Juznapruga
pre 2 godine
Daniel Krejg je za mene a i ljude iz mog okruzenja najbolji Dzejms Bond ikada kao i njegovi filmovi.
pre 2 godine
Daniel Krejg je za mene a i ljude iz mog okruzenja najbolji Dzejms Bond ikada kao i njegovi filmovi.
pre 2 godine
Ako se Bond završava , redno je da ga glumi Srbin tj da se vrati svojim korenima.
pre 2 godine
@ Leks Ikon
Pa u istoj formi kao Tom Kukuruz
pre 2 godine
Kao i ceo svet, i JB se udaljio od opuštenog i pretvorio u mega brz film. Ako samo uporedimo Rodžera Mura sa Danijelom Krejgom, to je paradigma današnjeg i ondašnjeg vremena.
Šteta, Barbara je mogla bar malkice da utiče na budućnost umesto da se utopi u maticu, ali OK, tu smo gde smo...
pre 2 godine
Za mene je Šon Koneri jedini pravi Bond
pre 2 godine
Ne bi Šon Koneri tek tako dobio titulu od kraljice, njegov Bond ima taj neki džentlmentski šmek, jer ideja i jeste da 007 ne bude neki majstor borilačkih veština i snagator, za to postoje druge jedinice i pojedinačni operativci. Brosnan je donekle imao smisla, a Krejg je praktično operisan od svega toga, kao da je zalutao.
Takođe, u svakom narednom filmu Bond ima sve manje "gedžeta", a sve više liči na MMA borca.
(Veliki brat, 19. februar 2024 23:46)
Koji operativci majke ti? Eventualno su bolji Special Activities Division.
Po tebi je Bond plejboj koji igra bakaru, voza skupa auta, zavodi trebe i usput završi misiju.
Znaš li ti u kakvoj formi mora biti "field agent"?
pre 2 godine
Najboji novi Bond bi bio Radoš Bajić.
(I tako to, 19. februar 2024 12:46)
Vaistinu!
pre 2 godine
Ne vidim proble, u poslednjem filmu je i uveden novi 007, crna gospođa ili gospođica koja je u filmu samo privremeno izgubila taj status da bi Bond išao u akciju sa tim statusom. Nakon njegove smrti (doduše, nepotvrđene) oznaka 007 je vraćena agentici sa početka filma.
Inače, za neki novi film bi mogli da uključe prodaju iranskih dronova Rusiji, kao i artiljerijske granate iz Severne Koreje, potom "zamolnica" Turskoj da svoje dronove prodaje Ukrajini umesto Rusiji, mogli bi da ubace i neki pokušaj atentata na Zelenskog, ali recimo i neki pokušaj izazivanja finansijskog kraha u Velikoj Britaniji i preuzimanje celog finansijskog sistema - pri čemu bi došlo do oružanog sukoba, slično kao u "London has fallen", u kojima bi stradao ceo "City", nakon čega bi bile otkrivene ogromne finansijske prevare i utaje poreza, nakon čega bi VB počela finansijski da se oporavlja :)
Poslednji pravi Bond je bio sa Pirsom. Ovo posle njega sve je potpuno bezveze. Za mene ipak neprevazidjeni Son Koneri = Bond.
(Neko, 19. februar 2024 12:26)
Ne bi Šon Koneri tek tako dobio titulu od kraljice, njegov Bond ima taj neki džentlmentski šmek, jer ideja i jeste da 007 ne bude neki majstor borilačkih veština i snagator, za to postoje druge jedinice i pojedinačni operativci. Brosnan je donekle imao smisla, a Krejg je praktično operisan od svega toga, kao da je zalutao.
Takođe, u svakom narednom filmu Bond ima sve manje "gedžeta", a sve više liči na MMA borca.
pre 2 godine
Nikakva steta, trash filmovi, uvijek u istom kliseu
pre 2 godine
Kao sto bi rekao Pol Hejman WWE: "Eat, sleep, kill James Bond, repeat"
pre 2 godine
Najbolje bi bilo da Milos Bikovic bude novi 007. Jer, sve drugo je glumio. Cudo kako ga jos uvijek nisu zvali Brokoli i ekipa haha
pre 2 godine
007 nece da spasava Ukrajince od zlih orka Rusa koji napadaju lopatama jer im ke nestalo municije?!
pre 2 godine
Treba da štite svet od Severne Koreje. Bond može biti i Poljak.
pre 2 godine
"Iskreno mislim da za sada jos uvek rade na repozicioniranju fransize. John Wick je aplsolutni sampion glamur akcije i vrhunske produkcije, kao takav on je spiritualni naslednik Nemoguce Misije koja je spiritualni naslednik 007. I tu se 007 fransiza nasla u problemu kako da se odlepi od Nemoguce Misije pa su ubacili malo vise realizma i ozbiljnijih tema a onda je dosao Wick. Sve u svemu cim odluce kuda ce eto nekog rimejka pre svega pa onda originalnog naslova."
Licno ne vidim nikakvu slicnost izmedju pomenutih franšiza. Nema tu nikakvih pozicioniranja. Film je jedna prica i ako je dobra napunice kina a ako ne nece. Film traje 1,5-2,5 sata i to je to. Nije film automobil pa da proizvodjac pazi da ne ugrozi prodaju dugog modela.
Novi Djejms Bond mora startovati sa dobrom pricom inace ce biti ugroženo dalje snimanje.
Da snimaju sa Krejgom jos jedan film tu i nebi morali bas da brinu, ali sa novim glumcem u prvoj epizodi mora biti sve perfektno. Isto kao sto je Kazino Royal startovao.
pre 2 godine
Po meni ubedljivo najbolji za tu ulogu tajnog agenta 007 bi imao akcioni glumac Jason Statham!
(Damir, 19. februar 2024 12:23)
Sreća pa ima ljudi koji se profesonalno bave
"kastingom" i ne obraćaju pažnju na ovakve lucidne komentare.
pre 2 godine
Odrastao sam uz Bonda i po meni u pravu je komentator koji je rekao da sa Pirsom prestaje Bond. Ovih nekoliko poslednjih je blagi uzas. Sve prsti, lomi, puca. Bond skace po nekim kranovima, pogodi ga snajper, padne sa par stotina metara u reku itd. Negledljive gluposti.
pre 2 godine
Iskreno mislim da za sada jos uvek rade na repozicioniranju fransize. John Wick je aplsolutni sampion glamur akcije i vrhunske produkcije, kao takav on je spiritualni naslednik Nemoguce Misije koja je spiritualni naslednik 007. I tu se 007 fransiza nasla u problemu kako da se odlepi od Nemoguce Misije pa su ubacili malo vise realizma i ozbiljnijih tema a onda je dosao Wick. Sve u svemu cim odluce kuda ce eto nekog rimejka pre svega pa onda originalnog naslova.
pre 2 godine
e brokoli ,pozdravio te karfiol
pre 2 godine
Ne interesuje me, gledam isključivo ruske filmove, slušam rusku muziku...
pre 2 godine
Najbolji je bio Rodžer Mur .
pre 2 godine
Čekaju da vide hoće li glavni negativci biti Rusi ili Kinezi.
pre 2 godine
Još nisu našli adekvatnog LGBT crnca.
pre 2 godine
Nepredvidiva geopoliticka situacija. Ne znaju ko ce biti neprijatelj za 3 godine. Iran, rusi, kinezi, korejanci... Ne mogu da se odluce. Jedna varijabla je stabilna. Bez engleza se ne moze i oni spasavaju svet :D
pre 2 godine
Još nisu našli adekvatnog LGBT crnca.
(Milano, 19. februar 2024 13:33)
Da dopunim - nisu našli crnu LGBT sajz-plus trans nebinarnu osobu
pre 2 godine
Posle 2008. godine snimili su samo tri filma - 2012, 2015. i 2021. godine.
Nekad su ih snimali na 2 godine.
Para je bilo isto kao sada ili manje.
Ideja za film uvek mora da bude - pođe se od lika negativca i na tome se gradi scenario. Ništa lakše i za nekog ko je tek završio FDU.
pre 2 godine
Ubilii ste ga. Šta hoćete još ? Nove filmove ?! No no ..
pre 2 godine
Zato je tu Nemoguća misija, Bond na kvadrat.
(dzigi, 19. februar 2024 12:38)
Naročito od četvrtog dela.
Vrhunska zabava:)
pre 2 godine
nije samo on vise se i ne snimaju dobri filmovi nego sve strip junaci
nema dobrih trilera mozda i ima po neki ali sve bledo i bezidejno,komedije takodje
prebacili se malo i na serije kad vidis tru detektiv vidis koji glumci su prosli mada su wudi i metju podigli mnogo lestvicu kako su ga odigrali u prvi serijal
pre 2 godine
Pošto više nemaju ideja, treba franišizu da prodaju Kinezima ili Rusima.
pre 2 godine
Odlično.
pre 2 godine
Konačno! Ionako su postali dosadni, glupi i negledljivi
pre 2 godine
Daj ljudi šta filozofirate, svi smo gledali te filmove, to je zabava, nije ni namera da budu ozbiljni nego zabavni. te priče ko je najbolji mislim da nije bitno, svi su na svoj način ok. Krejg je bio ok tj filmovi su bili više nego ok, kvalitetni sa dobrom pričom tako da nema šta. A naravno da će biti novih delova, najviše zbog dobre zarade, jer su uvek bili u plusu.
pre 2 godine
Po mom mišljenju i ne treba, ok je kraj poslednjeg filma, spasio je svet po stoti put i poginuo, sad mogu jedino da ga vaskrsnu.
pre 2 godine
Po meni ubedljivo najbolji za tu ulogu tajnog agenta 007 bi imao akcioni glumac Jason Statham!
pre 2 godine
Najboji novi Bond bi bio Radoš Bajić.
pre 2 godine
Krejg je bio najgori Bond ikada, nema on tu harizmu, kakvu su imali prethodnici.
Ali smiješno mi je kakve komentare čitam, ljudi moji, pa to su filmovi za zabavu, nisu drukčije ni zamišljeni. Čista razonoda za odmoriti se i to je sve. Ima komentara u stilu - prave ih da zarade. E tu sam odvalio od smijeha. Pa koji se to film pravi da ne zaradi? Malo opuštanja ne bi bilo na odmet.
pre 2 godine
Zatvorilo se 'zlatno oko' i njemu je vreme da 'nestane'.
pre 2 godine
Zato je tu Nemoguća misija, Bond na kvadrat.
pre 2 godine
hoce al na tik toku
pre 2 godine
I bio je budalaština samo takva.
pre 2 godine
Snimice se samo se traži nebinarni crnac da ga glumi.
Bond ce nositi roze odelo sa crvenim cipelama.
I prestavlja ce se sa:
-Ja sam Bond,nebinarni Bond.
pre 2 godine
Bravo
pre 2 godine
I nema smisla više, jer sledeći Bond, kako je krenulo, bi morao da bude afro kineski trans invalid.
pre 2 godine
Poslednji pravi Bond je bio sa Pirsom. Ovo posle njega sve je potpuno bezveze. Za mene ipak neprevazidjeni Son Koneri = Bond.
pre 2 godine
Mislim da je kraj poslednjeg filma tako nesto i najavio…
pre 2 godine
To mučenje je bilo prevaziđeno još pre 20 godina, održavali su ga u životu samo zbog prihoda...
pre 2 godine
Bolje i to nego da ga oskrnave sa nekim crnim Bondom. Ubice nas politicka korektnost.
pre 2 godine
Ako je morao bas da umre, mada i nije, umro je muski
pre 2 godine
I nema smisla više, jer sledeći Bond, kako je krenulo, bi morao da bude afro kineski trans invalid.
pre 2 godine
Snimice se samo se traži nebinarni crnac da ga glumi.
Bond ce nositi roze odelo sa crvenim cipelama.
I prestavlja ce se sa:
-Ja sam Bond,nebinarni Bond.
pre 2 godine
Bolje i to nego da ga oskrnave sa nekim crnim Bondom. Ubice nas politicka korektnost.
pre 2 godine
Ako je morao bas da umre, mada i nije, umro je muski
pre 2 godine
Mislim da je kraj poslednjeg filma tako nesto i najavio…
pre 2 godine
Daj ljudi šta filozofirate, svi smo gledali te filmove, to je zabava, nije ni namera da budu ozbiljni nego zabavni. te priče ko je najbolji mislim da nije bitno, svi su na svoj način ok. Krejg je bio ok tj filmovi su bili više nego ok, kvalitetni sa dobrom pričom tako da nema šta. A naravno da će biti novih delova, najviše zbog dobre zarade, jer su uvek bili u plusu.
pre 2 godine
Još nisu našli adekvatnog LGBT crnca.
(Milano, 19. februar 2024 13:33)
Da dopunim - nisu našli crnu LGBT sajz-plus trans nebinarnu osobu
pre 2 godine
Još nisu našli adekvatnog LGBT crnca.
pre 2 godine
Poslednji pravi Bond je bio sa Pirsom. Ovo posle njega sve je potpuno bezveze. Za mene ipak neprevazidjeni Son Koneri = Bond.
pre 2 godine
Zato je tu Nemoguća misija, Bond na kvadrat.
pre 2 godine
Najboji novi Bond bi bio Radoš Bajić.
pre 2 godine
Posle 2008. godine snimili su samo tri filma - 2012, 2015. i 2021. godine.
Nekad su ih snimali na 2 godine.
Para je bilo isto kao sada ili manje.
Ideja za film uvek mora da bude - pođe se od lika negativca i na tome se gradi scenario. Ništa lakše i za nekog ko je tek završio FDU.
pre 2 godine
Krejg je bio najgori Bond ikada, nema on tu harizmu, kakvu su imali prethodnici.
Ali smiješno mi je kakve komentare čitam, ljudi moji, pa to su filmovi za zabavu, nisu drukčije ni zamišljeni. Čista razonoda za odmoriti se i to je sve. Ima komentara u stilu - prave ih da zarade. E tu sam odvalio od smijeha. Pa koji se to film pravi da ne zaradi? Malo opuštanja ne bi bilo na odmet.
pre 2 godine
Nepredvidiva geopoliticka situacija. Ne znaju ko ce biti neprijatelj za 3 godine. Iran, rusi, kinezi, korejanci... Ne mogu da se odluce. Jedna varijabla je stabilna. Bez engleza se ne moze i oni spasavaju svet :D
pre 2 godine
Po mom mišljenju i ne treba, ok je kraj poslednjeg filma, spasio je svet po stoti put i poginuo, sad mogu jedino da ga vaskrsnu.
pre 2 godine
Ubilii ste ga. Šta hoćete još ? Nove filmove ?! No no ..
pre 2 godine
hoce al na tik toku
pre 2 godine
To mučenje je bilo prevaziđeno još pre 20 godina, održavali su ga u životu samo zbog prihoda...
pre 2 godine
Čekaju da vide hoće li glavni negativci biti Rusi ili Kinezi.
pre 2 godine
nije samo on vise se i ne snimaju dobri filmovi nego sve strip junaci
nema dobrih trilera mozda i ima po neki ali sve bledo i bezidejno,komedije takodje
prebacili se malo i na serije kad vidis tru detektiv vidis koji glumci su prosli mada su wudi i metju podigli mnogo lestvicu kako su ga odigrali u prvi serijal
pre 2 godine
Najbolji je bio Rodžer Mur .
pre 2 godine
Pošto više nemaju ideja, treba franišizu da prodaju Kinezima ili Rusima.
pre 2 godine
e brokoli ,pozdravio te karfiol
pre 2 godine
Ne interesuje me, gledam isključivo ruske filmove, slušam rusku muziku...
pre 2 godine
Zatvorilo se 'zlatno oko' i njemu je vreme da 'nestane'.
pre 2 godine
Zato je tu Nemoguća misija, Bond na kvadrat.
(dzigi, 19. februar 2024 12:38)
Naročito od četvrtog dela.
Vrhunska zabava:)
pre 2 godine
Iskreno mislim da za sada jos uvek rade na repozicioniranju fransize. John Wick je aplsolutni sampion glamur akcije i vrhunske produkcije, kao takav on je spiritualni naslednik Nemoguce Misije koja je spiritualni naslednik 007. I tu se 007 fransiza nasla u problemu kako da se odlepi od Nemoguce Misije pa su ubacili malo vise realizma i ozbiljnijih tema a onda je dosao Wick. Sve u svemu cim odluce kuda ce eto nekog rimejka pre svega pa onda originalnog naslova.
pre 2 godine
Konačno! Ionako su postali dosadni, glupi i negledljivi
pre 2 godine
Po meni ubedljivo najbolji za tu ulogu tajnog agenta 007 bi imao akcioni glumac Jason Statham!
(Damir, 19. februar 2024 12:23)
Sreća pa ima ljudi koji se profesonalno bave
"kastingom" i ne obraćaju pažnju na ovakve lucidne komentare.
pre 2 godine
I bio je budalaština samo takva.
pre 2 godine
Ne vidim proble, u poslednjem filmu je i uveden novi 007, crna gospođa ili gospođica koja je u filmu samo privremeno izgubila taj status da bi Bond išao u akciju sa tim statusom. Nakon njegove smrti (doduše, nepotvrđene) oznaka 007 je vraćena agentici sa početka filma.
Inače, za neki novi film bi mogli da uključe prodaju iranskih dronova Rusiji, kao i artiljerijske granate iz Severne Koreje, potom "zamolnica" Turskoj da svoje dronove prodaje Ukrajini umesto Rusiji, mogli bi da ubace i neki pokušaj atentata na Zelenskog, ali recimo i neki pokušaj izazivanja finansijskog kraha u Velikoj Britaniji i preuzimanje celog finansijskog sistema - pri čemu bi došlo do oružanog sukoba, slično kao u "London has fallen", u kojima bi stradao ceo "City", nakon čega bi bile otkrivene ogromne finansijske prevare i utaje poreza, nakon čega bi VB počela finansijski da se oporavlja :)
Poslednji pravi Bond je bio sa Pirsom. Ovo posle njega sve je potpuno bezveze. Za mene ipak neprevazidjeni Son Koneri = Bond.
(Neko, 19. februar 2024 12:26)
Ne bi Šon Koneri tek tako dobio titulu od kraljice, njegov Bond ima taj neki džentlmentski šmek, jer ideja i jeste da 007 ne bude neki majstor borilačkih veština i snagator, za to postoje druge jedinice i pojedinačni operativci. Brosnan je donekle imao smisla, a Krejg je praktično operisan od svega toga, kao da je zalutao.
Takođe, u svakom narednom filmu Bond ima sve manje "gedžeta", a sve više liči na MMA borca.
pre 2 godine
Po meni ubedljivo najbolji za tu ulogu tajnog agenta 007 bi imao akcioni glumac Jason Statham!
pre 2 godine
Najboji novi Bond bi bio Radoš Bajić.
(I tako to, 19. februar 2024 12:46)
Vaistinu!
pre 2 godine
Odlično.
pre 2 godine
Odrastao sam uz Bonda i po meni u pravu je komentator koji je rekao da sa Pirsom prestaje Bond. Ovih nekoliko poslednjih je blagi uzas. Sve prsti, lomi, puca. Bond skace po nekim kranovima, pogodi ga snajper, padne sa par stotina metara u reku itd. Negledljive gluposti.
pre 2 godine
Ako se Bond završava , redno je da ga glumi Srbin tj da se vrati svojim korenima.
pre 2 godine
"Iskreno mislim da za sada jos uvek rade na repozicioniranju fransize. John Wick je aplsolutni sampion glamur akcije i vrhunske produkcije, kao takav on je spiritualni naslednik Nemoguce Misije koja je spiritualni naslednik 007. I tu se 007 fransiza nasla u problemu kako da se odlepi od Nemoguce Misije pa su ubacili malo vise realizma i ozbiljnijih tema a onda je dosao Wick. Sve u svemu cim odluce kuda ce eto nekog rimejka pre svega pa onda originalnog naslova."
Licno ne vidim nikakvu slicnost izmedju pomenutih franšiza. Nema tu nikakvih pozicioniranja. Film je jedna prica i ako je dobra napunice kina a ako ne nece. Film traje 1,5-2,5 sata i to je to. Nije film automobil pa da proizvodjac pazi da ne ugrozi prodaju dugog modela.
Novi Djejms Bond mora startovati sa dobrom pricom inace ce biti ugroženo dalje snimanje.
Da snimaju sa Krejgom jos jedan film tu i nebi morali bas da brinu, ali sa novim glumcem u prvoj epizodi mora biti sve perfektno. Isto kao sto je Kazino Royal startovao.
pre 2 godine
007 nece da spasava Ukrajince od zlih orka Rusa koji napadaju lopatama jer im ke nestalo municije?!
pre 2 godine
Najbolje bi bilo da Milos Bikovic bude novi 007. Jer, sve drugo je glumio. Cudo kako ga jos uvijek nisu zvali Brokoli i ekipa haha
pre 2 godine
Za mene je Šon Koneri jedini pravi Bond
pre 2 godine
Nikakva steta, trash filmovi, uvijek u istom kliseu
pre 2 godine
Daniel Krejg je za mene a i ljude iz mog okruzenja najbolji Dzejms Bond ikada kao i njegovi filmovi.
pre 2 godine
Bravo
pre 2 godine
Kao i ceo svet, i JB se udaljio od opuštenog i pretvorio u mega brz film. Ako samo uporedimo Rodžera Mura sa Danijelom Krejgom, to je paradigma današnjeg i ondašnjeg vremena.
Šteta, Barbara je mogla bar malkice da utiče na budućnost umesto da se utopi u maticu, ali OK, tu smo gde smo...
pre 2 godine
Kao sto bi rekao Pol Hejman WWE: "Eat, sleep, kill James Bond, repeat"
pre 2 godine
Ne bi Šon Koneri tek tako dobio titulu od kraljice, njegov Bond ima taj neki džentlmentski šmek, jer ideja i jeste da 007 ne bude neki majstor borilačkih veština i snagator, za to postoje druge jedinice i pojedinačni operativci. Brosnan je donekle imao smisla, a Krejg je praktično operisan od svega toga, kao da je zalutao.
Takođe, u svakom narednom filmu Bond ima sve manje "gedžeta", a sve više liči na MMA borca.
(Veliki brat, 19. februar 2024 23:46)
Koji operativci majke ti? Eventualno su bolji Special Activities Division.
Po tebi je Bond plejboj koji igra bakaru, voza skupa auta, zavodi trebe i usput završi misiju.
Znaš li ti u kakvoj formi mora biti "field agent"?
pre 2 godine
Treba da štite svet od Severne Koreje. Bond može biti i Poljak.
pre 2 godine
@ Leks Ikon
Pa u istoj formi kao Tom Kukuruz
pre 2 godine
Po meni ubedljivo najbolji za tu ulogu tajnog agenta 007 bi imao akcioni glumac Jason Statham!
pre 2 godine
Krejg je bio najgori Bond ikada, nema on tu harizmu, kakvu su imali prethodnici.
Ali smiješno mi je kakve komentare čitam, ljudi moji, pa to su filmovi za zabavu, nisu drukčije ni zamišljeni. Čista razonoda za odmoriti se i to je sve. Ima komentara u stilu - prave ih da zarade. E tu sam odvalio od smijeha. Pa koji se to film pravi da ne zaradi? Malo opuštanja ne bi bilo na odmet.
pre 2 godine
I bio je budalaština samo takva.
pre 2 godine
Poslednji pravi Bond je bio sa Pirsom. Ovo posle njega sve je potpuno bezveze. Za mene ipak neprevazidjeni Son Koneri = Bond.
pre 2 godine
To mučenje je bilo prevaziđeno još pre 20 godina, održavali su ga u životu samo zbog prihoda...
pre 2 godine
Ne interesuje me, gledam isključivo ruske filmove, slušam rusku muziku...
pre 2 godine
Konačno! Ionako su postali dosadni, glupi i negledljivi
pre 2 godine
Odlično.
pre 2 godine
Najbolji je bio Rodžer Mur .
pre 2 godine
Bravo
pre 2 godine
Pošto više nemaju ideja, treba franišizu da prodaju Kinezima ili Rusima.
pre 2 godine
Najboji novi Bond bi bio Radoš Bajić.
pre 2 godine
Iskreno mislim da za sada jos uvek rade na repozicioniranju fransize. John Wick je aplsolutni sampion glamur akcije i vrhunske produkcije, kao takav on je spiritualni naslednik Nemoguce Misije koja je spiritualni naslednik 007. I tu se 007 fransiza nasla u problemu kako da se odlepi od Nemoguce Misije pa su ubacili malo vise realizma i ozbiljnijih tema a onda je dosao Wick. Sve u svemu cim odluce kuda ce eto nekog rimejka pre svega pa onda originalnog naslova.
pre 2 godine
Snimice se samo se traži nebinarni crnac da ga glumi.
Bond ce nositi roze odelo sa crvenim cipelama.
I prestavlja ce se sa:
-Ja sam Bond,nebinarni Bond.
pre 2 godine
Zato je tu Nemoguća misija, Bond na kvadrat.
pre 2 godine
Daniel Krejg je za mene a i ljude iz mog okruzenja najbolji Dzejms Bond ikada kao i njegovi filmovi.
pre 2 godine
I nema smisla više, jer sledeći Bond, kako je krenulo, bi morao da bude afro kineski trans invalid.
pre 2 godine
Nikakva steta, trash filmovi, uvijek u istom kliseu
pre 2 godine
Bolje i to nego da ga oskrnave sa nekim crnim Bondom. Ubice nas politicka korektnost.
pre 2 godine
Daj ljudi šta filozofirate, svi smo gledali te filmove, to je zabava, nije ni namera da budu ozbiljni nego zabavni. te priče ko je najbolji mislim da nije bitno, svi su na svoj način ok. Krejg je bio ok tj filmovi su bili više nego ok, kvalitetni sa dobrom pričom tako da nema šta. A naravno da će biti novih delova, najviše zbog dobre zarade, jer su uvek bili u plusu.
pre 2 godine
e brokoli ,pozdravio te karfiol
pre 2 godine
Još nisu našli adekvatnog LGBT crnca.
(Milano, 19. februar 2024 13:33)
Da dopunim - nisu našli crnu LGBT sajz-plus trans nebinarnu osobu
pre 2 godine
Po mom mišljenju i ne treba, ok je kraj poslednjeg filma, spasio je svet po stoti put i poginuo, sad mogu jedino da ga vaskrsnu.
pre 2 godine
Još nisu našli adekvatnog LGBT crnca.
pre 2 godine
Zatvorilo se 'zlatno oko' i njemu je vreme da 'nestane'.
pre 2 godine
Odrastao sam uz Bonda i po meni u pravu je komentator koji je rekao da sa Pirsom prestaje Bond. Ovih nekoliko poslednjih je blagi uzas. Sve prsti, lomi, puca. Bond skace po nekim kranovima, pogodi ga snajper, padne sa par stotina metara u reku itd. Negledljive gluposti.
pre 2 godine
Ne bi Šon Koneri tek tako dobio titulu od kraljice, njegov Bond ima taj neki džentlmentski šmek, jer ideja i jeste da 007 ne bude neki majstor borilačkih veština i snagator, za to postoje druge jedinice i pojedinačni operativci. Brosnan je donekle imao smisla, a Krejg je praktično operisan od svega toga, kao da je zalutao.
Takođe, u svakom narednom filmu Bond ima sve manje "gedžeta", a sve više liči na MMA borca.
(Veliki brat, 19. februar 2024 23:46)
Koji operativci majke ti? Eventualno su bolji Special Activities Division.
Po tebi je Bond plejboj koji igra bakaru, voza skupa auta, zavodi trebe i usput završi misiju.
Znaš li ti u kakvoj formi mora biti "field agent"?
pre 2 godine
Čekaju da vide hoće li glavni negativci biti Rusi ili Kinezi.
pre 2 godine
Ne vidim proble, u poslednjem filmu je i uveden novi 007, crna gospođa ili gospođica koja je u filmu samo privremeno izgubila taj status da bi Bond išao u akciju sa tim statusom. Nakon njegove smrti (doduše, nepotvrđene) oznaka 007 je vraćena agentici sa početka filma.
Inače, za neki novi film bi mogli da uključe prodaju iranskih dronova Rusiji, kao i artiljerijske granate iz Severne Koreje, potom "zamolnica" Turskoj da svoje dronove prodaje Ukrajini umesto Rusiji, mogli bi da ubace i neki pokušaj atentata na Zelenskog, ali recimo i neki pokušaj izazivanja finansijskog kraha u Velikoj Britaniji i preuzimanje celog finansijskog sistema - pri čemu bi došlo do oružanog sukoba, slično kao u "London has fallen", u kojima bi stradao ceo "City", nakon čega bi bile otkrivene ogromne finansijske prevare i utaje poreza, nakon čega bi VB počela finansijski da se oporavlja :)
Poslednji pravi Bond je bio sa Pirsom. Ovo posle njega sve je potpuno bezveze. Za mene ipak neprevazidjeni Son Koneri = Bond.
(Neko, 19. februar 2024 12:26)
Ne bi Šon Koneri tek tako dobio titulu od kraljice, njegov Bond ima taj neki džentlmentski šmek, jer ideja i jeste da 007 ne bude neki majstor borilačkih veština i snagator, za to postoje druge jedinice i pojedinačni operativci. Brosnan je donekle imao smisla, a Krejg je praktično operisan od svega toga, kao da je zalutao.
Takođe, u svakom narednom filmu Bond ima sve manje "gedžeta", a sve više liči na MMA borca.
pre 2 godine
Nepredvidiva geopoliticka situacija. Ne znaju ko ce biti neprijatelj za 3 godine. Iran, rusi, kinezi, korejanci... Ne mogu da se odluce. Jedna varijabla je stabilna. Bez engleza se ne moze i oni spasavaju svet :D
pre 2 godine
Najbolje bi bilo da Milos Bikovic bude novi 007. Jer, sve drugo je glumio. Cudo kako ga jos uvijek nisu zvali Brokoli i ekipa haha
pre 2 godine
Ubilii ste ga. Šta hoćete još ? Nove filmove ?! No no ..
pre 2 godine
hoce al na tik toku
pre 2 godine
Zato je tu Nemoguća misija, Bond na kvadrat.
(dzigi, 19. februar 2024 12:38)
Naročito od četvrtog dela.
Vrhunska zabava:)
pre 2 godine
007 nece da spasava Ukrajince od zlih orka Rusa koji napadaju lopatama jer im ke nestalo municije?!
pre 2 godine
Za mene je Šon Koneri jedini pravi Bond
pre 2 godine
Mislim da je kraj poslednjeg filma tako nesto i najavio…
pre 2 godine
nije samo on vise se i ne snimaju dobri filmovi nego sve strip junaci
nema dobrih trilera mozda i ima po neki ali sve bledo i bezidejno,komedije takodje
prebacili se malo i na serije kad vidis tru detektiv vidis koji glumci su prosli mada su wudi i metju podigli mnogo lestvicu kako su ga odigrali u prvi serijal
pre 2 godine
Ako se Bond završava , redno je da ga glumi Srbin tj da se vrati svojim korenima.
pre 2 godine
Posle 2008. godine snimili su samo tri filma - 2012, 2015. i 2021. godine.
Nekad su ih snimali na 2 godine.
Para je bilo isto kao sada ili manje.
Ideja za film uvek mora da bude - pođe se od lika negativca i na tome se gradi scenario. Ništa lakše i za nekog ko je tek završio FDU.
pre 2 godine
@ Leks Ikon
Pa u istoj formi kao Tom Kukuruz
pre 2 godine
Ako je morao bas da umre, mada i nije, umro je muski
pre 2 godine
Po meni ubedljivo najbolji za tu ulogu tajnog agenta 007 bi imao akcioni glumac Jason Statham!
(Damir, 19. februar 2024 12:23)
Sreća pa ima ljudi koji se profesonalno bave
"kastingom" i ne obraćaju pažnju na ovakve lucidne komentare.
pre 2 godine
"Iskreno mislim da za sada jos uvek rade na repozicioniranju fransize. John Wick je aplsolutni sampion glamur akcije i vrhunske produkcije, kao takav on je spiritualni naslednik Nemoguce Misije koja je spiritualni naslednik 007. I tu se 007 fransiza nasla u problemu kako da se odlepi od Nemoguce Misije pa su ubacili malo vise realizma i ozbiljnijih tema a onda je dosao Wick. Sve u svemu cim odluce kuda ce eto nekog rimejka pre svega pa onda originalnog naslova."
Licno ne vidim nikakvu slicnost izmedju pomenutih franšiza. Nema tu nikakvih pozicioniranja. Film je jedna prica i ako je dobra napunice kina a ako ne nece. Film traje 1,5-2,5 sata i to je to. Nije film automobil pa da proizvodjac pazi da ne ugrozi prodaju dugog modela.
Novi Djejms Bond mora startovati sa dobrom pricom inace ce biti ugroženo dalje snimanje.
Da snimaju sa Krejgom jos jedan film tu i nebi morali bas da brinu, ali sa novim glumcem u prvoj epizodi mora biti sve perfektno. Isto kao sto je Kazino Royal startovao.
pre 2 godine
Kao sto bi rekao Pol Hejman WWE: "Eat, sleep, kill James Bond, repeat"
pre 2 godine
Najboji novi Bond bi bio Radoš Bajić.
(I tako to, 19. februar 2024 12:46)
Vaistinu!
pre 2 godine
Kao i ceo svet, i JB se udaljio od opuštenog i pretvorio u mega brz film. Ako samo uporedimo Rodžera Mura sa Danijelom Krejgom, to je paradigma današnjeg i ondašnjeg vremena.
Šteta, Barbara je mogla bar malkice da utiče na budućnost umesto da se utopi u maticu, ali OK, tu smo gde smo...
pre 2 godine
Treba da štite svet od Severne Koreje. Bond može biti i Poljak.
48 Komentari
Sortiraj po: