Četvrtak, 24.07.2014.

20:05

U svetu 2,2 milijarde siromašnih

U svetu ima više od 2,2 milijarde ljudi koji su siromašni ili su na pragu siromaštva, upozorile su Ujedinjene nacije (UN).

Izvor: Beta

U svetu 2,2 milijarde siromašnih IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

9 Komentari

Sortiraj po:

Alexander

pre 11 godina

Bitka sa neoliberalnim kapitalizmom je izgubljena,a buducnost je za nas stanovnike ove planete poprilicno losa,bit ce sve gore i gore i to je realnost bez i malo uljepsavanja!!

Paklena pomorandža

pre 11 godina

lep svet nema šta dok gomila drugih ne zna šta ce sa parama na drugoj strani ljudi nemaju ni koricu hleba !!!!Fuujjj

nedemokrat

pre 11 godina

Samo polako. Stranci i, delom, domaća "elita" postaju vlasnici Srbije, a tako i Srba. Uskoro će većina onih koji ovde žive raditi samo da se prehrani, a svi ostali će pobeći i postati stranci. Samo pogledajmo kvalitet medija i poslovanja, estradu, sve bednije ostatke reda i morala...
Sve se i ovde pretvara u Ameriku, ali ne u Holivud, nego u Detroit i Nju Orleans. Najgore je što smo sami sebi to napravili, a niko ni prstom ne mrda da bi nešto promenio. Čitava civilizacija odumire dok mi nemo posmatramo.
I komentari na ovakve vesti su malobrojni, ali na razne guz..e, sukobe i kataklizme se mere stotinama. Vizija budućnosti se sama nameće i nije nimalo blistava.

homo sapiens

pre 11 godina

To je taj vrli kapitalizam, liberalno trziste, globalizacija, demokratija, ljudska prava, bla, bla, bla... Sve dok i jedno dete umire od gladi dok 1% stanovnistva orgija i uziva u basnoslovnom bogatstvu koje beskonacno puta premasuje njihove realne potrebe, jadni smo kao civilizacija i nedostojni da se nazovemo naprednom rasom bica.

homo sapiens

pre 11 godina

To je taj vrli kapitalizam, liberalno trziste, globalizacija, demokratija, ljudska prava, bla, bla, bla... Sve dok i jedno dete umire od gladi dok 1% stanovnistva orgija i uziva u basnoslovnom bogatstvu koje beskonacno puta premasuje njihove realne potrebe, jadni smo kao civilizacija i nedostojni da se nazovemo naprednom rasom bica.

nedemokrat

pre 11 godina

Samo polako. Stranci i, delom, domaća "elita" postaju vlasnici Srbije, a tako i Srba. Uskoro će većina onih koji ovde žive raditi samo da se prehrani, a svi ostali će pobeći i postati stranci. Samo pogledajmo kvalitet medija i poslovanja, estradu, sve bednije ostatke reda i morala...
Sve se i ovde pretvara u Ameriku, ali ne u Holivud, nego u Detroit i Nju Orleans. Najgore je što smo sami sebi to napravili, a niko ni prstom ne mrda da bi nešto promenio. Čitava civilizacija odumire dok mi nemo posmatramo.
I komentari na ovakve vesti su malobrojni, ali na razne guz..e, sukobe i kataklizme se mere stotinama. Vizija budućnosti se sama nameće i nije nimalo blistava.

Paklena pomorandža

pre 11 godina

lep svet nema šta dok gomila drugih ne zna šta ce sa parama na drugoj strani ljudi nemaju ni koricu hleba !!!!Fuujjj

Alexander

pre 11 godina

Bitka sa neoliberalnim kapitalizmom je izgubljena,a buducnost je za nas stanovnike ove planete poprilicno losa,bit ce sve gore i gore i to je realnost bez i malo uljepsavanja!!

homo sapiens

pre 11 godina

To je taj vrli kapitalizam, liberalno trziste, globalizacija, demokratija, ljudska prava, bla, bla, bla... Sve dok i jedno dete umire od gladi dok 1% stanovnistva orgija i uziva u basnoslovnom bogatstvu koje beskonacno puta premasuje njihove realne potrebe, jadni smo kao civilizacija i nedostojni da se nazovemo naprednom rasom bica.

nedemokrat

pre 11 godina

Samo polako. Stranci i, delom, domaća "elita" postaju vlasnici Srbije, a tako i Srba. Uskoro će većina onih koji ovde žive raditi samo da se prehrani, a svi ostali će pobeći i postati stranci. Samo pogledajmo kvalitet medija i poslovanja, estradu, sve bednije ostatke reda i morala...
Sve se i ovde pretvara u Ameriku, ali ne u Holivud, nego u Detroit i Nju Orleans. Najgore je što smo sami sebi to napravili, a niko ni prstom ne mrda da bi nešto promenio. Čitava civilizacija odumire dok mi nemo posmatramo.
I komentari na ovakve vesti su malobrojni, ali na razne guz..e, sukobe i kataklizme se mere stotinama. Vizija budućnosti se sama nameće i nije nimalo blistava.

Alexander

pre 11 godina

Bitka sa neoliberalnim kapitalizmom je izgubljena,a buducnost je za nas stanovnike ove planete poprilicno losa,bit ce sve gore i gore i to je realnost bez i malo uljepsavanja!!

Paklena pomorandža

pre 11 godina

lep svet nema šta dok gomila drugih ne zna šta ce sa parama na drugoj strani ljudi nemaju ni koricu hleba !!!!Fuujjj