Ponedeljak, 11.07.2016.

11:00

Eder: "Daćeš gol", rekao mi je Ronaldo

Heroj Portugala Eder, strelac jedinog gola u finalu Evropskog prvenstva, otkrio je kako ga je Kristijano Ronaldo bodrio pre ulaska u igru.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Eder:
Photo by Alex Livesey/Getty Images

Portugal je u finalu šampionata Evrope pobedio Francusku sa 1:0, golom Edera u 109. minutu.

Napadač Lila na teren je ušao 11 minuta pre kraja regularnog dela i u drugom produžetku je doneo veliko slavlje Portugalcima.

"Eder, daćeš gol. To mi je rekao", ponovio je Eder reči koje mu je uputio Kristijano Ronaldo kada je ulazio u igru..

28-godišnji napadač je odlično prihvatio loptu, ’otresao’ čuvara i sa nekih 25 metara, udarcem po zemlji, savladao golmana Francuske Uga Lorisa.