...
pre 12 godina
@melo Greg ne pravi faul?? Ok da je trebalo prošle godine, bilo je +3, ali nije valjda lud na sekund ipo do kraja da im pokloni produžerke. I što reče neko, oladite za korake, navijao sam sve vreme za SAS, ali kad je ušla na kraju bio sam srećan kao malo dete. Zbog ovakvih stvari se voli košarka.
61 Komentari
Sortiraj po: