Влада
pre 3 godine
Мало се скреће тема са дневних проблема. Народ живи све теже, цене су отишле у небо, влада неизвесност, и сасвим је нормално да се у причу уметну Косово и Метохија
Subota, 30.07.2022.
11:51
Ministar spoljnih poslova i funkcioner SNS Nikola Selaković izjavio je da Albanci spremaju "pakao" na KiM.
IMAGE SOURCE
pre 3 godine
Мало се скреће тема са дневних проблема. Народ живи све теже, цене су отишле у небо, влада неизвесност, и сасвим је нормално да се у причу уметну Косово и Метохија
pre 3 godine
Gladni smo
pre 3 godine
Zdravo ljudi,
da vam objasnim nesto sa moje perpektive.
ja putuje cesto za Nemacku, i normalno vracam se preko Srbije. U granici ne smem dati pasos al dajem licnu kartu ( u oba dva pise Republika e Kosoves ). Onda moram da cekam nekih 10 min dok mi daju neki papir koji moram da pokazem kad izlazim is Srbije. Dok cekam papir da mi printuje moram dati 5 ili 10 euro za kafu.
Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo, vas predsednik kaze e vi ne mozete to ?!?!?
Ne znam ko je lud ovde ?! isto je bio i sa registarskim oznakama.
daj ljudi gledajte realnost, pozz.
(Albanac, 30. jul 2022 12:14)
i sad je tebi zemljace, ovo dokaz da ste vi suverena dezava.
ja bi pre rekao da smo mi korektna zemlja, gde narodu sa delova okupirane teritorije ne pravimo problem kada idu da zaradjuju i hrane svoje porodice.
a priznanje necete dobiti nikada.
pre 3 godine
Pakao nam je svaki dan,na benzinskim pumpama i kasama u trgovinama.
pre 3 godine
Šta konkretno misli kada kaže da se Srbima sprema pakao na KiM?
(milos44, 30. jul 2022 13:15)
Konkretno neće im više fozvoliti da voze automobile sa tablicama gradova na Kosovu a koje su izdate u gradovima na teritoriji Srbije Nišu,Vranju,Kuršumliji baš kao što ni SUP u Beogradu ne može da izda recimo SU tablice Opštine Subotica.
Eto zli Albanci žele da stanu na kraj haosu po pitanju izdavanja saobraćajnih,tablica i osiguranja automobila koja niko ne može naplatiti.
Takvi automobili sa tim tablicama se više neće moći voziti po Kosovu i skidaće im se tablica.
Srbi će protestivati pokušati da izazovu novu Balvan revoluciju....jel sad jasnije ?
(3210, 30. jul 2022 13:58)
jeste, mi balkan revoluciju,a oni teroristicku revoluciju '90-ih i pocetkom 2000-ih.
oni nama decu bombom, mi barikade zbog dozvola.
nismo isti, niti cemo ikada biti.
i kosovo nikada nece biti drzava.
pre 3 godine
Dati albancima sa kosova srpske licne karte i bezvizne pasose, po hitnom postupku, i oni su naši. Tri muve jednim udarcem. Niko vise nikada nece hteti kosovska dokumenta.
pre 3 godine
tamo je pakao jos od kosovskog boja....
pre 3 godine
Treba sacekati jos malo da Kosovo udje u NATO pa da pokusamo nesto;-)
pre 3 godine
To sto srpski Albanci nazivaju drzavom Kosovo, ne moze biti drzava u pravno politickom smislu nikad.
Zato sto je to deo Srbije koji su oni NASILNO otcepili i proglasili drzavom, a sve uz podrsku i direktnu pomoc Zapada.
Srpski narod niti je pitan niti je dao saglasnost.
pre 3 godine
Ja bi Albancima sa Kosova takodje spremio pakao.S obzirom da nisu priznati u UN i da je Kosovo nase,ja bi im redovno slao iznose za porez na imovinu i ostale poreze na ime vlasnistva nekretnina.Takodje jer nece ih uplacivati slati im redovno i kamate na kasnjenje.To ce im izazvati nemire,pogotovo ako im se salji na ime i prezime.Vremenom ce se bas osecati unezvereni.
pre 3 godine
pakao zbog vrucine...
pre 3 godine
Sva sreća pa smo sve sporazume potpisali i prihvatili.
pre 3 godine
A da upalimo tenkove, mozda!!!!
pre 3 godine
Šta konkretno misli kada kaže da se Srbima sprema pakao na KiM?
pre 3 godine
Šta konkretno misli kada kaže da se Srbima sprema pakao na KiM?
(milos44, 30. jul 2022 13:15)
Konkretno neće im više fozvoliti da voze automobile sa tablicama gradova na Kosovu a koje su izdate u gradovima na teritoriji Srbije Nišu,Vranju,Kuršumliji baš kao što ni SUP u Beogradu ne može da izda recimo SU tablice Opštine Subotica.
Eto zli Albanci žele da stanu na kraj haosu po pitanju izdavanja saobraćajnih,tablica i osiguranja automobila koja niko ne može naplatiti.
Takvi automobili sa tim tablicama se više neće moći voziti po Kosovu i skidaće im se tablica.
Srbi će protestivati pokušati da izazovu novu Balvan revoluciju....jel sad jasnije ?
pre 3 godine
Zdravo ljudi,
da vam objasnim nesto sa moje perpektive.
ja putuje cesto za Nemacku, i normalno vracam se preko Srbije. U granici ne smem dati pasos al dajem licnu kartu ( u oba dva pise Republika e Kosoves ). Onda moram da cekam nekih 10 min dok mi daju neki papir koji moram da pokazem kad izlazim is Srbije. Dok cekam papir da mi printuje moram dati 5 ili 10 euro za kafu.
Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo, vas predsednik kaze e vi ne mozete to ?!?!?
Ne znam ko je lud ovde ?! isto je bio i sa registarskim oznakama.
daj ljudi gledajte realnost, pozz.
(Albanac, 30. jul 2022 12:14)
Pozdrav i tebi,
Delujes mi kao razuman covek, pa ti zato odgovaram. Sa jedne strane je Kosovo, koje mi u Srbiji ne proznajemo kao nezavisnu drzavu i samim tim bilo koji dokument izdat od strane Kosova je nevazeci jer ni ta drzava ne postoji, bar u zemljama koje Kosovo ne priznaju. I to je u redu tako da bude. Sa druge strane, Srbija je medjunarodno priznata zemlja vec stotinama godina i kosovske institucije mogu da se prave da ne priznaju Srbiju, ali je to takva glupost da nemam reci, posto apsolutno sve ostale zemlje Srbiju priznaju i Srbija je kao takva i clanica mnogih medjunarodnih organizacija.
(Nina istok, Nina zapad, 30. jul 2022 12:54)
- Čovek Vam je lepo objasnio u jednoj rečenici, u vezi priznavanja i nepriznavanja. Citiram: “Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo…” Drugim rečima, iz njihove perspektive oni jesu nezavisna država i uvode recipročne mere prema drugoj nezavisnoj državi, Srbiji, koja, iz njihove perspektive, njima pravi probleme. Niko ne govori o tome da li je Srbija nezavisna država ili nije. Umesto što ponavljamo kao papagaji o nečemu što nije tema, treba zamisliti nas u njihovoj ulozi, i biće nam jasnije šta oni hoće i zbog čega rade to što rade.
pre 3 godine
Samo polako.
pre 3 godine
Не треба СНС да расправља о томе, где су наше службе безбедности,војска, полиција, ради ли ико шта?
pre 3 godine
E neka se predsednik obrati i treba da se obrati!
pre 3 godine
Baš lepo, svi su na moru trenutno
pre 3 godine
Zanima me hoce li prica biti sve sto ce Srbija uraditi.
pre 3 godine
Zdravo ljudi,
da vam objasnim nesto sa moje perpektive.
ja putuje cesto za Nemacku, i normalno vracam se preko Srbije. U granici ne smem dati pasos al dajem licnu kartu ( u oba dva pise Republika e Kosoves ). Onda moram da cekam nekih 10 min dok mi daju neki papir koji moram da pokazem kad izlazim is Srbije. Dok cekam papir da mi printuje moram dati 5 ili 10 euro za kafu.
Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo, vas predsednik kaze e vi ne mozete to ?!?!?
Ne znam ko je lud ovde ?! isto je bio i sa registarskim oznakama.
daj ljudi gledajte realnost, pozz.
pre 3 godine
Mi samo mozemo da gledamo i posmatramo sta god da se desi, Srbija nije dovoljno jaka za otpor zapada.
pre 3 godine
Sta radi nasa zemlja povodom toga?
pre 3 godine
Krenula je konacna podela Kosova i metohije
pre 3 godine
Danima se najjavljuje preregistracija, dogovorile su vlade to. Sad odjednom "pakao"...To je sirenje panike. Kosovo je drzava, priznali vi to ili ne. Sirenje panike u drugim drzavama je destabilizacija. Narod ispasta. Neki dan je jedna Beogradanka optuzila Vucica za ogreban auto u Hrvatskoj. Vucicu je to smijesno. Praznoglavcima treba povod da tako nesto naprave. Narod uvijek strada.
pre 3 godine
Ne treba sumnjati u ovo, obzirom koja ekipa sedi u Beloj Kući i kakva je situacija globalno, sasvim je realna priča da Kurti pokuša da bude novi Zelenski.
pre 3 godine
Таман згодна прилика да заузмемо руднике угља и опуштеније дочекамо зиму.
pre 3 godine
Zdravo ljudi,
da vam objasnim nesto sa moje perpektive.
ja putuje cesto za Nemacku, i normalno vracam se preko Srbije. U granici ne smem dati pasos al dajem licnu kartu ( u oba dva pise Republika e Kosoves ). Onda moram da cekam nekih 10 min dok mi daju neki papir koji moram da pokazem kad izlazim is Srbije. Dok cekam papir da mi printuje moram dati 5 ili 10 euro za kafu.
Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo, vas predsednik kaze e vi ne mozete to ?!?!?
Ne znam ko je lud ovde ?! isto je bio i sa registarskim oznakama.
daj ljudi gledajte realnost, pozz.
(Albanac, 30. jul 2022 12:14)
Pozdrav i tebi,
Delujes mi kao razuman covek, pa ti zato odgovaram. Sa jedne strane je Kosovo, koje mi u Srbiji ne proznajemo kao nezavisnu drzavu i samim tim bilo koji dokument izdat od strane Kosova je nevazeci jer ni ta drzava ne postoji, bar u zemljama koje Kosovo ne priznaju. I to je u redu tako da bude. Sa druge strane, Srbija je medjunarodno priznata zemlja vec stotinama godina i kosovske institucije mogu da se prave da ne priznaju Srbiju, ali je to takva glupost da nemam reci, posto apsolutno sve ostale zemlje Srbiju priznaju i Srbija je kao takva i clanica mnogih medjunarodnih organizacija.
pre 3 godine
Idemo, blizi se jesen, vreme za dizanje panike.
pre 3 godine
Pa,sprecite ih.
pre 3 godine
Znamo svi koliko je gadno dole i da svakog casa moze neki novi sukob da se desi, ali nemojte svako pet dana koristiti ove prejake termine "pakao", "propast", "katastrofa", jer ce u nekom momentu dole stvarno nesto krenuti po zlu, a ljudi ce biti umorni od ovih prejakih reci i nista vise nece verovati. Bice kao u onoj prici o decaku koji je vikao "vuk".
pre 3 godine
Spremaju pakao i DOBIĆE pakao.
pre 3 godine
Ovo najavljuju svake godine a zadnja ozbiljnija situacija je bila 2004e godine dakle pre 18 godina ,bice da su opet neki izbori tamo ili tako nesto
pre 3 godine
Dobro a sta rade vojska i policija?
pre 3 godine
Znamo svi koliko je gadno dole i da svakog casa moze neki novi sukob da se desi, ali nemojte svako pet dana koristiti ove prejake termine "pakao", "propast", "katastrofa", jer ce u nekom momentu dole stvarno nesto krenuti po zlu, a ljudi ce biti umorni od ovih prejakih reci i nista vise nece verovati. Bice kao u onoj prici o decaku koji je vikao "vuk".
pre 3 godine
Spremaju pakao i DOBIĆE pakao.
pre 3 godine
Idemo, blizi se jesen, vreme za dizanje panike.
pre 3 godine
Šta konkretno misli kada kaže da se Srbima sprema pakao na KiM?
(milos44, 30. jul 2022 13:15)
Konkretno neće im više fozvoliti da voze automobile sa tablicama gradova na Kosovu a koje su izdate u gradovima na teritoriji Srbije Nišu,Vranju,Kuršumliji baš kao što ni SUP u Beogradu ne može da izda recimo SU tablice Opštine Subotica.
Eto zli Albanci žele da stanu na kraj haosu po pitanju izdavanja saobraćajnih,tablica i osiguranja automobila koja niko ne može naplatiti.
Takvi automobili sa tim tablicama se više neće moći voziti po Kosovu i skidaće im se tablica.
Srbi će protestivati pokušati da izazovu novu Balvan revoluciju....jel sad jasnije ?
(3210, 30. jul 2022 13:58)
jeste, mi balkan revoluciju,a oni teroristicku revoluciju '90-ih i pocetkom 2000-ih.
oni nama decu bombom, mi barikade zbog dozvola.
nismo isti, niti cemo ikada biti.
i kosovo nikada nece biti drzava.
pre 3 godine
Zdravo ljudi,
da vam objasnim nesto sa moje perpektive.
ja putuje cesto za Nemacku, i normalno vracam se preko Srbije. U granici ne smem dati pasos al dajem licnu kartu ( u oba dva pise Republika e Kosoves ). Onda moram da cekam nekih 10 min dok mi daju neki papir koji moram da pokazem kad izlazim is Srbije. Dok cekam papir da mi printuje moram dati 5 ili 10 euro za kafu.
Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo, vas predsednik kaze e vi ne mozete to ?!?!?
Ne znam ko je lud ovde ?! isto je bio i sa registarskim oznakama.
daj ljudi gledajte realnost, pozz.
pre 3 godine
To sto srpski Albanci nazivaju drzavom Kosovo, ne moze biti drzava u pravno politickom smislu nikad.
Zato sto je to deo Srbije koji su oni NASILNO otcepili i proglasili drzavom, a sve uz podrsku i direktnu pomoc Zapada.
Srpski narod niti je pitan niti je dao saglasnost.
pre 3 godine
Не треба СНС да расправља о томе, где су наше службе безбедности,војска, полиција, ради ли ико шта?
pre 3 godine
Pakao nam je svaki dan,na benzinskim pumpama i kasama u trgovinama.
pre 3 godine
Pa,sprecite ih.
pre 3 godine
Sva sreća pa smo sve sporazume potpisali i prihvatili.
pre 3 godine
Zdravo ljudi,
da vam objasnim nesto sa moje perpektive.
ja putuje cesto za Nemacku, i normalno vracam se preko Srbije. U granici ne smem dati pasos al dajem licnu kartu ( u oba dva pise Republika e Kosoves ). Onda moram da cekam nekih 10 min dok mi daju neki papir koji moram da pokazem kad izlazim is Srbije. Dok cekam papir da mi printuje moram dati 5 ili 10 euro za kafu.
Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo, vas predsednik kaze e vi ne mozete to ?!?!?
Ne znam ko je lud ovde ?! isto je bio i sa registarskim oznakama.
daj ljudi gledajte realnost, pozz.
(Albanac, 30. jul 2022 12:14)
Pozdrav i tebi,
Delujes mi kao razuman covek, pa ti zato odgovaram. Sa jedne strane je Kosovo, koje mi u Srbiji ne proznajemo kao nezavisnu drzavu i samim tim bilo koji dokument izdat od strane Kosova je nevazeci jer ni ta drzava ne postoji, bar u zemljama koje Kosovo ne priznaju. I to je u redu tako da bude. Sa druge strane, Srbija je medjunarodno priznata zemlja vec stotinama godina i kosovske institucije mogu da se prave da ne priznaju Srbiju, ali je to takva glupost da nemam reci, posto apsolutno sve ostale zemlje Srbiju priznaju i Srbija je kao takva i clanica mnogih medjunarodnih organizacija.
pre 3 godine
Danima se najjavljuje preregistracija, dogovorile su vlade to. Sad odjednom "pakao"...To je sirenje panike. Kosovo je drzava, priznali vi to ili ne. Sirenje panike u drugim drzavama je destabilizacija. Narod ispasta. Neki dan je jedna Beogradanka optuzila Vucica za ogreban auto u Hrvatskoj. Vucicu je to smijesno. Praznoglavcima treba povod da tako nesto naprave. Narod uvijek strada.
pre 3 godine
Šta konkretno misli kada kaže da se Srbima sprema pakao na KiM?
pre 3 godine
E neka se predsednik obrati i treba da se obrati!
pre 3 godine
Ne treba sumnjati u ovo, obzirom koja ekipa sedi u Beloj Kući i kakva je situacija globalno, sasvim je realna priča da Kurti pokuša da bude novi Zelenski.
pre 3 godine
Sta radi nasa zemlja povodom toga?
pre 3 godine
Šta konkretno misli kada kaže da se Srbima sprema pakao na KiM?
(milos44, 30. jul 2022 13:15)
Konkretno neće im više fozvoliti da voze automobile sa tablicama gradova na Kosovu a koje su izdate u gradovima na teritoriji Srbije Nišu,Vranju,Kuršumliji baš kao što ni SUP u Beogradu ne može da izda recimo SU tablice Opštine Subotica.
Eto zli Albanci žele da stanu na kraj haosu po pitanju izdavanja saobraćajnih,tablica i osiguranja automobila koja niko ne može naplatiti.
Takvi automobili sa tim tablicama se više neće moći voziti po Kosovu i skidaće im se tablica.
Srbi će protestivati pokušati da izazovu novu Balvan revoluciju....jel sad jasnije ?
pre 3 godine
Mi samo mozemo da gledamo i posmatramo sta god da se desi, Srbija nije dovoljno jaka za otpor zapada.
pre 3 godine
Zdravo ljudi,
da vam objasnim nesto sa moje perpektive.
ja putuje cesto za Nemacku, i normalno vracam se preko Srbije. U granici ne smem dati pasos al dajem licnu kartu ( u oba dva pise Republika e Kosoves ). Onda moram da cekam nekih 10 min dok mi daju neki papir koji moram da pokazem kad izlazim is Srbije. Dok cekam papir da mi printuje moram dati 5 ili 10 euro za kafu.
Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo, vas predsednik kaze e vi ne mozete to ?!?!?
Ne znam ko je lud ovde ?! isto je bio i sa registarskim oznakama.
daj ljudi gledajte realnost, pozz.
(Albanac, 30. jul 2022 12:14)
i sad je tebi zemljace, ovo dokaz da ste vi suverena dezava.
ja bi pre rekao da smo mi korektna zemlja, gde narodu sa delova okupirane teritorije ne pravimo problem kada idu da zaradjuju i hrane svoje porodice.
a priznanje necete dobiti nikada.
pre 3 godine
Ja bi Albancima sa Kosova takodje spremio pakao.S obzirom da nisu priznati u UN i da je Kosovo nase,ja bi im redovno slao iznose za porez na imovinu i ostale poreze na ime vlasnistva nekretnina.Takodje jer nece ih uplacivati slati im redovno i kamate na kasnjenje.To ce im izazvati nemire,pogotovo ako im se salji na ime i prezime.Vremenom ce se bas osecati unezvereni.
pre 3 godine
Zdravo ljudi,
da vam objasnim nesto sa moje perpektive.
ja putuje cesto za Nemacku, i normalno vracam se preko Srbije. U granici ne smem dati pasos al dajem licnu kartu ( u oba dva pise Republika e Kosoves ). Onda moram da cekam nekih 10 min dok mi daju neki papir koji moram da pokazem kad izlazim is Srbije. Dok cekam papir da mi printuje moram dati 5 ili 10 euro za kafu.
Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo, vas predsednik kaze e vi ne mozete to ?!?!?
Ne znam ko je lud ovde ?! isto je bio i sa registarskim oznakama.
daj ljudi gledajte realnost, pozz.
(Albanac, 30. jul 2022 12:14)
Pozdrav i tebi,
Delujes mi kao razuman covek, pa ti zato odgovaram. Sa jedne strane je Kosovo, koje mi u Srbiji ne proznajemo kao nezavisnu drzavu i samim tim bilo koji dokument izdat od strane Kosova je nevazeci jer ni ta drzava ne postoji, bar u zemljama koje Kosovo ne priznaju. I to je u redu tako da bude. Sa druge strane, Srbija je medjunarodno priznata zemlja vec stotinama godina i kosovske institucije mogu da se prave da ne priznaju Srbiju, ali je to takva glupost da nemam reci, posto apsolutno sve ostale zemlje Srbiju priznaju i Srbija je kao takva i clanica mnogih medjunarodnih organizacija.
(Nina istok, Nina zapad, 30. jul 2022 12:54)
- Čovek Vam je lepo objasnio u jednoj rečenici, u vezi priznavanja i nepriznavanja. Citiram: “Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo…” Drugim rečima, iz njihove perspektive oni jesu nezavisna država i uvode recipročne mere prema drugoj nezavisnoj državi, Srbiji, koja, iz njihove perspektive, njima pravi probleme. Niko ne govori o tome da li je Srbija nezavisna država ili nije. Umesto što ponavljamo kao papagaji o nečemu što nije tema, treba zamisliti nas u njihovoj ulozi, i biće nam jasnije šta oni hoće i zbog čega rade to što rade.
pre 3 godine
Baš lepo, svi su na moru trenutno
pre 3 godine
A da upalimo tenkove, mozda!!!!
pre 3 godine
Ovo najavljuju svake godine a zadnja ozbiljnija situacija je bila 2004e godine dakle pre 18 godina ,bice da su opet neki izbori tamo ili tako nesto
pre 3 godine
Мало се скреће тема са дневних проблема. Народ живи све теже, цене су отишле у небо, влада неизвесност, и сасвим је нормално да се у причу уметну Косово и Метохија
pre 3 godine
pakao zbog vrucine...
pre 3 godine
Treba sacekati jos malo da Kosovo udje u NATO pa da pokusamo nesto;-)
pre 3 godine
Gladni smo
pre 3 godine
Таман згодна прилика да заузмемо руднике угља и опуштеније дочекамо зиму.
pre 3 godine
Dobro a sta rade vojska i policija?
pre 3 godine
Zanima me hoce li prica biti sve sto ce Srbija uraditi.
pre 3 godine
tamo je pakao jos od kosovskog boja....
pre 3 godine
Krenula je konacna podela Kosova i metohije
pre 3 godine
Samo polako.
pre 3 godine
Dati albancima sa kosova srpske licne karte i bezvizne pasose, po hitnom postupku, i oni su naši. Tri muve jednim udarcem. Niko vise nikada nece hteti kosovska dokumenta.
pre 3 godine
Zdravo ljudi,
da vam objasnim nesto sa moje perpektive.
ja putuje cesto za Nemacku, i normalno vracam se preko Srbije. U granici ne smem dati pasos al dajem licnu kartu ( u oba dva pise Republika e Kosoves ). Onda moram da cekam nekih 10 min dok mi daju neki papir koji moram da pokazem kad izlazim is Srbije. Dok cekam papir da mi printuje moram dati 5 ili 10 euro za kafu.
Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo, vas predsednik kaze e vi ne mozete to ?!?!?
Ne znam ko je lud ovde ?! isto je bio i sa registarskim oznakama.
daj ljudi gledajte realnost, pozz.
pre 3 godine
Znamo svi koliko je gadno dole i da svakog casa moze neki novi sukob da se desi, ali nemojte svako pet dana koristiti ove prejake termine "pakao", "propast", "katastrofa", jer ce u nekom momentu dole stvarno nesto krenuti po zlu, a ljudi ce biti umorni od ovih prejakih reci i nista vise nece verovati. Bice kao u onoj prici o decaku koji je vikao "vuk".
pre 3 godine
Idemo, blizi se jesen, vreme za dizanje panike.
pre 3 godine
Mi samo mozemo da gledamo i posmatramo sta god da se desi, Srbija nije dovoljno jaka za otpor zapada.
pre 3 godine
Sta radi nasa zemlja povodom toga?
pre 3 godine
Не треба СНС да расправља о томе, где су наше службе безбедности,војска, полиција, ради ли ико шта?
pre 3 godine
Pakao nam je svaki dan,na benzinskim pumpama i kasama u trgovinama.
pre 3 godine
Sva sreća pa smo sve sporazume potpisali i prihvatili.
pre 3 godine
Danima se najjavljuje preregistracija, dogovorile su vlade to. Sad odjednom "pakao"...To je sirenje panike. Kosovo je drzava, priznali vi to ili ne. Sirenje panike u drugim drzavama je destabilizacija. Narod ispasta. Neki dan je jedna Beogradanka optuzila Vucica za ogreban auto u Hrvatskoj. Vucicu je to smijesno. Praznoglavcima treba povod da tako nesto naprave. Narod uvijek strada.
pre 3 godine
Šta konkretno misli kada kaže da se Srbima sprema pakao na KiM?
pre 3 godine
Baš lepo, svi su na moru trenutno
pre 3 godine
Gladni smo
pre 3 godine
Мало се скреће тема са дневних проблема. Народ живи све теже, цене су отишле у небо, влада неизвесност, и сасвим је нормално да се у причу уметну Косово и Метохија
pre 3 godine
A da upalimo tenkove, mozda!!!!
pre 3 godine
Zdravo ljudi,
da vam objasnim nesto sa moje perpektive.
ja putuje cesto za Nemacku, i normalno vracam se preko Srbije. U granici ne smem dati pasos al dajem licnu kartu ( u oba dva pise Republika e Kosoves ). Onda moram da cekam nekih 10 min dok mi daju neki papir koji moram da pokazem kad izlazim is Srbije. Dok cekam papir da mi printuje moram dati 5 ili 10 euro za kafu.
Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo, vas predsednik kaze e vi ne mozete to ?!?!?
Ne znam ko je lud ovde ?! isto je bio i sa registarskim oznakama.
daj ljudi gledajte realnost, pozz.
(Albanac, 30. jul 2022 12:14)
Pozdrav i tebi,
Delujes mi kao razuman covek, pa ti zato odgovaram. Sa jedne strane je Kosovo, koje mi u Srbiji ne proznajemo kao nezavisnu drzavu i samim tim bilo koji dokument izdat od strane Kosova je nevazeci jer ni ta drzava ne postoji, bar u zemljama koje Kosovo ne priznaju. I to je u redu tako da bude. Sa druge strane, Srbija je medjunarodno priznata zemlja vec stotinama godina i kosovske institucije mogu da se prave da ne priznaju Srbiju, ali je to takva glupost da nemam reci, posto apsolutno sve ostale zemlje Srbiju priznaju i Srbija je kao takva i clanica mnogih medjunarodnih organizacija.
(Nina istok, Nina zapad, 30. jul 2022 12:54)
- Čovek Vam je lepo objasnio u jednoj rečenici, u vezi priznavanja i nepriznavanja. Citiram: “Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo…” Drugim rečima, iz njihove perspektive oni jesu nezavisna država i uvode recipročne mere prema drugoj nezavisnoj državi, Srbiji, koja, iz njihove perspektive, njima pravi probleme. Niko ne govori o tome da li je Srbija nezavisna država ili nije. Umesto što ponavljamo kao papagaji o nečemu što nije tema, treba zamisliti nas u njihovoj ulozi, i biće nam jasnije šta oni hoće i zbog čega rade to što rade.
pre 3 godine
Treba sacekati jos malo da Kosovo udje u NATO pa da pokusamo nesto;-)
pre 3 godine
Ovo najavljuju svake godine a zadnja ozbiljnija situacija je bila 2004e godine dakle pre 18 godina ,bice da su opet neki izbori tamo ili tako nesto
pre 3 godine
Dati albancima sa kosova srpske licne karte i bezvizne pasose, po hitnom postupku, i oni su naši. Tri muve jednim udarcem. Niko vise nikada nece hteti kosovska dokumenta.
pre 3 godine
Krenula je konacna podela Kosova i metohije
pre 3 godine
pakao zbog vrucine...
pre 3 godine
Dobro a sta rade vojska i policija?
pre 3 godine
Pa,sprecite ih.
pre 3 godine
Spremaju pakao i DOBIĆE pakao.
pre 3 godine
Zanima me hoce li prica biti sve sto ce Srbija uraditi.
pre 3 godine
Šta konkretno misli kada kaže da se Srbima sprema pakao na KiM?
(milos44, 30. jul 2022 13:15)
Konkretno neće im više fozvoliti da voze automobile sa tablicama gradova na Kosovu a koje su izdate u gradovima na teritoriji Srbije Nišu,Vranju,Kuršumliji baš kao što ni SUP u Beogradu ne može da izda recimo SU tablice Opštine Subotica.
Eto zli Albanci žele da stanu na kraj haosu po pitanju izdavanja saobraćajnih,tablica i osiguranja automobila koja niko ne može naplatiti.
Takvi automobili sa tim tablicama se više neće moći voziti po Kosovu i skidaće im se tablica.
Srbi će protestivati pokušati da izazovu novu Balvan revoluciju....jel sad jasnije ?
pre 3 godine
tamo je pakao jos od kosovskog boja....
pre 3 godine
Šta konkretno misli kada kaže da se Srbima sprema pakao na KiM?
(milos44, 30. jul 2022 13:15)
Konkretno neće im više fozvoliti da voze automobile sa tablicama gradova na Kosovu a koje su izdate u gradovima na teritoriji Srbije Nišu,Vranju,Kuršumliji baš kao što ni SUP u Beogradu ne može da izda recimo SU tablice Opštine Subotica.
Eto zli Albanci žele da stanu na kraj haosu po pitanju izdavanja saobraćajnih,tablica i osiguranja automobila koja niko ne može naplatiti.
Takvi automobili sa tim tablicama se više neće moći voziti po Kosovu i skidaće im se tablica.
Srbi će protestivati pokušati da izazovu novu Balvan revoluciju....jel sad jasnije ?
(3210, 30. jul 2022 13:58)
jeste, mi balkan revoluciju,a oni teroristicku revoluciju '90-ih i pocetkom 2000-ih.
oni nama decu bombom, mi barikade zbog dozvola.
nismo isti, niti cemo ikada biti.
i kosovo nikada nece biti drzava.
pre 3 godine
To sto srpski Albanci nazivaju drzavom Kosovo, ne moze biti drzava u pravno politickom smislu nikad.
Zato sto je to deo Srbije koji su oni NASILNO otcepili i proglasili drzavom, a sve uz podrsku i direktnu pomoc Zapada.
Srpski narod niti je pitan niti je dao saglasnost.
pre 3 godine
Zdravo ljudi,
da vam objasnim nesto sa moje perpektive.
ja putuje cesto za Nemacku, i normalno vracam se preko Srbije. U granici ne smem dati pasos al dajem licnu kartu ( u oba dva pise Republika e Kosoves ). Onda moram da cekam nekih 10 min dok mi daju neki papir koji moram da pokazem kad izlazim is Srbije. Dok cekam papir da mi printuje moram dati 5 ili 10 euro za kafu.
Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo, vas predsednik kaze e vi ne mozete to ?!?!?
Ne znam ko je lud ovde ?! isto je bio i sa registarskim oznakama.
daj ljudi gledajte realnost, pozz.
(Albanac, 30. jul 2022 12:14)
Pozdrav i tebi,
Delujes mi kao razuman covek, pa ti zato odgovaram. Sa jedne strane je Kosovo, koje mi u Srbiji ne proznajemo kao nezavisnu drzavu i samim tim bilo koji dokument izdat od strane Kosova je nevazeci jer ni ta drzava ne postoji, bar u zemljama koje Kosovo ne priznaju. I to je u redu tako da bude. Sa druge strane, Srbija je medjunarodno priznata zemlja vec stotinama godina i kosovske institucije mogu da se prave da ne priznaju Srbiju, ali je to takva glupost da nemam reci, posto apsolutno sve ostale zemlje Srbiju priznaju i Srbija je kao takva i clanica mnogih medjunarodnih organizacija.
pre 3 godine
E neka se predsednik obrati i treba da se obrati!
pre 3 godine
Ja bi Albancima sa Kosova takodje spremio pakao.S obzirom da nisu priznati u UN i da je Kosovo nase,ja bi im redovno slao iznose za porez na imovinu i ostale poreze na ime vlasnistva nekretnina.Takodje jer nece ih uplacivati slati im redovno i kamate na kasnjenje.To ce im izazvati nemire,pogotovo ako im se salji na ime i prezime.Vremenom ce se bas osecati unezvereni.
pre 3 godine
Ne treba sumnjati u ovo, obzirom koja ekipa sedi u Beloj Kući i kakva je situacija globalno, sasvim je realna priča da Kurti pokuša da bude novi Zelenski.
pre 3 godine
Zdravo ljudi,
da vam objasnim nesto sa moje perpektive.
ja putuje cesto za Nemacku, i normalno vracam se preko Srbije. U granici ne smem dati pasos al dajem licnu kartu ( u oba dva pise Republika e Kosoves ). Onda moram da cekam nekih 10 min dok mi daju neki papir koji moram da pokazem kad izlazim is Srbije. Dok cekam papir da mi printuje moram dati 5 ili 10 euro za kafu.
Sad kad mi hocemo da uvedemo isto, nemojte mi reci da nismo drzava, jer iako mozda to mozda nismo, moramo da glumimo da smo, vas predsednik kaze e vi ne mozete to ?!?!?
Ne znam ko je lud ovde ?! isto je bio i sa registarskim oznakama.
daj ljudi gledajte realnost, pozz.
(Albanac, 30. jul 2022 12:14)
i sad je tebi zemljace, ovo dokaz da ste vi suverena dezava.
ja bi pre rekao da smo mi korektna zemlja, gde narodu sa delova okupirane teritorije ne pravimo problem kada idu da zaradjuju i hrane svoje porodice.
a priznanje necete dobiti nikada.
pre 3 godine
Таман згодна прилика да заузмемо руднике угља и опуштеније дочекамо зиму.
pre 3 godine
Samo polako.
35 Komentari
Sortiraj po: