rajko iz mezgaja
pre 5 godina
Ja reko brzo ce reagovati da srede neku vakcinu kad oni po starom, Rusi vrebaju sa Lovcena.
Sreda, 03.02.2021.
20:44
NATO i Sjedinjene Države pažljivo će pratiti imenovanja u bezbednosnom i vojno-obaveštajnom sektoru u Crnoj Gori, kazao je bivši američki diplomata Kurt Voker.
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Ja reko brzo ce reagovati da srede neku vakcinu kad oni po starom, Rusi vrebaju sa Lovcena.
pre 5 godina
Obično se takvi sistemi poput natoa ruše iznutra tj. urušavaju se sami od sebe zato ih panika i hvata... Prodaće sve tajne natoa za dozu vakcine (ruske ili kineske) i sam generalni sekretar da bi spasio svoje dete...
pre 5 godina
Dušebrižnici...
pre 5 godina
Svega toga ne bi bilo,da je NATO reagovao na vreme 1991!
pre 5 godina
E, ovo se zove maligni uticaj.
pre 5 godina
Verovatno su ovi iz NATO još pod utiskom američkog proleća pa se boje reprize u drugim državama.
pre 5 godina
"...kazao je bivši američki diplomata Kurt Voker."
E, hvala mu.
pre 5 godina
Nisu fer treba da puste KGB da rovari, bez veze od NATO.
pre 5 godina
Sve balkanske države su banane države.
pre 5 godina
A to nije maligni uticaj?
pre 5 godina
Pa zar je to demokratija, mešanje u unutrašnje poslove jedne suverene države?!
pre 5 godina
Nažalost još jedan primer volje zapada da održi sadašnje stanje na Balkanu uopšte, što reče na jednoj medijskoj kući na lošem glasu, jedan tkzv. političar na još lošijem glasu, meni lično nesimpatičan, ali kao što rekoh, na žalost apsolutno u pravu po tom pitanju. Dok je zapad ovakav, a i istok, nema nama boljitka.
pre 5 godina
Najveca greska je ulazak u NATO
pre 5 godina
Dakle, slobodan si ali samo ako radiš kako ti ja kažem.
Ovo je najveće zlo današnjice, veće i od korone i od islamista i od autoritarnih režima.
pre 5 godina
Joj Zdravko u šta ti upade!
pre 5 godina
Ko kome kroji ovde sudbinu? Nije li demokratija da narod odlučuje? Da li vama ko govori sa kim' smete da se družite, a sa kim' ne smete?
pre 5 godina
Ovo deluje vise kao pretnja i Krivokapicu i svima koji drugacije razmisljaju!!!
pre 5 godina
"Praticemo imenovanja"...A ja mislio clanice NATO su nezavisne.Kad ono...
pre 5 godina
Oo pa vi imate gazdu koji pazi odnosno prati šta radite...pa će i da reaguje!! Protiv koga?
pre 5 godina
Ovo deluje vise kao pretnja i Krivokapicu i svima koji drugacije razmisljaju!!!
pre 5 godina
"Praticemo imenovanja"...A ja mislio clanice NATO su nezavisne.Kad ono...
pre 5 godina
Ko kome kroji ovde sudbinu? Nije li demokratija da narod odlučuje? Da li vama ko govori sa kim' smete da se družite, a sa kim' ne smete?
pre 5 godina
Dakle, slobodan si ali samo ako radiš kako ti ja kažem.
Ovo je najveće zlo današnjice, veće i od korone i od islamista i od autoritarnih režima.
pre 5 godina
Pa zar je to demokratija, mešanje u unutrašnje poslove jedne suverene države?!
pre 5 godina
Oo pa vi imate gazdu koji pazi odnosno prati šta radite...pa će i da reaguje!! Protiv koga?
pre 5 godina
Najveca greska je ulazak u NATO
pre 5 godina
Joj Zdravko u šta ti upade!
pre 5 godina
Nažalost još jedan primer volje zapada da održi sadašnje stanje na Balkanu uopšte, što reče na jednoj medijskoj kući na lošem glasu, jedan tkzv. političar na još lošijem glasu, meni lično nesimpatičan, ali kao što rekoh, na žalost apsolutno u pravu po tom pitanju. Dok je zapad ovakav, a i istok, nema nama boljitka.
pre 5 godina
E, ovo se zove maligni uticaj.
pre 5 godina
Sve balkanske države su banane države.
pre 5 godina
A to nije maligni uticaj?
pre 5 godina
Verovatno su ovi iz NATO još pod utiskom američkog proleća pa se boje reprize u drugim državama.
pre 5 godina
"...kazao je bivši američki diplomata Kurt Voker."
E, hvala mu.
pre 5 godina
Svega toga ne bi bilo,da je NATO reagovao na vreme 1991!
pre 5 godina
Nisu fer treba da puste KGB da rovari, bez veze od NATO.
pre 5 godina
Ja reko brzo ce reagovati da srede neku vakcinu kad oni po starom, Rusi vrebaju sa Lovcena.
pre 5 godina
Obično se takvi sistemi poput natoa ruše iznutra tj. urušavaju se sami od sebe zato ih panika i hvata... Prodaće sve tajne natoa za dozu vakcine (ruske ili kineske) i sam generalni sekretar da bi spasio svoje dete...
pre 5 godina
Dušebrižnici...
pre 5 godina
Najveca greska je ulazak u NATO
pre 5 godina
Nisu fer treba da puste KGB da rovari, bez veze od NATO.
pre 5 godina
Svega toga ne bi bilo,da je NATO reagovao na vreme 1991!
pre 5 godina
Ko kome kroji ovde sudbinu? Nije li demokratija da narod odlučuje? Da li vama ko govori sa kim' smete da se družite, a sa kim' ne smete?
pre 5 godina
Dakle, slobodan si ali samo ako radiš kako ti ja kažem.
Ovo je najveće zlo današnjice, veće i od korone i od islamista i od autoritarnih režima.
pre 5 godina
Pa zar je to demokratija, mešanje u unutrašnje poslove jedne suverene države?!
pre 5 godina
"Praticemo imenovanja"...A ja mislio clanice NATO su nezavisne.Kad ono...
pre 5 godina
Oo pa vi imate gazdu koji pazi odnosno prati šta radite...pa će i da reaguje!! Protiv koga?
pre 5 godina
Ovo deluje vise kao pretnja i Krivokapicu i svima koji drugacije razmisljaju!!!
pre 5 godina
Joj Zdravko u šta ti upade!
pre 5 godina
Nažalost još jedan primer volje zapada da održi sadašnje stanje na Balkanu uopšte, što reče na jednoj medijskoj kući na lošem glasu, jedan tkzv. političar na još lošijem glasu, meni lično nesimpatičan, ali kao što rekoh, na žalost apsolutno u pravu po tom pitanju. Dok je zapad ovakav, a i istok, nema nama boljitka.
pre 5 godina
E, ovo se zove maligni uticaj.
pre 5 godina
Verovatno su ovi iz NATO još pod utiskom američkog proleća pa se boje reprize u drugim državama.
pre 5 godina
Sve balkanske države su banane države.
pre 5 godina
A to nije maligni uticaj?
pre 5 godina
"...kazao je bivši američki diplomata Kurt Voker."
E, hvala mu.
pre 5 godina
Obično se takvi sistemi poput natoa ruše iznutra tj. urušavaju se sami od sebe zato ih panika i hvata... Prodaće sve tajne natoa za dozu vakcine (ruske ili kineske) i sam generalni sekretar da bi spasio svoje dete...
pre 5 godina
Ja reko brzo ce reagovati da srede neku vakcinu kad oni po starom, Rusi vrebaju sa Lovcena.
pre 5 godina
Dušebrižnici...
19 Komentari
Sortiraj po: