Nedelja, 12.01.2014.

22:36

Berardi ponizio Milan sa 4 gola!

Ekipa Milana doživela je šokantan poraz u Sasuolu 4:3, a sva četiri gola za domaćina postigao je tinejdžer Domeniko Berardi.

"Rosoneri" su ekspresno poveli 2:0 golovima Robinja i Balotelija u prvih 13 minuta, protiv tima koji je u meč ušao sa četiri poraza iza sebe.

Već do isteka pola sata igre Berardi je poravnao rezultat, a pet minuta pre kraja poluvremena stigao je do het-trika. Već u drugom minutu nastavka Berardi je postigao i četvrti gol. Rikardo Montolivo je ublažio poraz Milana pet minuta pre kraja.

Berardi je 19-godišnji napadač Juventusa koji je na pozajmici u Sasuolu, a sada u 15 nastupa ima 11 golova u Seriji A.

Milan je doživeo drugi poraz u poslednja tri kola i ostao na 11 mestu sa 22 boda, deset manje od Verone koja je na poziciji za Ligu Evrope. Sasuolo je okončao niz od četiri poraza i pobegao iz zone ispadanja.

Vodeći trio Serije A, Juventus, Roma i Napoli ostvario je ubedljive pobede u 19. kolu.