Subota, 01.06.2013.

21:44

Barsa sezonu završila sa 100 bodova

Fudbaleri Barselone pobedili su Malagu sa 4:1 (3:0), u poslednjem kolu španske Primere i tako sezonu završili sa 100 bodova.

Izvor: MN

Autor: MN

Sve je rešeno u prvih 16 minuta, do kada su golove za katalonsku ekipu postigli Vilja, Fabregas i Montoja.

Na početku drugog poluvremena Inijesta je postigao četvrti gol za Barselonu, dok je poraz svoje ekipe ublažio Morales.

Barselona je sezonu završila sa 15 bodova više od Real Madrida koji je takođe slavio u poslednjem kolu.

Erik Abidal odigrao je poslednji meč u dresu Barselone, a saigrači su mu se na kraju utakmice zahvalili za sve što je pružio u dresu katalonske ekipe. Francuski fudbaler je na pokon dobio uramljeni dres sa brojem 22, na kojem je pisalo “Hvala Abi”.