26.06.2026.
10:34
Novi skandal na Novoj S; Voditelj građanima poručio: "Pevaj Srbijo, zemljo ludaka" VIDEO
Televizija Nova S još jednom je uputila kritike svemu što ima veze sa Srbijom, posebno građanima koji su se ujedinili da pokažu ljubav prema svojoj zemlji, prenose mediji.
U jednoj od emisija koja se emituje na njihovom kanalu, prikazan je snimak pristalica Srpske napredne stranke koji su se okupili u Rumi, kako bi zajedno pešačili do Beograda, gde se 27. juna održava skup "Srbija, jedna porodica".
Komentar voditelja bio je: "Pevaj Srbijo, zemljo ludaka..."
Pogledajte u videu:
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar