Tehnopolis

Subota, 17.11.2012.

13:50

“Androidom" zadovoljno 95% vlasnika

Ukupno 95 odsto vlasnika "pametnih" mobilnih telefona s instaliranim operativnim sistemom "Android" američke veb kompanije Google izrazilo je zadovoljstvo svojim izborom (91 odsto vezano za "tablet" uređaje), pokazali su rezultati istraživanja marketinške kompanije "Surikate".

Default images

To je skoro ista proporcija kao za iPhone, "smartfon" američke infomatičke kompanije Apple, preneli su francuski elektronski mediji.

Ono što bi moglo da zabrine Apple je što je stopa zadovoljstva i dalje 92,9 odsto kod vlasnika telefona s "Androidom", a koji su ranije posedovali iPhone.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

87 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: