Četvrtak, 21.04.2011.

00:09

Grejanje skuplje od 11 do 30 odsto

Grejanje u Srbiji biće skuplje od 11 do 30 odsto. Ovo pokazuje novi obračun Agencije za energetiku, na osnovu sadašnjih cena

Izvor: Politika

Grejanje skuplje od 11 do 30 odsto IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

7 Komentari

Sortiraj po:

Vlada

pre 15 godina

Šoškić: U 2011. inflacija 4,5 odsto

http://www.rtv.rs/sr_lat/ekonomija/soskic:-u-2011.-inflacija-4-5-odsto_231092.html

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=21&nav_id=507579


E, sada, ko je ovde lud a ko zbunjen?

samo vas posmatram!

pre 15 godina

Ne znam za ostale, ali cene za drva su prenaduvane. Imam kucu od 85 kvadrata i pec za etazno grejanje sa radijatorom u svakoj sobi i dobru izolaciju. Za grejnu sezonu sam potrosio 7 kubika drva. Nisam stedeo, vec sam u majici kratkih rukava sedeo u kuci. Tada sam placao 3500 dinara po kubiku, sto mu dodje oko 25000 dinara za celu sezonu. Sada su drva 4000 po kubiku, ali ce biti jeftinija. Ne nasedajte na glupe trikove, to oni sami sebe pravdaju i obmanjuju gradjane ove zemlje.

Brana

pre 15 godina

Gospodine Bajatovicu, pocnite da razmisljate trzisno.Kazete da cenom gasa ne moze da se kupuje socijalni mir.A dokle ce vasa firma biti socijalna ustanova i krava muzara za prekobrojno zaposlene.Kao veliki gubitas nasli ste za shodno da delite i velike plate. Smanjite broj zaposlenih,izbacite neradnike i partijske drugove,smanjite nepotrebne rashode,iskljucite neplatise, racionalizujte poslovanje.Monopolisti je najjednostavnije resenje da poveca cene i da i ono malo naroda sto redovno placa kazni jos vise.
Moj komsija koji radi u Srbija -gasu svaki dan dolazi kuci sluzbenim autom i vozika zenu da obavi svoje poslove.Da li neko to kontrolise,kako se arci drzavna imovina.Sram vas bilo !!!!

mirce

pre 15 godina

Hrana , porez,grejanje, hlađenje,školarine i to je samo početak a cena min. 1h rada=100.oo din.Ko preživi pričaće za vladu je važno samo da namakne pare pa makar ljudima skidala krov sa kuća tako izgleda kad se izgubi veza sa stvarnošću.Četvoročlana porodica dvoje rade (600evra)dva deteta školskog uzrasta imaju stan od 60m2,molim nekog ekonomistu da da formulu kako ova porodica da preživi.

mirce

pre 15 godina

Hrana , porez,grejanje, hlađenje,školarine i to je samo početak a cena min. 1h rada=100.oo din.Ko preživi pričaće za vladu je važno samo da namakne pare pa makar ljudima skidala krov sa kuća tako izgleda kad se izgubi veza sa stvarnošću.Četvoročlana porodica dvoje rade (600evra)dva deteta školskog uzrasta imaju stan od 60m2,molim nekog ekonomistu da da formulu kako ova porodica da preživi.

Brana

pre 15 godina

Gospodine Bajatovicu, pocnite da razmisljate trzisno.Kazete da cenom gasa ne moze da se kupuje socijalni mir.A dokle ce vasa firma biti socijalna ustanova i krava muzara za prekobrojno zaposlene.Kao veliki gubitas nasli ste za shodno da delite i velike plate. Smanjite broj zaposlenih,izbacite neradnike i partijske drugove,smanjite nepotrebne rashode,iskljucite neplatise, racionalizujte poslovanje.Monopolisti je najjednostavnije resenje da poveca cene i da i ono malo naroda sto redovno placa kazni jos vise.
Moj komsija koji radi u Srbija -gasu svaki dan dolazi kuci sluzbenim autom i vozika zenu da obavi svoje poslove.Da li neko to kontrolise,kako se arci drzavna imovina.Sram vas bilo !!!!

samo vas posmatram!

pre 15 godina

Ne znam za ostale, ali cene za drva su prenaduvane. Imam kucu od 85 kvadrata i pec za etazno grejanje sa radijatorom u svakoj sobi i dobru izolaciju. Za grejnu sezonu sam potrosio 7 kubika drva. Nisam stedeo, vec sam u majici kratkih rukava sedeo u kuci. Tada sam placao 3500 dinara po kubiku, sto mu dodje oko 25000 dinara za celu sezonu. Sada su drva 4000 po kubiku, ali ce biti jeftinija. Ne nasedajte na glupe trikove, to oni sami sebe pravdaju i obmanjuju gradjane ove zemlje.

Vlada

pre 15 godina

Šoškić: U 2011. inflacija 4,5 odsto

http://www.rtv.rs/sr_lat/ekonomija/soskic:-u-2011.-inflacija-4-5-odsto_231092.html

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=21&nav_id=507579


E, sada, ko je ovde lud a ko zbunjen?

samo vas posmatram!

pre 15 godina

Ne znam za ostale, ali cene za drva su prenaduvane. Imam kucu od 85 kvadrata i pec za etazno grejanje sa radijatorom u svakoj sobi i dobru izolaciju. Za grejnu sezonu sam potrosio 7 kubika drva. Nisam stedeo, vec sam u majici kratkih rukava sedeo u kuci. Tada sam placao 3500 dinara po kubiku, sto mu dodje oko 25000 dinara za celu sezonu. Sada su drva 4000 po kubiku, ali ce biti jeftinija. Ne nasedajte na glupe trikove, to oni sami sebe pravdaju i obmanjuju gradjane ove zemlje.

mirce

pre 15 godina

Hrana , porez,grejanje, hlađenje,školarine i to je samo početak a cena min. 1h rada=100.oo din.Ko preživi pričaće za vladu je važno samo da namakne pare pa makar ljudima skidala krov sa kuća tako izgleda kad se izgubi veza sa stvarnošću.Četvoročlana porodica dvoje rade (600evra)dva deteta školskog uzrasta imaju stan od 60m2,molim nekog ekonomistu da da formulu kako ova porodica da preživi.

Brana

pre 15 godina

Gospodine Bajatovicu, pocnite da razmisljate trzisno.Kazete da cenom gasa ne moze da se kupuje socijalni mir.A dokle ce vasa firma biti socijalna ustanova i krava muzara za prekobrojno zaposlene.Kao veliki gubitas nasli ste za shodno da delite i velike plate. Smanjite broj zaposlenih,izbacite neradnike i partijske drugove,smanjite nepotrebne rashode,iskljucite neplatise, racionalizujte poslovanje.Monopolisti je najjednostavnije resenje da poveca cene i da i ono malo naroda sto redovno placa kazni jos vise.
Moj komsija koji radi u Srbija -gasu svaki dan dolazi kuci sluzbenim autom i vozika zenu da obavi svoje poslove.Da li neko to kontrolise,kako se arci drzavna imovina.Sram vas bilo !!!!

Vlada

pre 15 godina

Šoškić: U 2011. inflacija 4,5 odsto

http://www.rtv.rs/sr_lat/ekonomija/soskic:-u-2011.-inflacija-4-5-odsto_231092.html

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=21&nav_id=507579


E, sada, ko je ovde lud a ko zbunjen?