Vaterpolo

Sreda, 09.05.2018.

22:01

Partizan završio Ligu šampiona sa svih 14 poraza

U poslednjem, 14. kolu Lige šampiona Partizan je u Budimpešti izgubio od OŠC-a. Mađarski tim je slavio sa 14:6.

Izvor: B92, zvanični sajt

Autor:B92, zvanični sajt

Getty Images

Ni za jednu ni za drugu ekipu ovaj susret nije imao takmičarski značaj, jer su ranije izgubile šanse za prolaz dalje.

Domaći su odlično počeli, poveli sa 3:0, ali Partizan je u drugoj četvrtini počeo da se vraća, smanjio je na 3:2, a na veliki odmoe OŠC je otišao sa dva gola prednosti (5:3).

Gostujući tim se držao do sredine treće četvrtine, kada je zaostajao tri gola (7:4). U nastavku su domaćini, predvođeni srpskim centrom Nemanjom Uboovićem (3 gola), bili efikasni u napadu i vrlo sigurni u odbrani i došli do pobede.

Mladi prvi tim Partizana je izuzetno naporno takmičenje u Ligi šampiona završio bez boda, a do kraja sezone ga očekuje još sedam kola Super lige Srbije.