FA kup: Četiri remija u petoj rundi

U prvim utakmicama pete runde FA kupa ni na jednoj od četiri utakmice nije bilo pobednika pa će se o plasmanu u četvrtfinale odlučivati u revanš utakmicama.

Izvor: A. Kovaèeviæ

Subota, 14.02.2009.

18:39

Najuzbudljivije je bilo u Blekburnu gde su domaćini revanš izborili golom Sambe u 90. minutu nakon što je Koventri vodio 2:1. Fulam je u gostima igrao 1:1 sa Svonsijem, Vest Hem je u 83. minutu izjednačio protiv Midlsbroa (1:1), a po gol na obe strane postignut je i u Šefildu gde je Junajted dočekao Hal Siti.

U poslednjoj utakmici u subotu Čelsi je bio bolji od Votforda 3:1. U nedelju se sastaju Derbi – Mančester Junajted i Everton – Aston Vila dok će u ponedeljak Arsenal i Kardif igrati revanš meč četvrte runde. Pobednika tog meča 25. februara čeka Barnli.