Velika tuča igrača i navijača u Kupu Libertadores

Utakmica između urugvajskog Penjarola i brazilskog Palmeirasa u četvrtom kolu grupne Kupa Libertadores obeležila je velika tuča igrača i navijača.

Izvor: SM

Četvrtak, 27.04.2017.

21:00

Youtubescreenshot

Penjarol je posle prvog poluvremena imao prednost od 2:0, a zatim je Palmeiras u nastavku poptpuno preokrenuo meč u svoju korist i pobedio sa 3:2.

Posle tog preokreta, došlo je do svađe igrača koja je ubrzo prerasla u tuču, a Felipe Melo je viđen kako pesnicama u glavu udara igrača Penjarola Mijeira i to kad je sudija označio kraj utakmice.

Kada je udario protivničkog fudbalera, bivši fudbaler Juventusa se povlačio, jer su igrači Penjarola jurnuli ka njemu, da bi se fudbaler Palmeirasa zavukao u ugao terena, tražeći zaštitu od policajaca. Sukobi igrača su nastavljeni i ispred svlačionica.

Nasilje sa terena se potom prenelo i na tribine, gde su domaći navijači gađali gostujuće svim i svačim.