27.04.2026.
18:51
Tehničar stradao tokom postavljanja bine za Šakirin koncert: Ostao zaglavljen u dizalici
Muškarac, koji je radio kao tehničar, poginuo je dok je učestvovao u pripremanju bine za Šakirin predstojeći koncert na poznatoj plaži Kopakabana u Rio de Žaneiru.
Naime, organizatori događaja "Todo Mundo No Rio" u saopštenju na Instagramu objavili su da je muškarac preminuo u nedelju poslepodne nakon zadobijenih povreda.
"Hitne službe pružile su prvu pomoć na licu mesta, a vatrogasci su odmah pozvani da prevezu pacijenta. Nažalost, muškarac je preminuo u bolnici. U ovom trenutku pružamo svu podršku, utehu i solidarnost odgovornoj kompaniji, njenom timu i porodici žrtve”, navedeno je u saopštenju.
- Zbog rata na Bliskom istoku Šakiri otkazani koncerti, ali nije jedina
- Šakira pala na bini usred koncerta pa se našalila na svoj račun VIDEO
- Šakira nakon pada na bini otkazala tri koncerta VIDEO
Državna vatrogasna brigada (CBMERJ) potvrdila je za magazin People da je muškarac pretrpeo gnječenje donjih ekstremiteta u sistemu za podizanje. Pre dolaska hitnih službi, žrtvu su već iz opreme izvukli drugi prisutni radnici.
Radnici Hitne pomoći odmah su počeli da pružaju pomoć povređenom, koji je potom prevezen u bolnicu Migel Kouto.
Prema Reutersu, potvrđeno je da je muškarac radio na sklapanju bine za javni koncert na kojem će nastupati Šakira.
Iz kabineta gradonačelnika Rio de Žaneira na društvenim mrežama su potvrdili da je Šakira glavna zvezda ovogodišnjeg javnog koncerta pod nazivom "Todo Mundo no Rio" na Kopakabani.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar