Automobili

Sreda, 16.02.2011.

06:59

Na A3 i A6 čeka se nekoliko meseci

U Audiju jedva postižu da zadovolje potražnju za svojim luksuznim automobilima. Zato se na modele A3 i A6 čeka i po nekoliko meseci.

Default images

Direktor prodaje u Audiju, Peter Schwarzenbauer, rekao je za Bloomberg da pogoni u njihovim fabrikama rade punom parom i da ne znaju kako će da izađu na kraj sa potražnjom ako prodaja nastavi da raste.

Ove slatke muke nema samo Audi, već i BMW i Mercedes. Na model BMW X3 čeka se i do šest meseci.

Analitičari ističu da je od ove luksuzne trojke, Audi u najgoroj situaciji, jer na njihove modele kupac čeka i do dva meseca duže nego na BMW ili Mercedes iste klase.

Vozili smo Audi A3 1,6 Sportback

Saznajte više o novom Audiju A6

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 6

Pogledaj komentare

6 Komentari

Možda vas zanima

Da li je ovo ruska zamka?

Kakav preokret: Kijev odustaje?

Trampovi pregovarači Stiv Vitkof i Džared Kušner otkazali su prošle nedelje sastanak sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim, jer im je Putin tokom susreta u Moskvi navodno rekao da prvo o svemu obaveste Donalda Trampa, pa tek onda Ukrajince.

14:00

7.12.2025.

2 d

Podeli: