River
pre 6 godina
To i nije tako loše. Mislim na vraćanje u osamdesete. Jugoslavija je postojala, radilo se a ljudi živeli solidno, svetska ekonomija je bila u nekom zamahu, Amerika je bila Amerika... Da ne govorim o muzici i filmovima, umetnosti, književnosti i sportu koji je još uvek bio zabava.
24 Komentari
Sortiraj po: