19.09.2025.
22:32
Vučić ugostio Bin Zajeda: Nije bio ni u Kini, ni u Moskvi; "Zahvalan sam što će biti gost na našoj paradi"
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić ugostio je predsednika Ujedinjenih Arapskih Emirata šeika Mohameda bin Zajeda Al Nahjana, koji boravi u poseti Republici Srbiji.
"Ponosan i srećan što sam ponovo imao priliku da na beogradskom aerodromu sačekam velikog prijatelja Srbije Mohameda bin Zajeda. To je jedan od ljudi koji je uvek bio uz našu zemlju, a posebno kada nam je bilo teško. Srećan što ću i večeras na prijateljskoj večeri moći mnogo toga od njega da naučim, a posebno zahvalan što će biti naš gost na vojnoj paradi", napisao je Vučić na društvenoj mreži Instagram.
Bin Zajed nije prisustvovao vojnim paradama u Kini, ni u Moskvi. Biće gost na sutrašnjoj vojnoj paradi "Snaga jedinstva 2025".
Komentari 3
Pogledaj komentare Pošalji komentar