23.06.2026.
19:34
Oglasio se mladi Vuk koji će sa robotima nastupiti 27. juna: "Vidimo se na platou ispred Skupštine"
Mladi muzičar Vuk Đokić (13) iz Beograda, koji će zajedno sa robotima nastupiti 27. juna na velikom skupu u prestonici, pozvao je građane da se okupe tog dana, pišu mediji.
On se obratio građanima dok je vežbao za nastup u subotu.
"Ja sam Vuk Branimir Đokić, vidimo se u subotu na platou ispred Skupštine", rekao je skromno ovaj dečak, preneli su mediji.
Inače, roboti koji su danas stigli u Beograd iz Kine, na inicijativu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, biće programirani da na skupu 27. juna zaigraju tradicionalno kolo moravac uz muziku mladog i talentovanog dečaka.
Komentari 5
Pogledaj komentare Pošalji komentar