point_of_sale
pre 10 godina
Zube perem barem 12 puta dnevno, ne koristim zubni konac, ali svaka 3 mjeseca dajem da mi očiste kamenac + obavezna dva pregleda godišnje kod zubara. I naravno nova četkica svakih 30 dana.
Subota, 19.03.2016.
10:50
Izvor: hr.n1
IMAGE SOURCE
pre 10 godina
Zube perem barem 12 puta dnevno, ne koristim zubni konac, ali svaka 3 mjeseca dajem da mi očiste kamenac + obavezna dva pregleda godišnje kod zubara. I naravno nova četkica svakih 30 dana.
pre 10 godina
@ Ја само увече. Не разумем прање зуба ујутру, па онда нпр. узмем мед. Која је поента. ПС: Још имам све зубе.
(39laki77, 20. mart 2016 08:33)
Ne mogu da verujem da neko ujutru kada ustane ne opere zube - zbog smrada...
pre 10 godina
Jes, ću da jih perem pre jela, kad će se isprljuju!
pre 10 godina
Ја само увече. Не разумем прање зуба ујутру, па онда нпр. узмем мед. Која је поента. ПС: Још имам све зубе.
pre 10 godina
Svidelo mi se ovo sa seksom i jelom pa sam dao plus,mada mislim da nije uredu tako retko prati zube.
pre 10 godina
Tokom jela!!!
pre 10 godina
Primetila sam da u mom okruzenju, ljudi se teše da pranje zuba ne pomaze, već da propadanje zuba zavisi samo od urodjenog stanja. Naravno da se neko rodi sa kvalitetnijim zubima, neko sa manje kvalitetnim zubima, ali to ne moze biti opravdanje za lošu oralnu higijenu.
pre 10 godina
Uoči seksa i nakon jela i nećete morati često ići kod zubara.
pre 10 godina
Primetila sam da u mom okruzenju, ljudi se teše da pranje zuba ne pomaze, već da propadanje zuba zavisi samo od urodjenog stanja. Naravno da se neko rodi sa kvalitetnijim zubima, neko sa manje kvalitetnim zubima, ali to ne moze biti opravdanje za lošu oralnu higijenu.
pre 10 godina
Tokom jela!!!
pre 10 godina
Uoči seksa i nakon jela i nećete morati često ići kod zubara.
pre 10 godina
Svidelo mi se ovo sa seksom i jelom pa sam dao plus,mada mislim da nije uredu tako retko prati zube.
pre 10 godina
Ја само увече. Не разумем прање зуба ујутру, па онда нпр. узмем мед. Која је поента. ПС: Још имам све зубе.
pre 10 godina
@ Ја само увече. Не разумем прање зуба ујутру, па онда нпр. узмем мед. Која је поента. ПС: Још имам све зубе.
(39laki77, 20. mart 2016 08:33)
Ne mogu da verujem da neko ujutru kada ustane ne opere zube - zbog smrada...
pre 10 godina
Jes, ću da jih perem pre jela, kad će se isprljuju!
pre 10 godina
Zube perem barem 12 puta dnevno, ne koristim zubni konac, ali svaka 3 mjeseca dajem da mi očiste kamenac + obavezna dva pregleda godišnje kod zubara. I naravno nova četkica svakih 30 dana.
pre 10 godina
Ја само увече. Не разумем прање зуба ујутру, па онда нпр. узмем мед. Која је поента. ПС: Још имам све зубе.
pre 10 godina
Uoči seksa i nakon jela i nećete morati često ići kod zubara.
pre 10 godina
Tokom jela!!!
pre 10 godina
Zube perem barem 12 puta dnevno, ne koristim zubni konac, ali svaka 3 mjeseca dajem da mi očiste kamenac + obavezna dva pregleda godišnje kod zubara. I naravno nova četkica svakih 30 dana.
pre 10 godina
Primetila sam da u mom okruzenju, ljudi se teše da pranje zuba ne pomaze, već da propadanje zuba zavisi samo od urodjenog stanja. Naravno da se neko rodi sa kvalitetnijim zubima, neko sa manje kvalitetnim zubima, ali to ne moze biti opravdanje za lošu oralnu higijenu.
pre 10 godina
Svidelo mi se ovo sa seksom i jelom pa sam dao plus,mada mislim da nije uredu tako retko prati zube.
pre 10 godina
Jes, ću da jih perem pre jela, kad će se isprljuju!
pre 10 godina
@ Ја само увече. Не разумем прање зуба ујутру, па онда нпр. узмем мед. Која је поента. ПС: Још имам све зубе.
(39laki77, 20. mart 2016 08:33)
Ne mogu da verujem da neko ujutru kada ustane ne opere zube - zbog smrada...
8 Komentari
Sortiraj po: