Subota, 04.11.2017.

23:05

Kamp Nou: Sloboda za zatvorenike, sram za Evropu!

Fudbalski klub Barselona i njegovi najvatreniji navijači su na stadionu Kamp Nou zatražili oslobađanje smenjenih članova katalonske vlade.

Izvor: B92

Kamp Nou: Sloboda za zatvorenike, sram za Evropu! IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

31 Komentari

Sortiraj po:

Branko

pre 8 godina

Na zalost soros,madjar kojeg svi madjari mrze,marioneta zla je finansirala otcepljenje katalonije..na zalost to nije kraj...ja mislim da je cilj da se sve dovede na ondaj nivo na kojem smo mi..nama na zalost sledi jos otcepljenje vojvodine,a mozda i snadzaka i juga..to je to sa ne obrazovanim ljudima i ljudima koji mesto glave imaju tv kutiju je lako upravljati...a na tv ide rijaliti i estradne k... ljudi neznaju da mnoze 2 i 3 ali zato znaju sve o rijaliti zvezdama...zato idemo u pravcu u kojem smo kanalisani,na zalost ljudska svest je pala na ispitu....ima nade ako......ali sam pesimista po tom pitanju...poz

Markic

pre 8 godina

Ljudi se bore za svoja prava, podrska i nadam se da ce se izboriti za ono sto zele!
(Freedom, 4. novembar 2017 23:54)

Na fudbalskoj utakmici se bore za svoja prava?? To se zestoko kosi sa kodeksom i pravilima UEFA, a oni koliko vidim ne sankcionisu. Jel vidite da ovde navijaci zvezde i paritizana ispadaju ovce, kad okace transparent vezan za Kosovo, a ovi im rebnu 100.000 evra i zatvore stadion na 2-3 utakmice, razmislite?

pfcpanta

pre 8 godina

Koliko ce kazniti Barselonu zbog politike na stadionu? hOCE LI IGRATI KOJI MEC U LIGI SAMPIONA BEZ PUBLIKE?Hajde da vidimo pravdu UEFE.Z namo kako bi Partizan i Zvezda prosli.

...

pre 8 godina

Da li ce zbog politickih poruka biti kaznjeni kao sto kažnjavaju nase klubove za slicne transparente?
(323, 4. novembar 2017 23:24)
ni nasi klubovi se nesankcionisu kada igraju super ligu, tako da kakve veze ima UEFA sa ovim? Da je bilo u Liga sampiona kaznjeni bi bili 100%

mihajlo

pre 8 godina

Ako gledamo sportsku stranu, za pocetak treba da reaguje fudbalski savez Spanije zbog politickih parola,a ako se ponovi i u ligi sampiona onda i uefa. Medjutim posto je puno novca u igri zbog TV prava, pogotovo u el klasiku onda se to trenutno precutkuje, vidicemo dokle.

neutralni felsh

pre 8 godina

evropa dobro vidi koliko su katalonci kao najbogatija pokrajina potlaceni i obespravljeni u spaniji. zato se i pravi da ih ne vidi :)

Kale

pre 8 godina

Zele da se ocepe od fasiaticke zemlje sta je u tome lose? Bogatiji su 10 puta od Spanije, Spanija samo crpe iz Katalonije,.mogu da imaju 10 puta vece plate i 10 puta bolje da zive a ovi im to ne dozvoljavaju.

Nema samooredeljenja mimo ustava i zakona

pre 8 godina

Samo se uvlačite u politiku, pa kad ode Mesi bićete, kao CZ, srećni da protiv trećeg tima Arsenala odigrate nula-nula.

Vitez

pre 8 godina

Ono sto su radili u doba fasistickog diktatora Franka, sada ponavljaju a niko da to spreci. (Rade, 4. novembar 2017 23:14)

Mnogo gore je bilo u doba fasiste Franka, srusili su stadion Barselone, pobili ko zna koliko ljudi, strasno sta su radili Barseloni.

Sou program

pre 8 godina

ahahahhaahahahahahha odlicna ti je ova....pravo u centar

Madrid je zlo celog sveta kao i njihov fudbalski klub!
(wlada, 04. novembar 2017 23:16)

Darko

pre 8 godina

Ono sto su radili u doba fasistickog diktatora Franka, sada ponavljaju a niko da to spreci.
(Rade, 04. novembar 2017 23:14)

Ali Bog je taj koji sudi i vratice im sa kamatom.

Vitez

pre 8 godina

Ono sto su radili u doba fasistickog diktatora Franka, sada ponavljaju a niko da to spreci. (Rade, 4. novembar 2017 23:14)

Mnogo gore je bilo u doba fasiste Franka, srusili su stadion Barselone, pobili ko zna koliko ljudi, strasno sta su radili Barseloni.

Nema samooredeljenja mimo ustava i zakona

pre 8 godina

Samo se uvlačite u politiku, pa kad ode Mesi bićete, kao CZ, srećni da protiv trećeg tima Arsenala odigrate nula-nula.

Sou program

pre 8 godina

ahahahhaahahahahahha odlicna ti je ova....pravo u centar

Madrid je zlo celog sveta kao i njihov fudbalski klub!
(wlada, 04. novembar 2017 23:16)

Darko

pre 8 godina

Ono sto su radili u doba fasistickog diktatora Franka, sada ponavljaju a niko da to spreci.
(Rade, 04. novembar 2017 23:14)

Ali Bog je taj koji sudi i vratice im sa kamatom.

pfcpanta

pre 8 godina

Koliko ce kazniti Barselonu zbog politike na stadionu? hOCE LI IGRATI KOJI MEC U LIGI SAMPIONA BEZ PUBLIKE?Hajde da vidimo pravdu UEFE.Z namo kako bi Partizan i Zvezda prosli.

mihajlo

pre 8 godina

Ako gledamo sportsku stranu, za pocetak treba da reaguje fudbalski savez Spanije zbog politickih parola,a ako se ponovi i u ligi sampiona onda i uefa. Medjutim posto je puno novca u igri zbog TV prava, pogotovo u el klasiku onda se to trenutno precutkuje, vidicemo dokle.

Kale

pre 8 godina

Zele da se ocepe od fasiaticke zemlje sta je u tome lose? Bogatiji su 10 puta od Spanije, Spanija samo crpe iz Katalonije,.mogu da imaju 10 puta vece plate i 10 puta bolje da zive a ovi im to ne dozvoljavaju.

neutralni felsh

pre 8 godina

evropa dobro vidi koliko su katalonci kao najbogatija pokrajina potlaceni i obespravljeni u spaniji. zato se i pravi da ih ne vidi :)

...

pre 8 godina

Da li ce zbog politickih poruka biti kaznjeni kao sto kažnjavaju nase klubove za slicne transparente?
(323, 4. novembar 2017 23:24)
ni nasi klubovi se nesankcionisu kada igraju super ligu, tako da kakve veze ima UEFA sa ovim? Da je bilo u Liga sampiona kaznjeni bi bili 100%

Markic

pre 8 godina

Ljudi se bore za svoja prava, podrska i nadam se da ce se izboriti za ono sto zele!
(Freedom, 4. novembar 2017 23:54)

Na fudbalskoj utakmici se bore za svoja prava?? To se zestoko kosi sa kodeksom i pravilima UEFA, a oni koliko vidim ne sankcionisu. Jel vidite da ovde navijaci zvezde i paritizana ispadaju ovce, kad okace transparent vezan za Kosovo, a ovi im rebnu 100.000 evra i zatvore stadion na 2-3 utakmice, razmislite?

Branko

pre 8 godina

Na zalost soros,madjar kojeg svi madjari mrze,marioneta zla je finansirala otcepljenje katalonije..na zalost to nije kraj...ja mislim da je cilj da se sve dovede na ondaj nivo na kojem smo mi..nama na zalost sledi jos otcepljenje vojvodine,a mozda i snadzaka i juga..to je to sa ne obrazovanim ljudima i ljudima koji mesto glave imaju tv kutiju je lako upravljati...a na tv ide rijaliti i estradne k... ljudi neznaju da mnoze 2 i 3 ali zato znaju sve o rijaliti zvezdama...zato idemo u pravcu u kojem smo kanalisani,na zalost ljudska svest je pala na ispitu....ima nade ako......ali sam pesimista po tom pitanju...poz

Nema samooredeljenja mimo ustava i zakona

pre 8 godina

Samo se uvlačite u politiku, pa kad ode Mesi bićete, kao CZ, srećni da protiv trećeg tima Arsenala odigrate nula-nula.

Sou program

pre 8 godina

ahahahhaahahahahahha odlicna ti je ova....pravo u centar

Madrid je zlo celog sveta kao i njihov fudbalski klub!
(wlada, 04. novembar 2017 23:16)

Darko

pre 8 godina

Ono sto su radili u doba fasistickog diktatora Franka, sada ponavljaju a niko da to spreci.
(Rade, 04. novembar 2017 23:14)

Ali Bog je taj koji sudi i vratice im sa kamatom.

Vitez

pre 8 godina

Ono sto su radili u doba fasistickog diktatora Franka, sada ponavljaju a niko da to spreci. (Rade, 4. novembar 2017 23:14)

Mnogo gore je bilo u doba fasiste Franka, srusili su stadion Barselone, pobili ko zna koliko ljudi, strasno sta su radili Barseloni.

Branko

pre 8 godina

Na zalost soros,madjar kojeg svi madjari mrze,marioneta zla je finansirala otcepljenje katalonije..na zalost to nije kraj...ja mislim da je cilj da se sve dovede na ondaj nivo na kojem smo mi..nama na zalost sledi jos otcepljenje vojvodine,a mozda i snadzaka i juga..to je to sa ne obrazovanim ljudima i ljudima koji mesto glave imaju tv kutiju je lako upravljati...a na tv ide rijaliti i estradne k... ljudi neznaju da mnoze 2 i 3 ali zato znaju sve o rijaliti zvezdama...zato idemo u pravcu u kojem smo kanalisani,na zalost ljudska svest je pala na ispitu....ima nade ako......ali sam pesimista po tom pitanju...poz

Kale

pre 8 godina

Zele da se ocepe od fasiaticke zemlje sta je u tome lose? Bogatiji su 10 puta od Spanije, Spanija samo crpe iz Katalonije,.mogu da imaju 10 puta vece plate i 10 puta bolje da zive a ovi im to ne dozvoljavaju.

neutralni felsh

pre 8 godina

evropa dobro vidi koliko su katalonci kao najbogatija pokrajina potlaceni i obespravljeni u spaniji. zato se i pravi da ih ne vidi :)

...

pre 8 godina

Da li ce zbog politickih poruka biti kaznjeni kao sto kažnjavaju nase klubove za slicne transparente?
(323, 4. novembar 2017 23:24)
ni nasi klubovi se nesankcionisu kada igraju super ligu, tako da kakve veze ima UEFA sa ovim? Da je bilo u Liga sampiona kaznjeni bi bili 100%

pfcpanta

pre 8 godina

Koliko ce kazniti Barselonu zbog politike na stadionu? hOCE LI IGRATI KOJI MEC U LIGI SAMPIONA BEZ PUBLIKE?Hajde da vidimo pravdu UEFE.Z namo kako bi Partizan i Zvezda prosli.

Markic

pre 8 godina

Ljudi se bore za svoja prava, podrska i nadam se da ce se izboriti za ono sto zele!
(Freedom, 4. novembar 2017 23:54)

Na fudbalskoj utakmici se bore za svoja prava?? To se zestoko kosi sa kodeksom i pravilima UEFA, a oni koliko vidim ne sankcionisu. Jel vidite da ovde navijaci zvezde i paritizana ispadaju ovce, kad okace transparent vezan za Kosovo, a ovi im rebnu 100.000 evra i zatvore stadion na 2-3 utakmice, razmislite?

mihajlo

pre 8 godina

Ako gledamo sportsku stranu, za pocetak treba da reaguje fudbalski savez Spanije zbog politickih parola,a ako se ponovi i u ligi sampiona onda i uefa. Medjutim posto je puno novca u igri zbog TV prava, pogotovo u el klasiku onda se to trenutno precutkuje, vidicemo dokle.