Жарко
pre 11 godina
Нас и сиротиње две милијарде и триста милиона.
Četvrtak, 24.07.2014.
20:05
U svetu ima više od 2,2 milijarde ljudi koji su siromašni ili su na pragu siromaštva, upozorile su Ujedinjene nacije (UN).
Izvor: Beta
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
Нас и сиротиње две милијарде и триста милиона.
pre 11 godina
Bitka sa neoliberalnim kapitalizmom je izgubljena,a buducnost je za nas stanovnike ove planete poprilicno losa,bit ce sve gore i gore i to je realnost bez i malo uljepsavanja!!
pre 11 godina
lep svet nema šta dok gomila drugih ne zna šta ce sa parama na drugoj strani ljudi nemaju ni koricu hleba !!!!Fuujjj
pre 11 godina
Znaci toliko Srba ima?
pre 11 godina
Samo polako. Stranci i, delom, domaća "elita" postaju vlasnici Srbije, a tako i Srba. Uskoro će većina onih koji ovde žive raditi samo da se prehrani, a svi ostali će pobeći i postati stranci. Samo pogledajmo kvalitet medija i poslovanja, estradu, sve bednije ostatke reda i morala...
Sve se i ovde pretvara u Ameriku, ali ne u Holivud, nego u Detroit i Nju Orleans. Najgore je što smo sami sebi to napravili, a niko ni prstom ne mrda da bi nešto promenio. Čitava civilizacija odumire dok mi nemo posmatramo.
I komentari na ovakve vesti su malobrojni, ali na razne guz..e, sukobe i kataklizme se mere stotinama. Vizija budućnosti se sama nameće i nije nimalo blistava.
pre 11 godina
Ova brojka je zapanjujuca!
pre 11 godina
To je taj vrli kapitalizam, liberalno trziste, globalizacija, demokratija, ljudska prava, bla, bla, bla... Sve dok i jedno dete umire od gladi dok 1% stanovnistva orgija i uziva u basnoslovnom bogatstvu koje beskonacno puta premasuje njihove realne potrebe, jadni smo kao civilizacija i nedostojni da se nazovemo naprednom rasom bica.
pre 11 godina
Sta reci,posledica globalizma...u Africi do pre 50-60 godina nije bilo gladnih
pre 11 godina
medju njima 5 miliona srba... oni sto nisu izgunuli u ratovima ima da crknu od gladi. srbistan
pre 11 godina
medju njima 5 miliona srba... oni sto nisu izgunuli u ratovima ima da crknu od gladi. srbistan
pre 11 godina
Ova brojka je zapanjujuca!
pre 11 godina
To je taj vrli kapitalizam, liberalno trziste, globalizacija, demokratija, ljudska prava, bla, bla, bla... Sve dok i jedno dete umire od gladi dok 1% stanovnistva orgija i uziva u basnoslovnom bogatstvu koje beskonacno puta premasuje njihove realne potrebe, jadni smo kao civilizacija i nedostojni da se nazovemo naprednom rasom bica.
pre 11 godina
Samo polako. Stranci i, delom, domaća "elita" postaju vlasnici Srbije, a tako i Srba. Uskoro će većina onih koji ovde žive raditi samo da se prehrani, a svi ostali će pobeći i postati stranci. Samo pogledajmo kvalitet medija i poslovanja, estradu, sve bednije ostatke reda i morala...
Sve se i ovde pretvara u Ameriku, ali ne u Holivud, nego u Detroit i Nju Orleans. Najgore je što smo sami sebi to napravili, a niko ni prstom ne mrda da bi nešto promenio. Čitava civilizacija odumire dok mi nemo posmatramo.
I komentari na ovakve vesti su malobrojni, ali na razne guz..e, sukobe i kataklizme se mere stotinama. Vizija budućnosti se sama nameće i nije nimalo blistava.
pre 11 godina
Sta reci,posledica globalizma...u Africi do pre 50-60 godina nije bilo gladnih
pre 11 godina
lep svet nema šta dok gomila drugih ne zna šta ce sa parama na drugoj strani ljudi nemaju ni koricu hleba !!!!Fuujjj
pre 11 godina
Bitka sa neoliberalnim kapitalizmom je izgubljena,a buducnost je za nas stanovnike ove planete poprilicno losa,bit ce sve gore i gore i to je realnost bez i malo uljepsavanja!!
pre 11 godina
Znaci toliko Srba ima?
pre 11 godina
Нас и сиротиње две милијарде и триста милиона.
pre 11 godina
Sta reci,posledica globalizma...u Africi do pre 50-60 godina nije bilo gladnih
pre 11 godina
medju njima 5 miliona srba... oni sto nisu izgunuli u ratovima ima da crknu od gladi. srbistan
pre 11 godina
To je taj vrli kapitalizam, liberalno trziste, globalizacija, demokratija, ljudska prava, bla, bla, bla... Sve dok i jedno dete umire od gladi dok 1% stanovnistva orgija i uziva u basnoslovnom bogatstvu koje beskonacno puta premasuje njihove realne potrebe, jadni smo kao civilizacija i nedostojni da se nazovemo naprednom rasom bica.
pre 11 godina
Znaci toliko Srba ima?
pre 11 godina
Samo polako. Stranci i, delom, domaća "elita" postaju vlasnici Srbije, a tako i Srba. Uskoro će većina onih koji ovde žive raditi samo da se prehrani, a svi ostali će pobeći i postati stranci. Samo pogledajmo kvalitet medija i poslovanja, estradu, sve bednije ostatke reda i morala...
Sve se i ovde pretvara u Ameriku, ali ne u Holivud, nego u Detroit i Nju Orleans. Najgore je što smo sami sebi to napravili, a niko ni prstom ne mrda da bi nešto promenio. Čitava civilizacija odumire dok mi nemo posmatramo.
I komentari na ovakve vesti su malobrojni, ali na razne guz..e, sukobe i kataklizme se mere stotinama. Vizija budućnosti se sama nameće i nije nimalo blistava.
pre 11 godina
Bitka sa neoliberalnim kapitalizmom je izgubljena,a buducnost je za nas stanovnike ove planete poprilicno losa,bit ce sve gore i gore i to je realnost bez i malo uljepsavanja!!
pre 11 godina
Ova brojka je zapanjujuca!
pre 11 godina
lep svet nema šta dok gomila drugih ne zna šta ce sa parama na drugoj strani ljudi nemaju ni koricu hleba !!!!Fuujjj
pre 11 godina
Нас и сиротиње две милијарде и триста милиона.
9 Komentari
Sortiraj po: