Četvrtak, 28.08.2014.

18:56

Debakl Lokomotive, Apolon u LE

Fudbaleri moskovske Lokomotive doživeli su debakl na svom terenu i ostali bez Lige Evrope.

Nakon 1:1 na Kipru, svi su očekivali laganu pobedu Moskovljana nad Apolonom, ali su poniženi sa 4:1!

"Lokosi" su dominirali tokom celog meča, imali 24 šuta ka golu (10 u okvir), ali su Kiprani svoje retke šanse (6) pretvorili u pogotke.

Kiprani su poveli u 20. minutu preko Režeka, odolevali su uspešno do 51. minuta kada je Papulis pogodio za ogromnih 2:0.

Moskovljani tada kreću još žešće u napad i ostavljaju prostor gostima za kontre, što u poslednjih 15 minuta koriste Tiram i Lopes i rešavaju meč.

Pet minuta pre kraja Roman Pavljučenko postiže počasni gol za domaćina.

U toku je još 30 revanš mečeva, a Partizan vodi u Bakuu.