Politika 10

25.05.2025.

19:07

Novo nasilje blokadera: Napali građane Zaječara samo zato što ne misle kao oni

Blokaderi su još jednom pokazali svoje pravo lice, ovog puta u Zaječaru, gde su napali sugrađane zato što ne misle kao oni, prenose mediji.

Izvor: Mediji

Novo nasilje blokadera: Napali građane Zaječara samo zato što ne misle kao oni
Ustupljena fotografija

Podeli:

Kako se navodi, oni su pokazali i nacističke manire, a potom čak pretili i iseljavanjem. 

Među napadnutima je bilo i Zaječaraca romske nacionalnosti, a neke građane su napali i viljuškom, prenose mediji. 

Tražite još vesti za temu Politika? Rubrika Info donosi vam sve najvažnije informacije iz zemlje, regiona i sveta. Bilo da vas zanima politika, društvo, hronika, izbori, situacija na Kosovu i Metohiji, stanje u ratnim sukobima na istoku Evrope ili Bliskom istoku... sve o ovim i drugim temama pronaći ćete na stranicama rubrike Info na B92.net.

Tagovi

10 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Orban: To je objava rata

Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je danas da bi svaki pokušaj posezanja za zamrznutim ruskim sredstvima predstavljao "objavu rata".

19:57

13.12.2025.

1 d

Podeli: