Društvo
0
B92.net
28.6.2026.
9:01
Teška noć u Guči: "Nije moglo da se diše, ni oči da se drže otvorene"; Oni žive u blizini hladnjače
Jako teška i napeta noć je iza stanovnika Guče, posebno onih meštana koji žive u Ulici Prvomajskoj nakon što je došlo do akcidenta i curenja amonijaka u jednoj hladnjači koja se tu nalazi. Meštani opisuju kako je sve to izgledalo.
Izvor: RINA
B92.net
0 Komentari
Sortiraj po: