Subota, 08.09.2001.

09:53

SARADNJA SEST VOJVODJANSKIH PARTIJA

Default images
Clanice koalicije ¨Vojvodjani zajedno¨, koju u Kikindi cine Liga socijaldemokrata Vojvodine, Reformisti Vojvodine, Savez vojvodjanskih Madjara, Banatski forum, Koalicija Vojvodina i Vojvodjanski pokret usvojile su dokument o medjusobnoj saradnji, koji ce iduce nedelje biti i zvanicno potpisan, javlja ¨Madjar so¨. Na sastanku je podrzan i zahtev da se clanovi Demokratske stranke Srbije smene sa funkcija u vojvodjanskoj skupstini, prenosi B92.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Potpisali su: Kraj rata!

Tajland i Kambodža potpisali su sporazum o prekidu vatre kojim je okončan višenedeljni sukob na zajedničkoj granici, saopšteno je danas.

7:27

27.12.2025.

2 d

Podeli: