Pajazzo
pre 2 godine
Mišić se možda vrati u normalu, ali mozak neće.
Subota, 13.01.2024.
10:17
Izvor: klix.ba
IMAGE SOURCE
pre 2 godine
Mišić se možda vrati u normalu, ali mozak neće.
pre 2 godine
@Georgatos: pa slatki ste, vidite li vi zene u Srbiji, sve izoperisane, k'o paja patak, obrve bugarski oficiri, a kandze ...
pre 2 godine
samo se vi mlade i starije dame pumpajte..sutra cete da placete i prklinjete dan kad ste se napumpale,umesto da cuvate tu prirodnu lepotu koju imate..!
bolje da onda na pijaci nabavite malo teleceg mozga,bicete pametnije,umesto pileceg kojeg ocito imate.
pre 2 godine
Uzalud je to. Lepota noge zavisi od kostura,a manje od mišića. Ako su kosti kratke,uzalud je botoks,noge ce i dalje biti kratke. Ili ako su noge krive- varus(o noge) ili valgus(x noge) tu nista ne pomaze. Estetska hirurgija ne moze puno da ucini kad su u pitanju noge.
pre 2 godine
Stvarno smo mi na Balkanu svakakvi, ali smo još koliko toliko normalni kada vidim ovaj operisani zapad.
pre 2 godine
Ne znam kud ovo vodi. Meni kao pojedincu su žene lepe onakve kakve ih je priroda stvorila. Ove zahvate razumem samo u slučaju deformiteta, ali ne deformiteta mozga.
pre 2 godine
Ne znam kud ovo vodi. Meni kao pojedincu su žene lepe onakve kakve ih je priroda stvorila. Ove zahvate razumem samo u slučaju deformiteta, ali ne deformiteta mozga.
pre 2 godine
@Georgatos: pa slatki ste, vidite li vi zene u Srbiji, sve izoperisane, k'o paja patak, obrve bugarski oficiri, a kandze ...
pre 2 godine
Stvarno smo mi na Balkanu svakakvi, ali smo još koliko toliko normalni kada vidim ovaj operisani zapad.
pre 2 godine
samo se vi mlade i starije dame pumpajte..sutra cete da placete i prklinjete dan kad ste se napumpale,umesto da cuvate tu prirodnu lepotu koju imate..!
bolje da onda na pijaci nabavite malo teleceg mozga,bicete pametnije,umesto pileceg kojeg ocito imate.
pre 2 godine
Uzalud je to. Lepota noge zavisi od kostura,a manje od mišića. Ako su kosti kratke,uzalud je botoks,noge ce i dalje biti kratke. Ili ako su noge krive- varus(o noge) ili valgus(x noge) tu nista ne pomaze. Estetska hirurgija ne moze puno da ucini kad su u pitanju noge.
pre 2 godine
Mišić se možda vrati u normalu, ali mozak neće.
pre 2 godine
Stvarno smo mi na Balkanu svakakvi, ali smo još koliko toliko normalni kada vidim ovaj operisani zapad.
pre 2 godine
@Georgatos: pa slatki ste, vidite li vi zene u Srbiji, sve izoperisane, k'o paja patak, obrve bugarski oficiri, a kandze ...
pre 2 godine
samo se vi mlade i starije dame pumpajte..sutra cete da placete i prklinjete dan kad ste se napumpale,umesto da cuvate tu prirodnu lepotu koju imate..!
bolje da onda na pijaci nabavite malo teleceg mozga,bicete pametnije,umesto pileceg kojeg ocito imate.
pre 2 godine
Uzalud je to. Lepota noge zavisi od kostura,a manje od mišića. Ako su kosti kratke,uzalud je botoks,noge ce i dalje biti kratke. Ili ako su noge krive- varus(o noge) ili valgus(x noge) tu nista ne pomaze. Estetska hirurgija ne moze puno da ucini kad su u pitanju noge.
pre 2 godine
Ne znam kud ovo vodi. Meni kao pojedincu su žene lepe onakve kakve ih je priroda stvorila. Ove zahvate razumem samo u slučaju deformiteta, ali ne deformiteta mozga.
pre 2 godine
Mišić se možda vrati u normalu, ali mozak neće.
6 Komentari
Sortiraj po: