Vođa ,,Supernauta", koji uživa reputaciju najnekomercijalnijeg beogradskog sastava, slikar Srđan Đile Marković kaže da da je album ,,Pobuna mašina" snimljen još 2008. godine a niko od izdavača nije bio preterano zainteresovan da ga objavi.
,,To je nepogrešiv znak da imamo nesumnjiv andergraund kredibilitet, budući da se danas objavljuju svakojake besmislice. S obzirom da vlada totalno rasulo kada je domaće izdavaštvo u pitanju, odlučili smo da album objavimo sami i delimo isključivo na koncertima", ističe Marković.
Basista Saša Radić i gitarista i pevač Marković sa mešavinom garažnog roka i elektronike na ,,Pobuni mašina" stilski i tematski zaokružuju trilogiju, u kojoj su i albumi ,,Raj na nebu, pakao na zemlji" (Beograund, 2001) i ,,Eli" (Automatik, 2005).
Posetioci će na beogradskom koncertu uz ulaznicu od 300 dinara dobiti na poklon CD ,,Pobuna mašina’’.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 0
Pogledaj komentare