vozac bicikla
pre 19 godina
Uzivam u komentarima koji porede grande punto sa audijem ili mercedesom. Kada bi se novi audi ili mercedes prodavali za 10-12 hiljada evra, poredjenje bi bilo na mestu. Inace na svaki vas komentar kako je audi/mercedes/bmw bolji, uvek se moze reci - moj novi LearJet je jos bolji brzi udobniji... (razlika u ceni je takodje nekoliko redova velicine).
20 Komentari
Sortiraj po: