazavajuce....potpuno disfunkcionalan GOp da uzme, to nisam ocekivao.
pre 11 godina
Ajmoo jos malo do pobede!! 2016 Jeb Bush!
pre 11 godina
Sad mi krivo sto nisam glasao
pre 11 godina
Da se ovo desilo u Srbiji, republikanci bi Obami poručili da raspiše prevremene izbore,jer su ovi izbori pokazali da je izgubio poverenje naroda i a samim tim više nema legitimitet da vlada.
pre 11 godina
Samo Balkanac moze kad emigrira u Ameriku i naprasno postane Amerikanac veci i od Dzordza Busa,da glasa za republikance koji se protive sve vecem dolasku stranaca.
pre 11 godina
Фарса, лакрдија... Кормилар је увек исти, само се не зна ко седи до њега и виче ,,хоп'', у овом тужном квази-демократском двојцу.
pre 11 godina
Smesni ovi izbori, decenijama (vekovima?) se zna da ce pobediti ... nasi ili nasi. A ovamo im smeta sto se nasao pametan i vredan covek u Rusiji pa vlada nekoliko termina kao "autokrata", "diktator", ovo, ono! On ce se jednog dana ipak skloniti, zbog prirodnih zakona, ali u SAD ce i dalje pobedjivati nasi ili nasi.
pre 11 godina
Kao Amerikanac dao bih svoj glas demokratama ali Srbin u meni mi ne dozvoljava da glasam ni za jedne ni za druge.
Suviše loših stvari su uradili Srbima i Srbiji da bih mogao osećati bilo kakvu ushićenost dajući im svoj glas.
Uvek se može glasati na lokalnom nivou gde nema strančarenja i krupne politike.
Ali dati glas senatoru koji će sutra možda glasati da ti bombarduju otadžbinu,kao što i jesu glasali,
NE HVALA!!
Bar toliko mogu da učinim.
pre 11 godina
A da li to nešto menja stvar za nas u Srbiji? Ako ni u čemu ne menja (a lično mislim da ne menja), šta se to onda nas tiče? To je interna stvar Amerike i Amerikanaca.
pre 11 godina
za obamine vlast se komunisti u sssr-u povratili, prete atomskom bombom. formirna islamska drzava uz pomoc kgb-a. recesija.
pre 11 godina
SAD imaju preko 300 miliona stanovnika i 2 stranke/partije, a Srbija sa jedva 7 miliona ima oko 100 stranaka/partija. Sta to govori?
pre 11 godina
Pobedili američki radikali!
pre 11 godina
Ipak demokrate imaju aduta Hilari Klinton za predsednicu SAD , tako da mislim da republikanci nemaju sansu uskoro da dobiju predsednika na izborima.
pre 11 godina
Ne razumem ko je pobedio, Savez Komunista SAD ili Socijalistički Savez Radnog Naroda SAD?
pre 11 godina
"toooooo !!! Dosta nam je vise ovog mlakonje! Videcete rusofili sad sta je pravda kad Jeb Bush dodje na vlast!
(vracar, 5. novembar 2014 03:10) "
Da, mozda i on srusi neke zgrade, pobije 20K ljudi i okrivi Asada za to da bi zapoceo rat u Siriji, ili mozda u Ukrajini ili Rusiji. Bushevi su pravi mirotvorci, kao i uostalom cela zatucana GOP. Sad ce da zabrane abortuse, da se zaduze jos 2 triliona dolara i predaju kontrolu drzave vojsci, ponovo. Jedini razlog Obaminog neuspeha eje potpuna blokada senata koju je GOP izazvao. I sad se raduju sto su svojoj zemlji pucali u kolena samo da komsiji crkne krava. Sad cemo da vidimo kako ce ta zemlja da stane na noge sa stucanim kolenima. Ne zaboravimo tu i cuveni objektivni Fox news koji podrzava GOP. Ah taj Fox, bolji je i od Onion News Network-a. Ako nista drugo, The Daily Show ce postati mnogo bolji.
pre 11 godina
Ovi kauboji su malo ratoborniji od ovih "demoktata-ta-ta-ta" sto znaci uskoro ide gazenje neke male drzave, jasno je da ruse ne bi napadali ni dok sanjaju. Ako im se slucajno i desi takva greska kad se probude sebi izudaraju jedno 200 samara i odlaze kod njihovog glavesine na ispoved pa na konzilijum psihijatra da vide sta mu je i ima li mu spasa.
rat u najavi.
pre 11 godina
Pobedi smo domace, sad cemo i strane komuniste da posaljemo na djubriste istorije.
pre 11 godina
U Illinois Rauner od 94 % glasova 50 % ima prema 47 % demokrackih
pre 11 godina
toooooo !!! Dosta nam je vise ovog mlakonje! Videcete rusofili sad sta je pravda kad Jeb Bush dodje na vlast!
pre 11 godina
Kako pisete imena drzava pa i ljudi je zaista smejurija. Roud Ajlend :) hahaha. Mogli ste i cirilicom,zasto bi neko i razumeo ono sto pisete
pre 11 godina
Ajmoo jos malo do pobede!! 2016 Jeb Bush!
pre 11 godina
Ja glasao za pobednicku opciju!
Sledeca je Bela Kuca 2016 i predsednik Rend Pol!!!
pre 11 godina
Najzad!
pre 11 godina
Sad mi krivo sto nisam glasao
pre 11 godina
Žestoka borba, ma hajde. 2 stranke u tolikoj državi?! I koja god dođe na vlast, mi mali se kao pitamo hoće li se politika prema nama promeniti. A američka spoljna politika se NIKAD ne menja. Izbori su nešto nalik na lutkarsku priredbu. A zna se dobro i ko vuče konce.
pre 11 godina
hm kao demokrati ovo je porazavajuce....potpuno disfunkcionalan GOp da uzme, to nisam ocekivao.
pre 11 godina
sjasi kurta da uzjasi murta...i tako poslednjih 50-tak godina.
a progresivna i superinteligentna americka nacija nikako da sabere 1+1 I DA SHVATI DA JE KRAJNJI REZULTAT...2.
pre 11 godina
Ja zivim ovde preko 20 godina i nikada nisam isao na glasanje jer nemam za koga.Nema skoro nikakve razlike medju njima a sistem im je takav strogo kontrolisan tako da nijedna druga stranka osim njih nema sanse da se kandiduje.Uostalom spoljna politika ostaje ista tako da sve je to isto s...e.
pre 11 godina
Razbise ih Republikanci!
pre 11 godina
Pazi sad kad uhapse Obamu. Putin da mu da azil. Valja se.
pre 11 godina
Bruce Rauner vodi u Illinois! 50% glasova od 90 % ukupnih listica :-)
pre 11 godina
Sjaši kurta, uzjaši murta!
pre 11 godina
Ipak demokrate imaju aduta Hilari Klinton za predsednicu SAD , tako da mislim da republikanci nemaju sansu uskoro da dobiju predsednika na izborima.
pre 11 godina
Samo Balkanac moze kad emigrira u Ameriku i naprasno postane Amerikanac veci i od Dzordza Busa,da glasa za republikance koji se protive sve vecem dolasku stranaca.
pre 11 godina
Smesni ovi izbori, decenijama (vekovima?) se zna da ce pobediti ... nasi ili nasi. A ovamo im smeta sto se nasao pametan i vredan covek u Rusiji pa vlada nekoliko termina kao "autokrata", "diktator", ovo, ono! On ce se jednog dana ipak skloniti, zbog prirodnih zakona, ali u SAD ce i dalje pobedjivati nasi ili nasi.
pre 11 godina
za obamine vlast se komunisti u sssr-u povratili, prete atomskom bombom. formirna islamska drzava uz pomoc kgb-a. recesija.
pre 11 godina
Ovi kauboji su malo ratoborniji od ovih "demoktata-ta-ta-ta" sto znaci uskoro ide gazenje neke male drzave, jasno je da ruse ne bi napadali ni dok sanjaju. Ako im se slucajno i desi takva greska kad se probude sebi izudaraju jedno 200 samara i odlaze kod njihovog glavesine na ispoved pa na konzilijum psihijatra da vide sta mu je i ima li mu spasa.
rat u najavi.
pre 11 godina
Kao Amerikanac dao bih svoj glas demokratama ali Srbin u meni mi ne dozvoljava da glasam ni za jedne ni za druge.
Suviše loših stvari su uradili Srbima i Srbiji da bih mogao osećati bilo kakvu ushićenost dajući im svoj glas.
Uvek se može glasati na lokalnom nivou gde nema strančarenja i krupne politike.
Ali dati glas senatoru koji će sutra možda glasati da ti bombarduju otadžbinu,kao što i jesu glasali,
NE HVALA!!
Bar toliko mogu da učinim.
pre 11 godina
A da li to nešto menja stvar za nas u Srbiji? Ako ni u čemu ne menja (a lično mislim da ne menja), šta se to onda nas tiče? To je interna stvar Amerike i Amerikanaca.
pre 11 godina
Pobedili američki radikali!
pre 11 godina
"toooooo !!! Dosta nam je vise ovog mlakonje! Videcete rusofili sad sta je pravda kad Jeb Bush dodje na vlast!
(vracar, 5. novembar 2014 03:10) "
Da, mozda i on srusi neke zgrade, pobije 20K ljudi i okrivi Asada za to da bi zapoceo rat u Siriji, ili mozda u Ukrajini ili Rusiji. Bushevi su pravi mirotvorci, kao i uostalom cela zatucana GOP. Sad ce da zabrane abortuse, da se zaduze jos 2 triliona dolara i predaju kontrolu drzave vojsci, ponovo. Jedini razlog Obaminog neuspeha eje potpuna blokada senata koju je GOP izazvao. I sad se raduju sto su svojoj zemlji pucali u kolena samo da komsiji crkne krava. Sad cemo da vidimo kako ce ta zemlja da stane na noge sa stucanim kolenima. Ne zaboravimo tu i cuveni objektivni Fox news koji podrzava GOP. Ah taj Fox, bolji je i od Onion News Network-a. Ako nista drugo, The Daily Show ce postati mnogo bolji.
pre 11 godina
Фарса, лакрдија... Кормилар је увек исти, само се не зна ко седи до њега и виче ,,хоп'', у овом тужном квази-демократском двојцу.
pre 11 godina
Da se ovo desilo u Srbiji, republikanci bi Obami poručili da raspiše prevremene izbore,jer su ovi izbori pokazali da je izgubio poverenje naroda i a samim tim više nema legitimitet da vlada.
pre 11 godina
Pobedi smo domace, sad cemo i strane komuniste da posaljemo na djubriste istorije.
pre 11 godina
U Illinois Rauner od 94 % glasova 50 % ima prema 47 % demokrackih
pre 11 godina
Ne razumem ko je pobedio, Savez Komunista SAD ili Socijalistički Savez Radnog Naroda SAD?
pre 11 godina
SAD imaju preko 300 miliona stanovnika i 2 stranke/partije, a Srbija sa jedva 7 miliona ima oko 100 stranaka/partija. Sta to govori?
29 Komentari
Sortiraj po: