Ponedeljak, 31.08.2020.

00:10

Đukanović: Imamo 40 mandata, borba i dalje traje

Predsednik Demokratske partije socijalista Milo Đukanović obratio se javnosti nakon održanih parlamentarnih izbora.

Izvor: B92

Ðukanoviæ: Imamo 40 mandata, borba i dalje traje IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

18 Komentari

Sortiraj po:

lili

pre 5 godina

DPS je i dalje najveća stranka ali daleko od toga da je "narodna stranka". Ona je sve samo ne narodna stranka već bratija svih mogućih interesnih grupa, koje će se odlaskom u opoziciju i gubitku fotelja raspasti u prafaktore do sledećih izbora. A šta i očekivati od partije koja je vladala 75 godina i menjala ideologiju poput gaća? Prvo su bili komunisti, kasnije postali socialisti, sledi metamorfoza u srbske nacionaliste, onda bivaju crnogorski separatisti, demokrate, liberali, globalisti, da bi završili na smetištu istorije kao montenegrinski fašisti. DPS odlaskom u opoziciju nestaje sa političke scene. Njihovo biračko telo se raspada i prelazi u druge partije, bilo pozicione bilo opozicione.

Utin

pre 5 godina

U ocima evrope i sveta, on nije diktator izgubip je izbore. Narod se raduje, slave. Sada kada ovi sto Imaju 12.5% udju u vladu sa njim za par miliona, pitacu sve vas koji se radujete sta cete pisati.

ništa sustišnski

pre 5 godina

Ako je i pao, pao je s najmanjom mogućom razlikom, za jedan mandat, i dalje je DPS najveća partija sa najviše poslanićkih mjesta i najvise narodnih glasova. A jedna fotelja više baš i nije neka garancija da će tako potrajati. Preletača se uvek nađe. Ako i ne bude preletača, i ako opozicija odradi mandat do kraja, ništa neće da se promijeni u spoljnoj politici CG, i dalje ostaju ćlan NATO, cilj da postanu ćlan EU.

analiticar_amater

pre 5 godina

Džabe ste krečili. Milo nastavlja dalje, a srpska politika opet izgubila.
(oki, 31. avgust 2020 00:2

Izgubio Milo a dobili gradjani Crne Gore. Covek nema ni 40 mandata, samo odlaze priznanje poraza.

analiticar_amater

pre 5 godina

Džabe ste krečili. Milo nastavlja dalje, a srpska politika opet izgubila.
(oki, 31. avgust 2020 00:2

Izgubio Milo a dobili gradjani Crne Gore. Covek nema ni 40 mandata, samo odlaze priznanje poraza.

ništa sustišnski

pre 5 godina

Ako je i pao, pao je s najmanjom mogućom razlikom, za jedan mandat, i dalje je DPS najveća partija sa najviše poslanićkih mjesta i najvise narodnih glasova. A jedna fotelja više baš i nije neka garancija da će tako potrajati. Preletača se uvek nađe. Ako i ne bude preletača, i ako opozicija odradi mandat do kraja, ništa neće da se promijeni u spoljnoj politici CG, i dalje ostaju ćlan NATO, cilj da postanu ćlan EU.

lili

pre 5 godina

DPS je i dalje najveća stranka ali daleko od toga da je "narodna stranka". Ona je sve samo ne narodna stranka već bratija svih mogućih interesnih grupa, koje će se odlaskom u opoziciju i gubitku fotelja raspasti u prafaktore do sledećih izbora. A šta i očekivati od partije koja je vladala 75 godina i menjala ideologiju poput gaća? Prvo su bili komunisti, kasnije postali socialisti, sledi metamorfoza u srbske nacionaliste, onda bivaju crnogorski separatisti, demokrate, liberali, globalisti, da bi završili na smetištu istorije kao montenegrinski fašisti. DPS odlaskom u opoziciju nestaje sa političke scene. Njihovo biračko telo se raspada i prelazi u druge partije, bilo pozicione bilo opozicione.

Utin

pre 5 godina

U ocima evrope i sveta, on nije diktator izgubip je izbore. Narod se raduje, slave. Sada kada ovi sto Imaju 12.5% udju u vladu sa njim za par miliona, pitacu sve vas koji se radujete sta cete pisati.

ništa sustišnski

pre 5 godina

Ako je i pao, pao je s najmanjom mogućom razlikom, za jedan mandat, i dalje je DPS najveća partija sa najviše poslanićkih mjesta i najvise narodnih glasova. A jedna fotelja više baš i nije neka garancija da će tako potrajati. Preletača se uvek nađe. Ako i ne bude preletača, i ako opozicija odradi mandat do kraja, ništa neće da se promijeni u spoljnoj politici CG, i dalje ostaju ćlan NATO, cilj da postanu ćlan EU.

analiticar_amater

pre 5 godina

Džabe ste krečili. Milo nastavlja dalje, a srpska politika opet izgubila.
(oki, 31. avgust 2020 00:2

Izgubio Milo a dobili gradjani Crne Gore. Covek nema ni 40 mandata, samo odlaze priznanje poraza.

Utin

pre 5 godina

U ocima evrope i sveta, on nije diktator izgubip je izbore. Narod se raduje, slave. Sada kada ovi sto Imaju 12.5% udju u vladu sa njim za par miliona, pitacu sve vas koji se radujete sta cete pisati.

lili

pre 5 godina

DPS je i dalje najveća stranka ali daleko od toga da je "narodna stranka". Ona je sve samo ne narodna stranka već bratija svih mogućih interesnih grupa, koje će se odlaskom u opoziciju i gubitku fotelja raspasti u prafaktore do sledećih izbora. A šta i očekivati od partije koja je vladala 75 godina i menjala ideologiju poput gaća? Prvo su bili komunisti, kasnije postali socialisti, sledi metamorfoza u srbske nacionaliste, onda bivaju crnogorski separatisti, demokrate, liberali, globalisti, da bi završili na smetištu istorije kao montenegrinski fašisti. DPS odlaskom u opoziciju nestaje sa političke scene. Njihovo biračko telo se raspada i prelazi u druge partije, bilo pozicione bilo opozicione.