Radza
pre 5 godina
Koliko se tona brlje napravi i popije u domaćoj radinosti u Srbiji a koliko u Danskoj?
Ponedeljak, 01.02.2021.
11:31
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Koliko se tona brlje napravi i popije u domaćoj radinosti u Srbiji a koliko u Danskoj?
pre 5 godina
Nitko ne spominje naše susjede Slovence, mi i Srbi smo za njih male bebe...
pre 5 godina
Najvažnije je imati meru. Pijem domaću šljivu, ustvari više pijuckam, flaša mi potraje i po nekoliko dana. Kupovnu pijem ređe i tako ekonomišem, u penziji sam
pre 5 godina
Руса нигде. Игноришу и потцењују их па их нема у статистици, ваљда је и то део санкција.
pre 5 godina
Može da budu prvi dok ne odobre ponovna okupljanja ispred prodavnica 🤣
pre 5 godina
al zato Vinjak derem
pre 5 godina
Australijanci se više drogiraju. Udjes u bar a ono svi po flašicu vode jer su se ranije nagutali ekstazija, gljiva i LSD-ija.
pre 5 godina
Stvarno sam mislio da se u nas dosta pije dok nisam prvi put prije 25 godina otisao u London!Pubovi "O Neal " (bivsi igrac Arsenala) ,vani zima unutra ljudi u majicama. Lik do mene naruci Guinis i 3 votke. Sasu votke u pivo i popi od 2 puta!Za engleze smo amateri
(Sulic igor, 2. februar 2021 09:10)
Tipicno za Engleze, ali i za Holandjane npr. Oni ne piju, nego locu... I svejedno im je sta locu. Oni cak i ne znaju sta s cim ide pa tako neretko piju vino i dzin uporedo sve dok ne pocnu da povracaju.
pre 5 godina
Mozda bi Srbi "bolje" prosli u ovoj statistici da je mene neko nesto pitao. Ja sam svaki dan, bukvalno svaki, maaalkice "zagrejan".
pre 5 godina
Треба истражити и квалитет пијанства.
Ту би били у врху.
(Ljudevit, 2. februar 2021 11:56)
A kako izgleda to kad si kvalitetno pijan?
pre 5 godina
Ko ne poznaje poljake nezna šta je prvo mesto
pre 5 godina
Треба истражити и квалитет пијанства.
Ту би били у врху.
pre 5 godina
A Poljaci? Pa Rusi kažu - pije kao Poljak...
pre 5 godina
Kad bi u Srbiji plata bila makar 1000 evra , pa niko ne bi trezan bio . E zato je 300....
pre 5 godina
A Japanci ?
U Japanu sam po gradu u podne viđao ljude mrtve pijane.
Petak,Subota posle 6 popodne morate da preskačete pijane koji laže na trotoaru na sred ulice.
( ne radi se o klošarima nego o zaposlenim porodičnim i poslovnim ljudima )
pre 5 godina
Zato meni Australijanci i Englezi deluju uvek pijano , jer i jesu uvek pijani.
pre 5 godina
Od alkohola pijem samo negazirano.
pre 5 godina
Ja sam se za poslednjih godinu dana napio 34 puta dnevno.
pre 5 godina
Lose im je pitanje Rusi piju najviše ali ove brze hvata :)
pre 5 godina
Nikad se nisam kajao niti zazalio sto sam se napio, doduse sa najezdom godina to se desi vrlo retko.
pre 5 godina
Ja sam se napio samo jednom, od tada samo doliivam
pre 5 godina
Samo znam da na balkanu rakija se pece u svaku drugu kucu i da ta rakija ne evidentira..pa sad vi racunajte.
pre 5 godina
Anketa kao anketa. Dosta zavisi i od toga šta ko podrazumeva pod to "da se napio". Opet, ni onaj kriterijum prosečne potrošnje alkohola jednako nije naročito pouzdan. Meni su nekako Finci šampioni jer su po svim kriterijumima uvek pri vrhu.
pre 5 godina
Deda idemo u Portugal. Tamo po ceo dan sede u nekim kafanama, piju vino, gledaju fudbal i deru se ko nenormalni. Ne to je Brazil u evropi.
pre 5 godina
Stvarno sam mislio da se u nas dosta pije dok nisam prvi put prije 25 godina otisao u London!Pubovi "O Neal " (bivsi igrac Arsenala) ,vani zima unutra ljudi u majicama. Lik do mene naruci Guinis i 3 votke. Sasu votke u pivo i popi od 2 puta!Za engleze smo amateri
pre 5 godina
Lako je Kolubijicima da ne piju...oni imaju bolje :)
pre 5 godina
I gde smo tu mi srbadija na spisku? Da nisu koristili onu drugu rang lestvicu? Po onoj našoj 'pijan i lud to vam je isto'. Pa su nas svrstali kako sami za sebe volimo da kažemo tamo međ' 'lud narod'.
pre 5 godina
Alkohol, pored droge i kocke je najveće zlo koje postoji.
pre 5 godina
Sve je veća stavka napiti se kvalitetno, a ja ..
"Volim piti, volim piti, volim piti i ljubiti
Takvoga me majka rodi, takav ću i ostariti!"
pre 5 godina
Ovo "istraživanje" nije baš relevantno...
Rusi se čak i ne spominju, a njihovo pijančenje je opštepoznato.
pre 5 godina
mislim da se kod nas mnogo piju rakije kucne izrade koje uopste ne ulaze u zvanicnu statistiku
pre 5 godina
Živeo sam zbog posla u UK 6 meseci. Kako ti ljudi piju, to je čudo...
pre 5 godina
Dodajte i Švedjane listi. Redovi ispred ranji za alkohol danimaaaa.
pre 5 godina
Rusi, Skandinavci, Britanci....
pre 5 godina
Drugim rečima, u najsrećnijim zemljama se najviše pije...
pre 5 godina
Košta bato. Ako znamo da prosečan Srbenda radi za 300 evra, alkohol i cigarete nisu mala stavka.
(Nišlija, 02. februar 2021 08:29)
Српска кућа без домаће шљивовице ти је ко кућа без крова. ? Сва срећа па у просек улази само куповно пиће иначе би били водећи на тој листи.
pre 5 godina
Košta bato. Ako znamo da prosečan Srbenda radi za 300 evra, alkohol i cigarete nisu mala stavka.
pre 5 godina
Odakle vam ti podaci? Omladina se napija bar jedanut nedeljno! Šta je vama?
pre 5 godina
Statistika mi izgleda ignoriše domaću produkciju pa "broji" samo akcizne pijanice ,a njih je najmanje u "mutnim"zemljama Latinske Amerike, Sredozemlja i Balkana ! Portugalci slabo piju?! Možda vodu !
pre 5 godina
Digresija
Vrlo vrlo interesantno. Portugalci gotovo da ne piju uopste a imaju stopu razvoda brakova od 50-60%, verovali ili ne.
Mozda pesma Pejakovica - “Udade se ti za konja” i ne gresi toliko kad kaze - “Sve bi bilo bolje, da smo vise pili, pijani se nikada ne bi, zavadili.
pre 5 godina
Nekad svaki vikend, sad 2-3 puta mesečno. Ponosan sam što sam rame uz rame sa šampionima!
pre 5 godina
I gde smo mi?
pre 5 godina
Košta bato. Ako znamo da prosečan Srbenda radi za 300 evra, alkohol i cigarete nisu mala stavka.
pre 5 godina
Digresija
Vrlo vrlo interesantno. Portugalci gotovo da ne piju uopste a imaju stopu razvoda brakova od 50-60%, verovali ili ne.
Mozda pesma Pejakovica - “Udade se ti za konja” i ne gresi toliko kad kaze - “Sve bi bilo bolje, da smo vise pili, pijani se nikada ne bi, zavadili.
pre 5 godina
Odakle vam ti podaci? Omladina se napija bar jedanut nedeljno! Šta je vama?
pre 5 godina
Lako je Kolubijicima da ne piju...oni imaju bolje :)
pre 5 godina
Samo znam da na balkanu rakija se pece u svaku drugu kucu i da ta rakija ne evidentira..pa sad vi racunajte.
pre 5 godina
Nekad svaki vikend, sad 2-3 puta mesečno. Ponosan sam što sam rame uz rame sa šampionima!
pre 5 godina
Stvarno sam mislio da se u nas dosta pije dok nisam prvi put prije 25 godina otisao u London!Pubovi "O Neal " (bivsi igrac Arsenala) ,vani zima unutra ljudi u majicama. Lik do mene naruci Guinis i 3 votke. Sasu votke u pivo i popi od 2 puta!Za engleze smo amateri
pre 5 godina
Košta bato. Ako znamo da prosečan Srbenda radi za 300 evra, alkohol i cigarete nisu mala stavka.
(Nišlija, 02. februar 2021 08:29)
Српска кућа без домаће шљивовице ти је ко кућа без крова. ? Сва срећа па у просек улази само куповно пиће иначе би били водећи на тој листи.
pre 5 godina
I gde smo mi?
pre 5 godina
mislim da se kod nas mnogo piju rakije kucne izrade koje uopste ne ulaze u zvanicnu statistiku
pre 5 godina
Alkohol, pored droge i kocke je najveće zlo koje postoji.
pre 5 godina
Živeo sam zbog posla u UK 6 meseci. Kako ti ljudi piju, to je čudo...
pre 5 godina
Anketa kao anketa. Dosta zavisi i od toga šta ko podrazumeva pod to "da se napio". Opet, ni onaj kriterijum prosečne potrošnje alkohola jednako nije naročito pouzdan. Meni su nekako Finci šampioni jer su po svim kriterijumima uvek pri vrhu.
pre 5 godina
Statistika mi izgleda ignoriše domaću produkciju pa "broji" samo akcizne pijanice ,a njih je najmanje u "mutnim"zemljama Latinske Amerike, Sredozemlja i Balkana ! Portugalci slabo piju?! Možda vodu !
pre 5 godina
Ja sam se napio samo jednom, od tada samo doliivam
pre 5 godina
Deda idemo u Portugal. Tamo po ceo dan sede u nekim kafanama, piju vino, gledaju fudbal i deru se ko nenormalni. Ne to je Brazil u evropi.
pre 5 godina
Kad bi u Srbiji plata bila makar 1000 evra , pa niko ne bi trezan bio . E zato je 300....
pre 5 godina
Lose im je pitanje Rusi piju najviše ali ove brze hvata :)
pre 5 godina
Ko ne poznaje poljake nezna šta je prvo mesto
pre 5 godina
Drugim rečima, u najsrećnijim zemljama se najviše pije...
pre 5 godina
Ovo "istraživanje" nije baš relevantno...
Rusi se čak i ne spominju, a njihovo pijančenje je opštepoznato.
pre 5 godina
A Poljaci? Pa Rusi kažu - pije kao Poljak...
pre 5 godina
Dodajte i Švedjane listi. Redovi ispred ranji za alkohol danimaaaa.
pre 5 godina
Треба истражити и квалитет пијанства.
Ту би били у врху.
(Ljudevit, 2. februar 2021 11:56)
A kako izgleda to kad si kvalitetno pijan?
pre 5 godina
Zato meni Australijanci i Englezi deluju uvek pijano , jer i jesu uvek pijani.
pre 5 godina
Stvarno sam mislio da se u nas dosta pije dok nisam prvi put prije 25 godina otisao u London!Pubovi "O Neal " (bivsi igrac Arsenala) ,vani zima unutra ljudi u majicama. Lik do mene naruci Guinis i 3 votke. Sasu votke u pivo i popi od 2 puta!Za engleze smo amateri
(Sulic igor, 2. februar 2021 09:10)
Tipicno za Engleze, ali i za Holandjane npr. Oni ne piju, nego locu... I svejedno im je sta locu. Oni cak i ne znaju sta s cim ide pa tako neretko piju vino i dzin uporedo sve dok ne pocnu da povracaju.
pre 5 godina
A Japanci ?
U Japanu sam po gradu u podne viđao ljude mrtve pijane.
Petak,Subota posle 6 popodne morate da preskačete pijane koji laže na trotoaru na sred ulice.
( ne radi se o klošarima nego o zaposlenim porodičnim i poslovnim ljudima )
pre 5 godina
Od alkohola pijem samo negazirano.
pre 5 godina
Mozda bi Srbi "bolje" prosli u ovoj statistici da je mene neko nesto pitao. Ja sam svaki dan, bukvalno svaki, maaalkice "zagrejan".
pre 5 godina
Ja sam se za poslednjih godinu dana napio 34 puta dnevno.
pre 5 godina
Rusi, Skandinavci, Britanci....
pre 5 godina
Nikad se nisam kajao niti zazalio sto sam se napio, doduse sa najezdom godina to se desi vrlo retko.
pre 5 godina
Треба истражити и квалитет пијанства.
Ту би били у врху.
pre 5 godina
Sve je veća stavka napiti se kvalitetno, a ja ..
"Volim piti, volim piti, volim piti i ljubiti
Takvoga me majka rodi, takav ću i ostariti!"
pre 5 godina
Australijanci se više drogiraju. Udjes u bar a ono svi po flašicu vode jer su se ranije nagutali ekstazija, gljiva i LSD-ija.
pre 5 godina
Руса нигде. Игноришу и потцењују их па их нема у статистици, ваљда је и то део санкција.
pre 5 godina
I gde smo tu mi srbadija na spisku? Da nisu koristili onu drugu rang lestvicu? Po onoj našoj 'pijan i lud to vam je isto'. Pa su nas svrstali kako sami za sebe volimo da kažemo tamo međ' 'lud narod'.
pre 5 godina
Može da budu prvi dok ne odobre ponovna okupljanja ispred prodavnica 🤣
pre 5 godina
al zato Vinjak derem
pre 5 godina
Najvažnije je imati meru. Pijem domaću šljivu, ustvari više pijuckam, flaša mi potraje i po nekoliko dana. Kupovnu pijem ređe i tako ekonomišem, u penziji sam
pre 5 godina
Nitko ne spominje naše susjede Slovence, mi i Srbi smo za njih male bebe...
pre 5 godina
Koliko se tona brlje napravi i popije u domaćoj radinosti u Srbiji a koliko u Danskoj?
pre 5 godina
Nekad svaki vikend, sad 2-3 puta mesečno. Ponosan sam što sam rame uz rame sa šampionima!
pre 5 godina
Odakle vam ti podaci? Omladina se napija bar jedanut nedeljno! Šta je vama?
pre 5 godina
Digresija
Vrlo vrlo interesantno. Portugalci gotovo da ne piju uopste a imaju stopu razvoda brakova od 50-60%, verovali ili ne.
Mozda pesma Pejakovica - “Udade se ti za konja” i ne gresi toliko kad kaze - “Sve bi bilo bolje, da smo vise pili, pijani se nikada ne bi, zavadili.
pre 5 godina
Alkohol, pored droge i kocke je najveće zlo koje postoji.
pre 5 godina
Ovo "istraživanje" nije baš relevantno...
Rusi se čak i ne spominju, a njihovo pijančenje je opštepoznato.
pre 5 godina
I gde smo tu mi srbadija na spisku? Da nisu koristili onu drugu rang lestvicu? Po onoj našoj 'pijan i lud to vam je isto'. Pa su nas svrstali kako sami za sebe volimo da kažemo tamo međ' 'lud narod'.
pre 5 godina
I gde smo mi?
pre 5 godina
Треба истражити и квалитет пијанства.
Ту би били у врху.
(Ljudevit, 2. februar 2021 11:56)
A kako izgleda to kad si kvalitetno pijan?
pre 5 godina
Drugim rečima, u najsrećnijim zemljama se najviše pije...
pre 5 godina
Košta bato. Ako znamo da prosečan Srbenda radi za 300 evra, alkohol i cigarete nisu mala stavka.
pre 5 godina
Košta bato. Ako znamo da prosečan Srbenda radi za 300 evra, alkohol i cigarete nisu mala stavka.
(Nišlija, 02. februar 2021 08:29)
Српска кућа без домаће шљивовице ти је ко кућа без крова. ? Сва срећа па у просек улази само куповно пиће иначе би били водећи на тој листи.
pre 5 godina
Lose im je pitanje Rusi piju najviše ali ove brze hvata :)
pre 5 godina
Kad bi u Srbiji plata bila makar 1000 evra , pa niko ne bi trezan bio . E zato je 300....
pre 5 godina
Mozda bi Srbi "bolje" prosli u ovoj statistici da je mene neko nesto pitao. Ja sam svaki dan, bukvalno svaki, maaalkice "zagrejan".
pre 5 godina
Sve je veća stavka napiti se kvalitetno, a ja ..
"Volim piti, volim piti, volim piti i ljubiti
Takvoga me majka rodi, takav ću i ostariti!"
pre 5 godina
Nitko ne spominje naše susjede Slovence, mi i Srbi smo za njih male bebe...
pre 5 godina
Dodajte i Švedjane listi. Redovi ispred ranji za alkohol danimaaaa.
pre 5 godina
Nikad se nisam kajao niti zazalio sto sam se napio, doduse sa najezdom godina to se desi vrlo retko.
pre 5 godina
Samo znam da na balkanu rakija se pece u svaku drugu kucu i da ta rakija ne evidentira..pa sad vi racunajte.
pre 5 godina
Ja sam se za poslednjih godinu dana napio 34 puta dnevno.
pre 5 godina
Треба истражити и квалитет пијанства.
Ту би били у врху.
pre 5 godina
al zato Vinjak derem
pre 5 godina
Statistika mi izgleda ignoriše domaću produkciju pa "broji" samo akcizne pijanice ,a njih je najmanje u "mutnim"zemljama Latinske Amerike, Sredozemlja i Balkana ! Portugalci slabo piju?! Možda vodu !
pre 5 godina
Lako je Kolubijicima da ne piju...oni imaju bolje :)
pre 5 godina
Rusi, Skandinavci, Britanci....
pre 5 godina
Živeo sam zbog posla u UK 6 meseci. Kako ti ljudi piju, to je čudo...
pre 5 godina
Ja sam se napio samo jednom, od tada samo doliivam
pre 5 godina
Zato meni Australijanci i Englezi deluju uvek pijano , jer i jesu uvek pijani.
pre 5 godina
Može da budu prvi dok ne odobre ponovna okupljanja ispred prodavnica 🤣
pre 5 godina
Руса нигде. Игноришу и потцењују их па их нема у статистици, ваљда је и то део санкција.
pre 5 godina
mislim da se kod nas mnogo piju rakije kucne izrade koje uopste ne ulaze u zvanicnu statistiku
pre 5 godina
Stvarno sam mislio da se u nas dosta pije dok nisam prvi put prije 25 godina otisao u London!Pubovi "O Neal " (bivsi igrac Arsenala) ,vani zima unutra ljudi u majicama. Lik do mene naruci Guinis i 3 votke. Sasu votke u pivo i popi od 2 puta!Za engleze smo amateri
pre 5 godina
Deda idemo u Portugal. Tamo po ceo dan sede u nekim kafanama, piju vino, gledaju fudbal i deru se ko nenormalni. Ne to je Brazil u evropi.
pre 5 godina
Anketa kao anketa. Dosta zavisi i od toga šta ko podrazumeva pod to "da se napio". Opet, ni onaj kriterijum prosečne potrošnje alkohola jednako nije naročito pouzdan. Meni su nekako Finci šampioni jer su po svim kriterijumima uvek pri vrhu.
pre 5 godina
A Japanci ?
U Japanu sam po gradu u podne viđao ljude mrtve pijane.
Petak,Subota posle 6 popodne morate da preskačete pijane koji laže na trotoaru na sred ulice.
( ne radi se o klošarima nego o zaposlenim porodičnim i poslovnim ljudima )
pre 5 godina
Ko ne poznaje poljake nezna šta je prvo mesto
pre 5 godina
A Poljaci? Pa Rusi kažu - pije kao Poljak...
pre 5 godina
Od alkohola pijem samo negazirano.
pre 5 godina
Stvarno sam mislio da se u nas dosta pije dok nisam prvi put prije 25 godina otisao u London!Pubovi "O Neal " (bivsi igrac Arsenala) ,vani zima unutra ljudi u majicama. Lik do mene naruci Guinis i 3 votke. Sasu votke u pivo i popi od 2 puta!Za engleze smo amateri
(Sulic igor, 2. februar 2021 09:10)
Tipicno za Engleze, ali i za Holandjane npr. Oni ne piju, nego locu... I svejedno im je sta locu. Oni cak i ne znaju sta s cim ide pa tako neretko piju vino i dzin uporedo sve dok ne pocnu da povracaju.
pre 5 godina
Australijanci se više drogiraju. Udjes u bar a ono svi po flašicu vode jer su se ranije nagutali ekstazija, gljiva i LSD-ija.
pre 5 godina
Najvažnije je imati meru. Pijem domaću šljivu, ustvari više pijuckam, flaša mi potraje i po nekoliko dana. Kupovnu pijem ređe i tako ekonomišem, u penziji sam
pre 5 godina
Koliko se tona brlje napravi i popije u domaćoj radinosti u Srbiji a koliko u Danskoj?
42 Komentari
Sortiraj po: