Sreda, 08.02.2012.

23:00

Kup: Juventus slavio na San Siru

Fudbaleri Juventusa napravili su veliki korak ka plasmanu u finale Kupa Italije, pošto su kao gosti savladali Milan sa 2:1 u prvom meču polufinala.

Izvor: B92, Tanjug

Autor:B92, Tanjug

Reprezentativac Srbije Miloš Krasić na ovoj utakmici nije bio u protokolu Juventusa.

Dvostruki strelac za torinsku Staru damu bio je odbrambeni fudbaler Martin Kaseres u 53. i 83. minutu. Jedini pogodak za domaću ekipu postigao je Stefan el Šaravi u 63. minutu.

Crno-beli su i na večerašnjem meču pokazali da su trenutno najbolji tim u Italiji, pošto još uvek nisu doživeli poraz ni u prvenstvu, ni u kupu.

Revanš utakmica polufinala Kupa Italije igra se 21. marta u Torinu, a u drugom polufinalu sastaju se Sijena i Napoli.